turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4
AutorMesaj
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyDum Ian 27, 2013 9:06 am

rush a scris:

Imi pare rau totusi de Erdogan si banui ca din cauza unei stiri din presa i-a intors spatele doctorita, nu ? Imi placea de ei ca pereche ( ah, trecutul asta pacatos al lui...cate necazuri ii face si ii va mai face ?!!)

Mie nu-mi pare rău deloc pentru el.Erdogan își merită soarta.Dacă ar fi arătat măcar o clipă că regretă ce a făcut,poate l-aș fi simpatizat.
Doctorița,după un simplu search pe net,a dat de niște articole despre el.Nici măcar nu a citit tot.I-a fost de ajuns să-l respingă.Și,vorba ei,felul în care s-au cunoscut a fost cam ciudat.
Mă întreb dacă el i-ar fi spus vreodată adevărul,sau cum s-ar fi disculpat dacă procesul ar fi avansat și ei ar fi ajuns mai apropiați și el ar fi fost obligat să-i mărturisească adevărul.
Problema este că în situația aceasta Erdogan se va înfuria și mai mult pe Fatmagul,conștient fiind de ceea ce a pierdut și că riscă să devină un paria în societate.
Și ”Ce vină are Fatmagul?”-așa s-ar traduce titlul original al serialului.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyDum Ian 27, 2013 8:41 pm

Sa stii ca si eu m-am intrebat de cand a aparut doctorita daca are sa-i spuna vreodata si la cat il cunosc eu pe Erdogan, nu cred ca i-ar fi spus...si Nicky draga cum sa o faca ?
Evident a devenit sau va deveni un paria...si chiar sunt de acord cu tine...nu merita mila ca pana la urma nu s-a vazut regretul pe fata lui.
A regretat,da, ca e tarat prin procese, ca-i apare numele in ziare, dar nicidecum ca si-a batut joc de Fatmagul...
Eu nu vreau decat sa-i lase pe cei doi sa-si construiasca povestea de iubire in tihna.
dar cine sunt eu sa vreau ? Very Happy
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyMar Ian 29, 2013 6:56 pm

Saptamina aceasta am pierdut ambele episoade de pina acum ! No
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyMier Ian 30, 2013 8:21 pm

Lasa iubita ca le recuperezi din vorbe...
A inceput procesul, Fatmagul si Kerim au fost la terapie impreuna si au stabilit sa-si spuna totul fara sa se ascunda si un moment important a fost cand Fatmagul a spus ca vrea sa aiba copii cu el dar inca nu e pregatita sa se lase atinsa iar el i-a spus, cu inima zburand, ca va astepta oricat.
Yasaranii o ameninta pe o ziarista ( aici Nicki a noastra poate sa ne spuna mai multe).
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyJoi Ian 31, 2013 5:23 pm

Din păcate săptămâna aceasta nu am văzut nimic din serial și nu prea știu ce s-a mai întâmplat.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyJoi Ian 31, 2013 6:12 pm

Astazi a avut loc procesul s-au luat declaratiile pe care le stiam deja.
Resat i-a mai dat o misiune lui Mustafa sa o impiedice pe Leman sa nu ajunga la proces si culmea ca in masina inchiriata era si Perihan si Semsi. Din pacate Semsi a murit Perihan a scapat cu bine dar Leman cred ca in curand o ia razna de tot. Mustafa se jura ca nu el a aranjat masina si se poate sa nu fi fost el, pentru ca Leman i-a spus lui Resat ca Semsi a intrat pe contrasens. Lucrurile nu au fost tocmai roze pentru copii nostri dar speram ca maine va fi altfel.
Pupicei pe obrajorii vostri frumosi.
sper ca ai inteles ceva din rezumatul asta Nickysor !!
034 034 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyJoi Ian 31, 2013 6:34 pm

nu am reusit fetelor sa vad serialul saptamina aceasta , sper sa il vad in weekand , sa vin si eu la zi cu evenimentele ! va pup ! 034
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptySam Feb 02, 2013 9:53 am

rush a scris:

sper ca ai inteles ceva din rezumatul asta
Mulțumesc! Sper să recuperez în weekend episoadele pierdute.
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyMier Feb 06, 2013 9:37 am

Tristă despărțirea de la aeroport! Ce l-a mai îmbrățișat ”baba” pe Kerim!
Îmi place mult căsuța unde s-au refugiat.Ce visuri își făceau Fatmagul și Kerim!
Norocul lor că a apărut câinele,altfel atmosfera ar fi fost cam tensionată între ei.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyMier Feb 06, 2013 11:35 am

Buna fetelor !! Da si mie mi-a placut casuta lor si mai ales cum visau ei si cum sunt o visatoare incurabila am intrat si eu in visul lor...
Macar sa se rezolve problemele lor, sa devina si mai apropiati si un pic mai curajosi in fata dragostei ce si-o poarta...
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyJoi Feb 07, 2013 7:42 pm

Meryem e indragostita de Kadir bey ? Scena a fost jucata cu maxim profesionalism, se simtea suferinta ei cand l-a vazut cu femeia aia... Sad
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyJoi Feb 07, 2013 11:09 pm

rush a scris:
Meryem e indragostita de Kadir bey ? Scena a fost jucata cu maxim profesionalism, se simtea suferinta ei cand l-a vazut cu femeia aia... Sad


am prins si eu un pic spre sfirsit azi , intr-adevar Meryem e indragostita de Kadir ! cit de ordinari pot fi Yasaranii m a refer aici la Erdogan si la unchiul lui !
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyVin Feb 08, 2013 8:23 pm

