turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Urmatorul
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyMier Sept 19, 2012 10:16 am

bounce cheers lol! affraid drunken 034

Super !!!
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyMier Sept 19, 2012 10:55 am

utzy a scris:
bounce cheers lol! affraid drunken 034

Super !!!
Nu-i asa ?
Te-a prins serialul?

Imi pare bine!
034 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyMier Sept 19, 2012 10:56 am

elena50 a scris:
utzy a scris:
bounce cheers lol! affraid drunken 034

Super !!!
Nu-i asa ?
Te-a prins serialul?

Imi pare bine!
034 034

Genial serialul Elena ! 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyMier Sept 19, 2012 10:56 pm

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyMier Sept 19, 2012 10:58 pm

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyJoi Sept 20, 2012 11:53 am


Suleyman Magnificul – Sub domnia iubirii
13:30
Sâmbătă | 22 Septembrie (reluare)


“Suleyman Magnificul” a cucerit Romania! VIDEO
19 Septembrie 2012


Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Suleyman-magnificul-cucerit-romania-13291

http://www.kanald.ro/Seriale/Suleyman-Magnificul-Sub-domnia-iubirii/stiri/Suleyman-Magnificul-cucerit-Romania/
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyJoi Sept 20, 2012 12:05 pm

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyJoi Sept 20, 2012 11:23 pm

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyJoi Sept 20, 2012 11:42 pm

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptySam Sept 22, 2012 1:06 am

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptySam Sept 22, 2012 1:20 am

Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptySam Sept 22, 2012 10:55 am


Interviucu HALIT ERGENC, protagonistul din « Suleyman Magnificul - Sub domnia iubirii », despre casatoria cu Berguzar Korel
22 Septembrie 2012

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 668x344_interviu-halit-ergenc-protagonistul-din-suleyman-magnificul-sub-domnia-iubirii-despre-casatoria-berguzar-korel-186606

Halit Ergenc, talentatul actor care interpreteaza personajul principal in serialul "Suleyman Mgnificul-Sub domnia iubirii", cunoscut publicului din Romania din serialul "O mie si una de nopti" in care a jucat rolul lui Onur Aksal, a vorbit intr-un interviu despre relatia pe care o are cu sotia lui, frumoasa Berguzar Korel, dar si despre fiul lor.

Halit Ergenc, actorul care il interpreteaza pe impozantul sultan Suleyman in serialul turcesc de mare succes "Suleyman Magnificul - Sub domnia iubirii" este un familist convins si crede in casatorie.

"Casatoria e ca un copac", a spus actorul. "Samanta pe care o cultivi este insasi dragostea. Daca te casatoresti cu persoana pe care intr-adevar o iubesti, trebuie sa stii sa eviti furtunile. Nimic nu e roz in viata, incepand de la problemele de la serviciu si alte greutati care fac ca lucrurile sa para dificile. Ceea ce face ca o casnicie sa functioneze, este capacitatea cuplului de a se sprijini unul pe celalalt si de a se respecta. Asa, copacul prinde radacini si incepe s-ii creasca crengi. Dragostea si respectul sunt poate cele mai importante ingrediente intr-o relatie dintre doi oameni."


Halit nu este de acord cu sintagma potrivit careia casnicia distruge dragostea. Actorul a spus ca acest lucru depinde de asteptarile fiecaruia. "Daca esti genul de persoana care se indragosteste de IUBIRE, atunci ea se va stinge cand vei intalni o persoana si vei incepe sa cauti in alta parte."

Cat despre frumoasa familie pe care o are cu actrita Berguzar Korel, lui Halit i se lumineaza ochii de bucurie cand vorbeste despre fiul lui, Ali, in varsta de doi ani. "Acum merge si ne surprinde in fiecare zi. Ne arata lucruri noi in fiecare zi. Niciodata in viata mea nu m-am gandit ca voi trai o asemenea experienta."

Cel mai mult l-a impresionat pe Halit rapiditatea cu care Ali asimileaza lucrurile. "Nu este un copil despre care sa spui ca e un geniu, dar modul cum invata si cat de repede, este incredibil." Intrebat daca isi mai doreste si alti copii, Halit Ergenc, nu a ezitat, raspunzand ferm ca "da", insa in viitor. "Ne dorim si alti copii, in viitor, insa niciodata nu se stie cand."

Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyLun Sept 24, 2012 10:41 am

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 668x344_halit-ergenc-protagonistul-din-suleyman-magnificul-sub-domnia-iubirii-am-lucrat-new-york-ospatar-chelner-186612


Halit Ergenc, sarmantul actor care interpreteaza rolul lui Suleyman Magnificul in serialul cu acelasi nume a acordat un interviu pentru publicatia bosniaca "Azra" unde a vorbit despre familie si cariera de actor.

- Te bucuri de sucesul pe care il aveti tu si sotia ta? Au fost cazuri in care iti doreai sa nu fii recunoscut ?

Halit Ergenc: "Incercam sa ne bucuram de acest succes, dar mai ales sa fim impliniti pe plan personal. Cand calatorim in afara, nimeni nu ne deranjeaza."

- Cum e sa locuiesti in Istanbul? Care sunt avantajele si dezavantajele?

Halit Ergenc: "Imi place Istanbulul cu toate avantajele si dezavantajele lui. Festivaluri, concerte, expozitii si multe alte evenimente. In schimb e viata de metropola, fiecare alearga de colo colo, se plange de trafic, totul devine obositor de la un moment dat. Nu prea iesim mult, decat daca e necesar. Preferam sa stam acasa cu familia."

Totusi, intr-o zi ti-ai luat inima in dinti si ai plecat la New York. Cum e sa locuiesti intr-un oras asa de diferit fata de Istanbul?

Halit Ergenc: "Viata era la fel ca in Istanbul cu suisuri si coborasuri, nu m-a surprins nimic. Mi-a placut la New York, insa Istanbulul ramane Istanbul."

- E adevarat ca la New York ai lucrat ca si chelnar?

Halit Ergenc: "Da, am lucrat ca si chelnar si barman. A fost ceva complet nou pentru mine. Banii pe care ii castigam la teatru nu imi ajungeau si atunci trebuia sa muncesc in plus ca sa supravietuiesc. Acolo, e mai usor sa devii chelnar decat actor."

- Cand ti-ai dat seama ca ti-ai implinit visul american? Cati actori din Turcia sau din alte tari pot sa aiba faima la Hollywood?

Halit Ergenc: "Nu prea mi-am implinit visul american din acest punct de vedere. Insa mi-am indeplinit asteptarile si m-am intors fericit."

- Ai absolvit Universitatea "Mimar Sinan", sectia de operetta si musical. Te-ai gandit la muzica ca la o profesie ?

Halit Ergenc: "Am cantat si am jucat in multe musical-ri. Acum sunt doar actor si imi place asta. Insa niciodata nu stii ce se poate intampla."

Ce roluri preferi sa joci?

Halit Ergenc: "Sunt actor si imi aleg rolurile in functie de scenariu."

-Tatal tau a fost si el actor. Esti mandru de cariera lui si vice versa ?

Halit Ergenc: "Tatal meu a avut modul lui de viata. Era foarte creativ si talentat. A facut totul pentru cariera lui si pentru noi. Sunt fericit ca am avut un asa tata. Am avut mereu de invatat de la el."

- Ai studiat si constructia de nave maritime. De ce ai abandonat acest proiect ? Ai vreo barca? Iti place sa inoti?

Halit Ergenc: "Am studiat constructia navelor fiind influentat de parintii mei. Din fericire, mi-am dat seama ca nu e pentru mine si am renuntat. Nu am vrut sa fac asta, nu imi placea. Imi plac foarte mult marea si scufundatul, insa construitul navelor nu este pentru mine."

Ai o pasiune sau ai timp pentru asa ceva?

Halit Ergenc: "Imi place natura si sa calatoresc. Imi plac scufundarile. Sub apa ma simt relaxat si liber. Imi place sa lucrez si cand am timp liber fac de obicei lucruri legate tot de munca: ascult muzica si ma uit la filme. De cand s-a nascut Ali, in timpul meu liber sunt cu el de obicei."
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyMar Sept 25, 2012 3:57 pm

034 034 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyMar Sept 25, 2012 3:59 pm


Suleyman Magnificul – Sub domnia iubirii
20:00
Marţi | 25 Septembrie


Meryem Uzerli explica ce o face pe Hurrem din "Suleyman Magnificul - sub domnia iubirii" atat de speciala

24 Septembrie 2012 |

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 668x344_meryem-uzerli-explica-face-hurrem-din-suleyman-magnificul-sub-domnia-iubirii-atat-speciala-186623

Meryem Uzerli, actrita care o interpreteaza pe Hurrem in serialul “Suleyman Magnificul – Sub domnia iubirii”, este adesea oprita pe strada de persoane care vor sa-si exprime admiratia fata de Hurrem sau, dimpotriva, dezaprobarea totala fata de aceasta.

