turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyVin Noi 30, 2012 9:02 pm

mai urmareste cine va serialul? eu il urmaresc in avans cu subt in engleza....am ajuns la ep 30 turcesc......ce pot sa zic....la inceput personajul Kerim imi parea cam las.....pe parcurs a dat dovada de ceva curaj (ex: confruntarea cu Mustafa)....cand nu ma asteptam.....in schimb Mustafa devine din ce in ce mai enervant....daca pana a primit valiza cu bani mai asteptam sa intervina o schimbare sau ceva in comportamentul lui....dupa nici atat....dimpotriva devine mai innrait si obsedat de sine si de putere....la anumite scene si mie mi s-a parut ca i-a lipsit ceva ori personajului ori actorului.....in primele episoade parca era ceva mai expresiv.....de cand cu barba.....nu prea e.... Laughing Laughing Laughing Laughing
din clanul Yasaranilor imi place de Meltem si de Perihan, mama lui Selim.....

depresivul Vural Surprised Surprised Surprised(emo , cum ii spune Erdogan Laughing Laughing Laughing Laughing)....sa vedem cum va evolua.......

Erdogan se da mare cocos....dar cand e la anaghie tot unchiul si avocatul trebuie sa il salveze......

iar Mukkades.....e la fel de guraliva...... Laughing Laughing Laughing
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptySam Dec 08, 2012 10:41 am

Am rămas în urmă mult cu serialul.Cam pe la episodul cu nunta lui Meltem.
Săptămâna aceasta n-am reușit să mai văd niciun episod.
Chiar dacă nu-l prindeam la tv,îl urmăream pe net.
Sper să recuperez în zilele libere.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptySam Dec 08, 2012 8:42 pm

Nicky a scris:
Am rămas în urmă mult cu serialul.Cam pe la episodul cu nunta lui Meltem.
Săptămâna aceasta n-am reușit să mai văd niciun episod.
Chiar dacă nu-l prindeam la tv,îl urmăream pe net.
Sper să recuperez în zilele libere.

pe mine chiar ma enerveaza Mustafa , chiar e obsedat si Mukkades a facut-o lata , e simpatica Meltem numai ca e cam naiva iar de Kerim imi place cum o priveste pe Fatmagul , se vede ca o iubeste , e indragostit lulea ! I love you
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptySam Dec 15, 2012 9:15 am

În sfârșit au ajuns la un moment crucial odată cu hotărârea precipitată a lui Kerim de a merge la poliție să le spună ce s-a întâmplat atunci și să se autodenunțe.
Cu ochii în lacrimi,pentru prima dată Fatmagul a putut spune câ depune plângere.
Numai că regretă poate că nu a avut ea prima curajul acesta,că a trebuit să fie el,Kerim,cel care să facă acest pas.
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptySam Dec 15, 2012 9:25 am

utzy a scris:


pe mine chiar ma enerveaza Mustafa , chiar e obsedat si Mukkades a facut-o lata , e simpatica Meltem numai ca e cam naiva iar de Kerim imi place cum o priveste pe Fatmagul , se vede ca o iubeste , e indragostit lulea ! I love you

Meltem pare naivă,dar poate din respect pentru liniștea părinților ei încearcă să se convingă că bănuielile ei nu sunt adevărate.E mereu în alertă și înregistrează tot ce are legătură cu Yașaranii.Nu va dura mult până va pune cap la cap toate evenimentele.
Mustafa încearcă să-și spele păcatele salvând-o chipurile pe Asu din viața mizerabilă pe care o duce,dar e atât de fals...biata fată se uită la el ca la un zeu,iar el deabia își poate masca dezgustul.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyJoi Dec 27, 2012 12:26 pm

Buna fetelor, n-am prins serialul de la inceput dar am recuperat si chiar m-a "prins".
Am observat ieri ca locatia unde s-a intalnit Mukkades cu tatal copilului ei era vis-a-vis de locul unde se intalnea Ezel cu Eysan.
De Fatmagul si Kerim ce sa va spun, sunt o pereche potrivita si privirea expresiva a lui Kerim ma da gata. Ma enerveaza cum clanul Yasaran incearca sa rezolve o problema de care numai ei sunt vinovati. De fapt nu e nimic nou in zilele noastre. Ce conteaza ca 3 betivi au violat o fata nevinovata, ei sa iasa basma curata.
Totusi imi place si Meltem, pare o fata curajoasa care se dezice de mizeria Yasaranilor. Sa vedem ce se va intampla mai incolo..
Sper sa am vesti de la voi in zilele urmatoare ca avem ce povesti !
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyJoi Dec 27, 2012 11:05 pm

Buna Rush !