Ce de minciuni si matrapaslicuri , nu se mai satura Resat si Munir , Mustafa un las si un frustrat iar Mukadess o tata rea si ofticoasa !
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptySam Feb 09, 2013 8:00 am

rush a scris:
Meryem e indragostita de Kadir bey ? (
Se plac reciproc.
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptySam Feb 09, 2013 8:03 am

Cât de fals era Munir când vorbea despre Leman și plângea!
Nu-mi mai aduc aminte,sper ca bietul Rahmi să nu stea mult în închisoare.
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptySam Feb 09, 2013 11:17 am

buna fetelor, la noi la tv nu am mai prins in ultimul timp serialul insa l-am vazut complet in engleza....este minunat iar Beren si Engin se potrivesc foarte bine si joaca excelent....

imi place si perechea Meryem si kadir.....doi copii mari cu sentimente atat de frumoase.....scenele cu Rahmi sunt la fel de impresionante.....joaca foarte bine actorul, nu ii stiu numele insa merita toata lauda pentru rolul care l-a facut.....Mukkades, ce sa zic, devine din ce in ce mai enervanta, cum nu lasa ea pe nimeni sa traiasca sau sa se bucure de ce au.....iar modul cum acum incearca sa se lege de Meryem...... 035 035 035


Yasaranii...aceleasi lichele din totdeauna.....insa le va veni si lor randul la un moment dat.....

singura care imi place dintre ei si care va incerca sa stea dreapta este Perihan.....

flower flower flower
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyLun Feb 11, 2013 8:55 pm

Am comentat pe dos..dar ve-ti gasi voi un pic de intelegere...
Am un necaz pe Yasarani si sper sa li se infunde cat mai repede, nu pot sa cred ca tot ei sunt enervati ca Erdogan a mancat bataie (pe buna dreptate) si tot iei vor sa incheie intelegeri murdare. Nu stiu de ce imi face impresia ca fata noastra o sa cedeze santajului numai ca sa-l elibereze pe fratele ei...
Gandindu-ne corect probabil si noi am face la fel...dar in film totul trebuie rasucit de scenarist,nu ?
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyVin Feb 15, 2013 5:48 pm

Frumoase momentele dintre Meryem si Kadir ! 037
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyMar Mar 26, 2013 10:28 am

Fetelor se poate gasi pe undeva melodia ce se cinta la nunta cind faceau poze cu toata familia ? O vreau si eu daca o gasiti cumva , e superba ! 034
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyDum Apr 07, 2013 9:38 am

Ce frumoase sunt episoadele acestea de final,cu multe momente frumoase cu Kerim și Fatmagul! Acum îmi pare rău că se termină serialul.

Nu știu cum se numește melodia aceea.Într-adevăr e frumoasă.Să caut,poate găsesc ceva.
Chiar au fost multe melodii frumoase în episodul cu nunta.Mi-au plăcut toate.
Mi-au plăcut și cele de la Noaptea de Henna.


Am găsit-o! Melodia se numește ”Vay Halime” și e cântată de Candan Erçetin:



Si versurile: Look at me http://lyricstranslate.com/ro/vay-halime-look-me.html



Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyLun Apr 08, 2013 1:29 pm

Nicky a scris:
Ce frumoase sunt episoadele acestea de final,cu multe momente frumoase cu Kerim și Fatmagul! Acum îmi pare rău că se termină serialul.

Nu știu cum se numește melodia aceea.Într-adevăr e frumoasă.Să caut,poate găsesc ceva.
Chiar au fost multe melodii frumoase în episodul cu nunta.Mi-au plăcut toate.
Mi-au plăcut și cele de la Noaptea de Henna.


Am găsit-o! Melodia se numește ”Vay Halime” și e cântată de Candan Erçetin:



Si versurile: Look at me http://lyricstranslate.com/ro/vay-halime-look-me.html

Multumesc mult Nicky , esti o comoara ! 034

Si mie mi-au placut mult ultimele episoade , au avut multa emotie transmisa de cei doi indragostiti ! 037
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyMier Apr 10, 2013 8:35 am

utzy a scris:
Nicky a scris:
Ce frumoase sunt episoadele acestea de final,cu multe momente frumoase cu Kerim și Fatmagul! Acum îmi pare rău că se termină serialul.

Nu știu cum se numește melodia aceea.Într-adevăr e frumoasă.Să caut,poate găsesc ceva.
Chiar au fost multe melodii frumoase în episodul cu nunta.Mi-au plăcut toate.
Mi-au plăcut și cele de la Noaptea de Henna.


Am găsit-o! Melodia se numește ”Vay Halime” și e cântată de Candan Erçetin:



Si versurile: Look at me http://lyricstranslate.com/ro/vay-halime-look-me.html

Multumesc mult Nicky , esti o comoara ! 034

Si mie mi-au placut mult ultimele episoade , au avut multa emotie transmisa de cei doi indragostiti ! 037



Superba melodia Nicky , mi-a placut atit de mult ! 034


Multumesc si pentru versuri , superbe !
034



Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 EmptyLun Feb 09, 2015 1:18 pm

azi a fost primul episod din Fatmangul ...
Sus In jos

Continut sponsorizat



Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Fatmagülün Suçu Ne? episoade online
» Fatmagül'ün Suçu Ne?_videoclipuri
» Fatmagül'ün Suçu Ne?_muzica
» Fatmagül'ün Suçu Ne? - Gifs
» Fatmagül'ün Suçu Ne? - Bannere
Pagina 4 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2010 :: Fatmagül'ün suçu ne? / Fatmagul (2010)-