turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 9:34 pm

rush a scris:

Aisbergul se topeste pe partea lui Fatmagul si asta ma bucura enorm.
Fatmagul incepe incet-incet sa se vindece,prin dragoste.Ma uitam la ea cu cat drag ii aseza lucrurile lui Kerim alaturi de ale ei...De necrezut ,ea,care la inceputul convietuirii lor nici nu concepea sa atinga vreun lucru de-al lui sau sa respire acelasi aer cu el.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyMier Ian 09, 2013 9:53 pm

Daaa si cum s-a intors sa ia floarea sa i-o duca si cat de dezmagita a fost ca nu au lasat-o sa i-o dea ea...
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyJoi Ian 10, 2013 5:53 pm

Per total episodul s-a axat pe cateva personaje si dupa cum spunea Nicky s-ar putea ca sezonul 2 sa fie tras de par, dar imi place..
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyJoi Ian 10, 2013 6:02 pm

rush a scris:
Per total episodul s-a axat pe cateva personaje si dupa cum spunea Nicky s-ar putea ca sezonul 2 sa fie tras de par, dar imi place..
si mie imi place , imi plac peisajele , imi place relatia dintre Kerim si Fatmangul cum incepe sa se creioneze , trebuia sa aibe loc un necaz ca cei doi sa inceapa sa se apropie mai mult si la urma urmei sa vedem si cum se realizeaza deznodamintul ca doar cei doi care au mmai ramas trebuie sa isi merite soarta pentru ce au facut si sa nu uitam si de Mustafa care si el cred ca are ceva rezervat pe masura faptelor lui !
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyJoi Ian 10, 2013 8:15 pm

Categoric fiecare va plati pentru faptele lui, dar ce au cu copii nostri ? De ce ii invidiaza ?
Si cine ? Tocmai cei care le-au facut rau...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyVin Ian 11, 2013 9:03 am

Verii Yașarani,mai mult Erdogan, nu pot accepta că Fatmagul a avut ”tupeul” să se ridice împotriva lor și să se adrese justiției pentru dreptate.Și cum,în timp ce ”imperiul” lor se clatină,Kerim și Fatmagul să trăiască fericiți?

Ce penibilă e cumnata! Ce teatru juca cu ”contracțiile”...
Mi-e milă de bietul Rahmi,îl prostește ca pe un copil mic.Și se folosește de el ca să o rănească pe Fatmagul.

Iar pe Mustafa...eu deja nu-l mai suport pe individul acesta atât de fals,fără conștiință.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyVin Ian 11, 2013 5:53 pm

Rahmi saracul e si putin intarziat de la natura il mai face si Mukkades fular...ce sa mai...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyVin Ian 11, 2013 7:28 pm

rush a scris:
Rahmi saracul e si putin intarziat de la natura il mai face si Mukkades fular...ce sa mai...

asa e , chiar mi-e mila de el , isi bate joc de el , episodul de astazi nu l-am prins de la inceput , am vazut o parte spre sfirsit ! 037
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptySam Ian 12, 2013 11:58 am

În legătură cu tatăl lui Kerim-eu nu prea îi dau dreptate.Îi înțeleg furia,dar cred că el nu știe toată povestea,ce s-a întâmplat exact între părinții lui.Kerim privește totul prin prisma copilului traumatizat de tristețea și sinuciderea mamei și părăsirea de către tată.
Poate că ar trebui măcar să-l asculte o dată pe tatăl lui și apoi să judece cu mintea unui adult.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptySam Ian 12, 2013 12:35 pm

A ! da uitasem de asta, am prins putin din amintirea tatalui si am observat ca el a fost nefericit cu mama lui Kerim din cauza ca ea a iubit un alt barbat si apoi ea n-a vrut sa plece cu el in Australia, dar lui Kerim i-au ramas numai amintirile care i s-au spus...
Mersi Nicky ca ne-ai adus aminte !!
034
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyDum Ian 13, 2013 11:02 am

Asu e o tipă isteață.Nu i-a trebuit mult să pună cap la cap toate informațiile.
În momentul în care Fatmagul a zis că e posibil ca o altă persoană să fi venit dinspre mare la locul în care a murit Vural,ea s-a uitat imediat la Mustafa,de parcă atunci il vedea pe Mustafa cel adevărat.Păcat că nu reușește să se smulgă din mrejele lui.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyDum Ian 13, 2013 7:27 pm

Ei, vezi daca eu n-am vazut tot, am pierdut momente importante dar ma bucur ca esti aici si-mi acoperi golurile....Sa speram ca va scapa de Mustafa, la viata pe care a dus-o si a renuntat la ce facea inainte poate isi va gasi un baiat bun care va intelege s-o iubeasca si atat nu s-o foloseasca ca nemernicul ala !
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyDum Ian 13, 2013 8:35 pm

rush a scris:
Ei, vezi daca eu n-am vazut tot, am pierdut momente importante dar ma bucur ca esti aici si-mi acoperi golurile....Sa speram ca va scapa de Mustafa, la viata pe care a dus-o si a renuntat la ce facea inainte poate isi va gasi un baiat bun care va intelege s-o iubeasca si atat nu s-o foloseasca ca nemernicul ala !