Ma bucur ca ne intilnim la comentarii ! Urmaresc si eu serialul ! Imi place si mie Meltem , e intr-adevar curajoasa ! Sint curioasa sa vedem cum se v-a descurca povestea pina la urma !
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyVin Dec 28, 2012 9:14 am

Ce nume frumos au pus localului-Bucătăria cu trandafiri!
Păcat că le-au stricat buna dispoziție cu buchetul de flori și bilețelul trimise chipurile de Mustafa.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyVin Dec 28, 2012 11:30 am

Of, fetelor cat ma bucur ca sunteti pe aici, ma faceti sa-mi aduc aminte de vremea cand comentam la Asi, poate prindem viata din nou...VA pupicesc !
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyVin Dec 28, 2012 6:04 pm

Va pup si eu fetelor Nicky , Rush ! Ma bucur ca am cu cine comenta despre serial ! I love you

Intr-adevar frumos nume , Kerim nu stie ce sa mai faca ca sa ii intre in gratii Fatmei , e indragostit pina peste cap de Fatmangul , o soarbe din priviri !
Munir face numai mirsavii pina la urma o sa isi ia el papara pentru ele , asa cred iar Mukkadessa iar a facut-o lata , cade in plasa lui Munir !
Frumoase locuri , peisajele sint frumoase !

Bine ca nu l-au intrerupt de la difuzare cum au facut cu Suleyman ! I love you

Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyVin Dec 28, 2012 9:00 pm

Ce haios Kerim! ”Parcă e mai liniște în casă fără Mukaddes.”
Bineînțeles că e mai liniște,dar nu dispare ea atât de ușor din peisaj.
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptySam Dec 29, 2012 9:46 pm

Very Happy Very Happy Very Happy iata ca s-a mai animat discutai despre serial....ma bucur ca este mai multa lume care il urmareste.....eu il urmaresc online, am mai zis, cu sub in engleza....acum am ajuns la ep 55.....

mi-au placut ultimele peisoade din sezonul 1 si inceputul sezonului 2....in mod special relatia dintre Fatmagul si Kerim......

cateva impresii despre serial pana acum, incercand sa nu stric surpriza celor care nu au vazut serialul si il urmaresc la tv......

despre Mustafa.....au fost 2 momente in care am avut impresia ca este Mustafa cel din primul episod...in ziua cand au fost arestati yasaranii....si in ziua procesului.....inevitabil in fata valurilor marii redevine acelasi Mustafa......in rest personajul devine din ce in ce mai parsiv....nu cred ca tine cu adevarat la Asu....va incerca sa o tina langa el doar de frica.....nici la Meltem nu cred ca tine, spre deosebire de ea.....cred ca a fost doar o razbunare impotriva lui Selim.....

Fatmagul devine din ce in ce mai darza.....incearca sa treaca peste trauma ei indrptand armele impotriva Yasaranilor.....

Kerim....pe cat de mult tine la Fatmagul pe atat de nesigur este de iubirea ei....iar situatia cu tatal lui il va zdruncina destul de mult....insa isi va reveni.....

Yasaranii....aceasi serpi dintotdeauna....arunca cu noroi in toate partile, doar doar acopera mizeria si micimea lor.....incepe sa imi placa de Perihan din nou, chiar daca la un moment dat nu se dezisese nici ea de clanul din care face parte......insa se satura si ea la un moment dat.....
... cel mai tare moment...care m-a amuzat teribil a fost criza de ras a lui Perihan cand compania lor se ducea de rapa..... Laughing Laughing Laughing Laughing

Selim incepe sa semene cu tatal lui in unele momente, mai ales cele legate de Meltem.....

despre Erdogan nu ma pronunt inca.....este o mare jigodie insa are si un umor ironic uneori.....

mama lui din pacate incepe sa ii semene.......

m-au surprins placut Meltem si familia ei..... Cool

de parintii lui Vural imi este tare mila.... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

.....
mai las si maine alte impresii......


Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyDum Dec 30, 2012 12:04 am

IzaB a scris:
Very Happy Very Happy Very Happy iata ca s-a mai animat discutai despre serial....ma bucur ca este mai multa lume care il urmareste.....eu il urmaresc online, am mai zis, cu sub in engleza....acum am ajuns la ep 55.....

mai las si maine alte impresii......