“Uneori, cand ma plimb pe strada, vin femei la mine si imi spun: , . Altele, dimpotriva, imi spun ca o urasc pe Hurrem si o simpatizeaza pe Mahidevran (n.r. – interpretata de Nur Aysan), pentru ca au trecut printr-o suferinta asemanatoare cu a ei. Mahidevran este cea inselata, cea care pierde in permanenta in lupta pentru atentia lui Suleyman. Dupa ce a fost preferata Sultanului si i-a oferit acestuia un mostenitor, ea se vede pe nedrept data la o parte de o cadana nou venita in Palat. Suferinta ei trebuie sa fi fost atroce”, a spus interpreta rolului principal femin.

Meryem Uzerli a explicat ce o face pe Hurrem atat de speciala in ochii publicului, dar si in cei ai actritei care ii da viata pe platourile de filmare.
“Hurrem este un personaj foarte labil. Uneori este sensibila si vulnerabila, alteori agresiva, chiar cruda. Hurrem ofera surprize in permanenta. Izbucneste cand nu ma astept, isi schimba brusc traiectoria. Incerc sa o inteleg, traia vremuri dificile, trebuia sa lupte pentru supravietuire si pentru suprematie in Palat, isi pierduse familia in conditii violente, iar aceste amintiri o haituiau…”, si-a descris Meryem personajul.

Intr-o societate in care femeia era total supusa barbatului, Hurrem nu numai ca indraznea sa priveasca in ochi pe cel mai puternic om al Imperiului Otoman, dar si sa pretinda sa-i fie egala acestuia, indiferent de riscuri. “Dorinta ei de putere este nelimitata. Ea vrea sa fie alaturi de Suleyman nu numai sentimental, ci vrea sa detina Imperiul alaturi de el. Unelteste chiar sa il inlature pe Ibrahim (n.r. interpretat de – Okan Yalabik), omul de incredere al sultanului si cel mai periculos adversar al ei. Hurrem vrea totul sau nimic. Pentru ea nu exista cale de mijloc ”, a continuat Meryem Uzerli.

“Suleyman nu mai cunoscuse pana atunci asa ceva. In acea perioada, intr-un asemenea mediu, nimeni nu se putea uita in ochii sultanului si nu putea sa isi exprime parerea liber. O femeie atipica, detinand acea putere psihica fantastica, era foarte atragatoare pentru sultan”, a adaugat Halit Ergenc, actorul care il interpreteaza pe Suleyman Magnificul.



http://www.kanald.ro/Seriale/Suleyman-Magnificul-Sub-domnia-iubirii/stiri/Meryem-Uzerli-explica-face-Hurrem-din-Suleyman-Magnificul-sub-domnia-iubirii-atat-speciala/
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyMier Sept 26, 2012 10:25 am

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyJoi Sept 27, 2012 1:38 am


Suleyman Magnificul – Sub domnia iubirii
20:00
Luni | 01 Octombrie
“Suleyman Magnificul”, pe gustul romanilor! Serialul a plasat Kanal D pe locul 2 in topul audientelor
26 Septembrie 2012

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 668x344_suleyman-magnificul-gustul-romanilor-186755

Marti, 25 septembrie, serialul “Suleyman Magnificul – sub domnia iubirii” a plasat Kanal D pe locul 2 in topul audientelor, pe targetul All Urban, inregistrand 7,1% Rating si 14,4% cota de piata, in intervalul 20:00 – 22:15, statia devansand astfel posturi precum Antena 1 si Prima TV, conform datelor furnizate de Kantar Media Romania.

1.228.000 de romani au urmarit Kanal D in intervalul orar 20.00-22.15. In minutul de aur, inregistrat la 21:42, 1.859.000 de telespectatori urmareau intamplarile de la Palatul lui Suleyman Magnificul.