035 A reușit să o păcălescă,dacă i-a zis că îi cumpărase un inel și avea de gând să o ceară în căsătorie. Mustafa a găsit cea mai bună variantă ca să o atragă de partea lui.Dacă-i va deveni soție,Asu nu va mai putea depune mărturie împotriva lui.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyDum Ian 13, 2013 10:24 pm

A !! da asta am vazut si m-am uitat la ochii lui cand o spunea dar numai Asu a vazut altceva.
Abia astept ziua de maine !!
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyLun Ian 14, 2013 11:05 am

Fetelor abia astept ep. de saptamina aceasta , sa vedem ce se mai intimpla ! 034
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyMar Ian 15, 2013 9:49 am

utzy a scris:
Fetelor abia astept ep. de saptamina aceasta , sa vedem ce se mai intimpla ! 034
Și eu de abia aștept să văd episodul de azi.Kerim va fi eliberat din închisoare.
Să vedeți atunci cât de emoționați și fericiți vor fi Fatmagul și Kerim.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyMar Ian 15, 2013 10:34 am

Nicky a scris:
utzy a scris:
Fetelor abia astept ep. de saptamina aceasta , sa vedem ce se mai intimpla ! 034
Și eu de abia aștept să văd episodul de azi.Kerim va fi eliberat din închisoare.
Să vedeți atunci cât de emoționați și fericiți vor fi Fatmagul și Kerim.

Joaca foarte bine cei doi , mai ales Kerim se uita cu atita drag la Fatmagul ! Mustafa un mincinos fara scrupule , a gasit acum sa arunce vina pe Yasarani pentru crima si naiva de Asu o sa ii cada iar in plasa ... cite sacrificii sa faci din dragoste pina sa accepti si un criminal linga tine , adevarul era cel pe care i l-a spus la cimitir Asu , s-a folosit de ea , el nu a iubit pe nimeni niciodata ...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyMar Ian 15, 2013 7:08 pm

Cât de frumos final de episod! După ce m-am enervat suficient cu ifosele cumnatei.Femeia asta este incredibilă,cu câtă nesimțire îi scotocea lui Meryem prin lucruri.A meritat căzătura pe scări. 036
Bine totuși că nu a pierdut copilul,că le-ar fi făcut tuturor din casă viața un coșmar.
Mi-a plăcut mult scena când tatăl lui Kerim s-a dus la firmă la Yașarani.Ce mai ”mustăceau” de fericire că au găsit un ”fraier” cu ajutorul căruia să-și salveze afacerile...bine le-a zis tatăl lui Kerim.I-a lăsat fără cuvinte.
Oare cine l-a împușcat pe Reșat? Posibil tatăl lui Meltem? Parcă nu-l văd pe domnul Turaner să decadă atât de mult,dar ce nu face omul când nu mai are nimic de pierdut? Cariera lui politică fusese compromisă,probabil că nici nu mai îndrăznea să dea ochii cu fata și soția lui.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyMar Ian 15, 2013 7:39 pm

Nicky esti intotdeauna aici cand nu reusesc sa vad un episod. Iti multumesc din suflet ca mi-ai acoperit golurile de astazi.
034 034 034
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyDum Ian 20, 2013 9:19 am

Nu-mi place cum se comportă Kerim acum,după ce a citit scrisoarea de la mama lui.
Îl înțeleg,e frustrat,foarte dezamăgit că a fost mințit atâția ani...dar nu e o soluție să-ți îneci supărarea în alcool.Nu-mi place nici că o acuză pe Fatmagul că încă îl mai iubește pe Mustafa,asemănând situația lor cu cea a părinților lui.
Nici nu stă să asculte explicațiile celorlalți.
Sper să-i treacă mai repede furia.

O uitasem pe mama lui Vural.Și ea avea motive suficiente să-l atace pe Reșat Yașaran.Nu a reușit decât să-l rănească ușor la picior.
Păcat de tatăl lui Meltem...a ales calea cea mai ușoară ca să scape de probleme și să se răzbune pe Yașarani.S-a sinucis.Nu s-a gândit la suferința pe care o lasă în urmă.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyMar Ian 22, 2013 6:19 pm

Nu am reusit sa vad episodul de azi integral ,am prins un pic sfirsitul ! Cine il denunta pe Mustafa lui Kerim ?! Si cine il rapeste pe Mustafa ?!
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyMier Ian 23, 2013 7:19 pm

utzy a scris:
Nu am reusit sa vad episodul de azi integral ,am prins un pic sfirsitul ! Cine il denunta pe Mustafa lui Kerim ?! Si cine il rapeste pe Mustafa ?!