Le asteptam cu mult drag Isabel si mie imi place mult serialul ! 034
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyMier Ian 02, 2013 9:50 pm

Buna seara fetelor, am pierdut ultimele doua episoade stiti unde le pot vedea ?
Stiti cum de sarbatori 037
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyDum Ian 06, 2013 8:22 pm

Va ajung din urma incet incet, am gasit aici la noi episoadele, pentru care nu pot decat sa va multumesc. Am ajuns la episodul 51, cand am ramas paf vazand-o pe Mukkades la mare cu nesuferistul ala de Salih. Asta pana la urma ce vrea de la ea ? Face si femeia asta niste tampenii mai mari decat ea.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyLun Ian 07, 2013 3:46 pm

Nu ma asteptam la Vural sa procedeze asa, dupa luni lungi in care s-a luptat cu propria constiinta acum spune ca e nevinovat...Credeam ca e altfel decat Erdogan si frate'su.
Acum nici nu m-ar mira sa cada Kerim de vinovat...dar vom vedea !!
VA pup si va astept !!
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyLun Ian 07, 2013 3:47 pm

Cit de slab e Vural , a declarat ca e nevinovat .... ma asteptam la el sa spuna adevarul .... am crezut ca daca avea remuscari nu v-a minti dar mi-a inselat asteptarile ...
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyLun Ian 07, 2013 4:55 pm

O porcarie de proces copiat direct din viata, oameni platiti, santajati si in urma ce-a ramas ?
O fata violata si tot ea vinovata, un om care a luat-o de sotie fara sa aiba vreo vina, o cumnata trasa pe sfoara si concret o familie care si-a pierdut linistea.
Din cauza cui ? A unora care au bani si au impresia (si pe alocuri chiar reusesc) sa cumpere suflete ?
M-a enervat episodul de astazi...
038
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyLun Ian 07, 2013 6:55 pm

rush a scris:
O porcarie de proces copiat direct din viata, oameni platiti, santajati si in urma ce-a ramas ?
O fata violata si tot ea vinovata, un om care a luat-o de sotie fara sa aiba vreo vina, o cumnata trasa pe sfoara si concret o familie care si-a pierdut linistea.
Din cauza cui ? A unora care au bani si au impresia (si pe alocuri chiar reusesc) sa cumpere suflete ?
M-a enervat episodul de astazi...
038

Ăsta-i de abia începutul.Prima înfățișare.E bine totuși că s-a deschis procesul,că Fatmagul a reușit să stea în aceeași sală cu cei care i-au făcut atât de mult rău și să-i privească în ochi.
Măcar celor 3 nemernici nu li s-a dat voie să părăsească țara.
S-a stabilit un nou termen pentru proces.
Cumnata nu e chiar atât de inocentă.Dacă vroia cu adevărat să o ajute pe Fatmagul,n-ar fi plecat cu acel bărbat.Mukaddes se cam temea și pentru ea însăși,dacă va fi și ea pedepsită pentru ceea ce făcuse.S-ar fi încheiat procesul,băieții ar fi fost condamnați dacă Mukaddes ar fi ajuns la timp să depună mărturie? Într-o lume ideală poate că da.Dar nu în lumea noastră,reală. De aceea nu mă surprinde ritmul lent al serialului,pentru că se urmărește cursul firesc al evenimentelor.
Felicitări lui Mustafa,care s-a trezit măcar acum și a spus ceea ce trebuia să spună de la bun început.
Să vedem de ce a făcut-o, o urmă de conștiință sau alte gânduri ascunse?
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyLun Ian 07, 2013 8:16 pm

Da la Mustafa nu ma asteptam, dar femeia aia Asu ? Care stia bine cum sunt oamenii astia, de ce a procedat asa ?
Am scapat cateva secvente...Barbatul cu care se presupune ca Meltem ar avea o relatie e Mustafa ?
Imi place cuplul, el frumusel si ea la fel ! Ramane sa vedem daca ar supravietui impreuna !?
In ceea ce o priveste pe Mukkades a fost un fel aranjoare de la inceput dar uite ca acum i s-a intins o cursa si a cazut ca o proasta in fata lui Rahmi si a copilului.
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyLun Ian 07, 2013 9:08 pm

rush a scris:
Da la Mustafa nu ma asteptam, dar femeia aia Asu ? Care stia bine cum sunt oamenii astia, de ce a procedat asa ?
Am scapat cateva secvente...Barbatul cu care se presupune ca Meltem ar avea o relatie e Mustafa ?
Imi place cuplul, el frumusel si ea la fel ! Ramane sa vedem daca ar supravietui impreuna !?
In ceea ce o priveste pe Mukkades a fost un fel aranjoare de la inceput dar uite ca acum i s-a intins o cursa si a cazut ca o proasta in fata lui Rahmi si a copilului.