Pe targetul 18-49 Urban “Suleyman Magnificul- sub domnia iubirii” a situat Kanal D tot pe locul 2, in intervalul 20:00-22:15, cu 5,9% Rating si 12,7% cota de piata.

Nu ratati “Suleyman Magnificul- sub domnia iubirii”, cu Meryem Uzerli si Halit Ergenc in rolurile principale, in fiecare luni si marti, de la ora 20.00, la Kanal D.

Marti, 25 septembrie, serialul “Suleyman Magnificul – sub domnia iubirii” a plasat Kanal D pe locul 2 in topul audientelor, pe targetul All Urban, inregistrand 7,1% Rating si 14,4% cota de piata, in intervalul 20:00 – 22:15, statia devansand astfel posturi precum Antena 1 si Prima TV, conform datelor furnizate de Kantar Media Romania.

1.228.000 de romani au urmarit Kanal D in intervalul orar 20.00-22.15. In minutul de aur, inregistrat la 21:42, 1.859.000 de telespectatori urmareau intamplarile de la Palatul lui Suleyman Magnificul.

Pe targetul 18-49 Urban “Suleyman Magnificul- sub domnia iubirii” a situat Kanal D tot pe locul 2, in intervalul 20:00-22:15, cu 5,9% Rating si 12,7% cota de piata.

Nu ratati “Suleyman Magnificul- sub domnia iubirii”, cu Meryem Uzerli si Halit Ergenc in rolurile principale, in fiecare luni si marti, de la ora 20.00, la Kanal D.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyJoi Sept 27, 2012 1:42 am

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 547190_520482151300543_1960503622_n
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyJoi Sept 27, 2012 1:55 am

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 %20(13)

Meryem Uzerli Nişantaşı City's de görüntülendi.
Hürrem Sultan karakteriyle, herkesin beğenisini kazanan Meryem Uzerli, geçtiğimiz gün Nişantaşı City's deydi. Tanınmamak için adeta elinden geleni yapan güzel oyuncu yine de objektiflere yakalanmaktan kurtulamadı.

Ayaklıgazete.com'un haberine göre şapkası, büyük güneş gözlükleri ve mini kot şortuyla dikkat çeken Uzerli'nin tişört'ü de bir hayli ilginçti. Küba'nın efsanevi devrimcisi Che Guevara baskılı bir tişört giyen oyuncu, tüm dikkatleri üzerine topladı.
http://www.ayakligazete.com.tr/galeri.asp?id=1593
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyJoi Sept 27, 2012 2:59 am

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyJoi Sept 27, 2012 11:38 am

Audiente 10 - 16 septembrie 2012

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 CJHeU

Audiente 17 - 23 septembrie 2012

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 P1Zg6
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyVin Sept 28, 2012 10:19 am



Ultima editare efectuata de catre utzy in Vin Sept 28, 2012 9:09 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyVin Sept 28, 2012 10:22 am

Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyVin Sept 28, 2012 10:52 am

Se comenteaza pe forumuri ca a scazut ratingul la serial (sezonul 3 )de cand a aparut Firuze, printesa persana, cu care Suleyman are halvet.
Fanii serialului nu o plac pe Cansu Dere ,IAR ACTORII CARE AU DUS GREUL SERIALULUI PROTESTEAZA CA EA ESTE PLATITA MULT MAI BINE DECAT EI PE EPSOD.(scuze am omis sa inchid caps)
Poop Utzy , multumim ptr. noutati!
034 034
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 EmptyVin Sept 28, 2012 10:57 am

utzy a scris:
Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Tartisma-1jpg-115030972

http://www.gecce.com/yazi/hangisi-daha-seksi-dans-etti-197421.html

Cu toate ca a luat lectii de dans timp de 2 saptamani , mie personal nu mi-a placut in mod deosebit dansul lui Cansu !
Sus In jos

Continut sponsorizat



Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 4 Empty

Sus In jos
 

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Yer Gök Aşk articole.stiri.noutati
» Sila articole.stiri.noutati
» SUSKUNLAR articole.stiri.noutati
» Med Cezir articole.stiri.noutati
» Paramparça articole.stiri.noutati
Pagina 4 din 22Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 13 ... 22  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2011 :: Muhtesem Yuzyil . Suleyman Magnificul (2011)-