Yașar,omul Yașaranilor,tipul care a adus-o pe Asu la proces.Tot el s-a dus și la Fatmagul la restaurant.
Yașar a fost pus de Munir să meargă în orășel,să stea de vorbă cu pescarii,cu oamenii cu care lucrase Mustafa,să încerce să obțină mai multe informații despre ce se petrecuse în noaptea în care fusese ucis Vural.Lui Munir i s-a părut ciudat comportamentul lui Mustafa și s-a gândit că n-ar fi exclus ca Mustafa să-l fi omorât pe Vural.
Oamenii care-l răpesc pe Mustafa tot de Munir sunt plătiți.S-au deghizat în polițiști.Mustafa a căzut în capcana lor și a dat o declarație în care a povestit tot ce a făcut.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptyJoi Ian 24, 2013 7:54 pm

O rasturnare de situatie pe care eu am prins-o ieri ca astazi iar am scapat episodul, asa ca Nicki draga mea tot tu esti omul meu de baza ca sa-mi spui ce s-a intamplat ! 034 034 034
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptySam Ian 26, 2013 11:03 am

rush a scris:
O rasturnare de situatie pe care eu am prins-o ieri ca astazi iar am scapat episodul, asa ca Nicki draga mea tot tu esti omul meu de baza ca sa-mi spui ce s-a intamplat ! 034 034 034

Nici eu nu reușesc să văd tot episodul la tv,prind doar 1/2 oră spre sfârșit.
Restul îl completez de pe net.

Excursia romantică a lui Kerim și Fatmagul s-a terminat cam rău.Peisajul era magnific,dar ploaia torențială i-a obligat să stea înăuntru,în aceeași cameră.Kerim a pretextat că vrea să ia aer și a ieșit afară,hainele i s-au udat și a dârdâit de frig toată noaptea pe un fotoliu incomod în localul unde luaseră masa cu o seară înainte.Fatmagul a realizat că vechile temeri nu au dispărut,în momentul în care,a doua zi dimineață,plecând să-l caute pe Kerim,care ajuta la eliberarea drumului,se sperie de un amărât care a alergat după ea ca să-i dea o țigară.
Când ajung acasă Kerim deja e gripat,starea i se agravează,încât nici la muncă nu mai poate sta.
Se intâmplă totuși ceva frumos.Impresionată de starea lui,privindu-l dormind liniștit,după ce-i trecuse febra,Fatmagul reușește să-i mărturisească că-l iubește.Din fericire,Kerim era treaz și a auzit-o.
Erdogan a pierdut-o pe doctorița de care s-a îndrăgostit,după ce ea a aflat de pe net adevărul despre el.Și se va înfuria și mai mult pe Fatmagul.E convins că singura soluție să nu se mai ajungă la proces este ca Fatmagul să renunțe la acuzații.
Munir îl va obliga pe Mustafa să o controleze pe Asu,să o oprească pe Meltem să dea declarații la proces și să o convingă pe Fatmagul să renunțe.
Asu e din nou însărcinată,dar nu-i spune lui Mustafa,știind prea bine că nici de data aceasta nu o va lăsa să păstreze copilul.Hotărât să scape de amenințările Yașaranilor,Mustafa îi propune lui Asu să plece din țară.Ea în schimb îi spune să se predea poliției și să spună adevărul.El reacționează violent și o amenință cu moartea dacă nu face ce spune el.Atunci,speriată,în miez de noapte,Asu îl părăsește.Prietenul ei,Sami o duce la un hotel.Coincidență! În același hotel e cazat și tatăl lui Kerim.

A apărut sora vitregă a lui Kerim,Deniz.E foarte vorbăreață și cam ”băgăcioasă”.
Parcă se străduiește prea mult să-i intre în grații lui Kerim.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 EmptySam Ian 26, 2013 8:19 pm

Ce spui tu Nicky "politistii aia erau oamenii lui Munir ? Si eu care am crezut ca tatal lui Kerim a organizat totul !!?
Asa nu-mi mai place....de aia se plimba Mustafa prin holdingul Yasaranilor ?
Imi pare rau totusi de Erdogan si banui ca din cauza unei stiri din presa i-a intors spatele doctorita, nu ? Imi placea de ei ca pereche ( ah, trecutul asta pacatos al lui...cate necazuri ii face si ii va mai face ?!!)
De copii nostri ce sa va spun mi s-a umplut sufletul de bucurie cand am auzit-o pe fatmagul ca-i spune "Te iubesc", daca eu m-am simtit asa dar el...si parca acum nu mai fuge de el asa mult ca inainte.
Dar Mukkades....e ceva de groaza cu ea...da din cap, arunca un hmmm apoi o vorba care de cele mai multe ori citeste gandul celorlalti...in fine e enervanta peste masura, deci e o actrita care-si face treaba bine, daca ne pune noua parul pe moate 036
Va pupicesc !! 034 034
Sus In jos

Continut sponsorizat



Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Fatmagülün Suçu Ne? episoade online
» Fatmagül'ün Suçu Ne?_videoclipuri
» Fatmagül'ün Suçu Ne?_muzica
» Fatmagül'ün Suçu Ne? - Gifs
» Fatmagül'ün Suçu Ne? - Bannere
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2010 :: Fatmagül'ün suçu ne? / Fatmagul (2010)-