Până la urmă Asu nu e de condamnat.Și ea e o victimă.
Da,a greșit că a acceptat să fie martorul Yașaranilor și i-a ajutat în tactica lor de a o denigra pe Fatmagul.Dar nu a mințit,a spus doar că Fatmagul a stat la ea în perioada când aceasta a fugit de acasă.Dacă Fatmagul câștiga sau nu procesul depindea prea puțin de declarația lui Asu.
Și mai cred că Asu l-a taxat pe Munir cu vârf și îndesat.Cu banii luați de la Yașarani putea să-și refacă viața în altă parte.

Da,Yașaranii și într-un final și Selim au aflat că Meltem are o relație cu Mustafa.
035 Mie nu-mi place deloc situația,pentru că el nu e sincer.Cred că vrea să-i plătească lui Selim cu aceeași monedă,dar cu alte mijloace.”Mi-ai luat iubita,ți-ai bătut joc de ea,vei vedea de ce sunt și eu în stare.” Iar Meltem,ori e naivă,ori mult prea bulversată de situație,de ceea ce Selim și ai lui i-au făcut ei și familie ei.Cred că a fost doar un moment de rătăcire.

Eu acum practic revăd serialul,dar parcă l-aș vedea pentru prima dată.Îmi aduc aminte în linii mari cele mai importante evenimente,iar din sezonul 2,care va începe cam din episodul de mâine,îmi amintesc și mai puțin,pentru că nu prea mi-a mai plăcut.În sensul că au cam lungit acțiunea.
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyLun Ian 07, 2013 10:47 pm

Asa deci, ti-am spus ca am pierdut cateva secvente si chiar incepuse sa-mi placa de Asu, si cand am vazut din discutiile de dupa proces ca facuse jocul Yasaranilor nu intelegeam de ce, acum ca m-ai lamurit mergem inainte.
In ceea ce priveste relatia lui Mustafa cu Meltem mi-ar parea rau sa fie numai un act de razbunare impotriva lui Selim. Eu pe Meltem o vad ca pe o fata sensibila care iubea si se credea iubita de Selim dar si tradata josnic de el. Sper ca Mustafa chiar s-a iubeasca !
Sus In jos
rush
rush
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 313
Data de inscriere : 20/03/2012
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 4:40 pm

Merhaba kizlar !
Mi-a placut episodul de azi si chiar am fost emotionata la revederea celor doi. Fatmagul il iubeste draga de ea si ce fericit era el cand a vazut-o si ce suparat a fost cand a aflat ca Mustafa ii da tarcoale...
Aisbergul se topeste pe partea lui Fatmagul si asta ma bucura enorm.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 8:00 pm

rush a scris:
Merhaba kizlar !
Mi-a placut episodul de azi si chiar am fost emotionata la revederea celor doi. Fatmagul il iubeste draga de ea si ce fericit era el cand a vazut-o si ce suparat a fost cand a aflat ca Mustafa ii da tarcoale...
Aisbergul se topeste pe partea lui Fatmagul si asta ma bucura enorm.


034


mi-a placut si mie intilnirea celor doi , emotionant , Kerim o sorbea din priviri ... ma enerveaza la culme Mustafa , ce caracter urit are , sper sa reuseasca Kerim sa isi dovedeasca nevinovatia , sper sa il ajute Asu .....
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 EmptyMier Ian 09, 2013 9:15 pm

Frumoasa si emotionanta revederea lui Kerim cu Fatmagul! Chiar ma miram ca sunt lasati sa se imbratiseze...dar din pacate s-a trezit gardianul si le-a strigat sa se desparta.
Sus In jos

Continut sponsorizat



Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii   Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 

Fatmagül'ün Suçu Ne ?_ comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Fatmagülün Suçu Ne? episoade online
» Fatmagül'ün Suçu Ne?_videoclipuri
» Fatmagül'ün Suçu Ne?_muzica
» Fatmagül'ün Suçu Ne? - Gifs
» Fatmagül'ün Suçu Ne? - Bannere
Pagina 2 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2010 :: Fatmagül'ün suçu ne? / Fatmagul (2010)-