turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Yer Gök Aşk _ comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptyMar Apr 23, 2013 9:44 am

a-ti urmarit fetelor , cum vi se pare ? eu nu am apucat sa vad , am ajuns tirziu acasa ...
Sus In jos
Gumus
Gumus
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1420
Data de inscriere : 03/11/2011

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptyLun Mai 20, 2013 12:54 am

Yusuf si Havva sunt sot si sotie in realitate. Au facut nunta anul trecut.

Yer Gök Aşk _ comentarii 184051_217759011610200_157595717626530_641658_5636897_n
Yer Gök Aşk _ comentarii Murat-unalmis-birce-akalay-bosandi
Yer Gök Aşk _ comentarii Murat-unalmis-birce-akalay-bosandi2
Yer Gök Aşk _ comentarii Haber_50df2a4669707
Yer Gök Aşk _ comentarii 26133220138496324760515
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptyMar Mai 21, 2013 11:12 am

Gumus a scris:
Yusuf si Havva sunt sot si sotie in realitate. Au facut nunta anul trecut.


frumoasa pereche 037
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: YGA comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptyJoi Iun 27, 2013 10:07 am

in episodul de aseara au aparut personajele din Lalle Devri asa a avut loc intilnirea dintre Toprak si Cinar in urma careia cei doi se casatoresc in pofida faptului ca Yesim a facut tot posibilul sa se casatoreasca cu ea ...


Ultima editare efectuata de catre utzy in Lun Iul 22, 2013 4:22 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptyMier Iul 03, 2013 10:04 am

au anuntat ultimele saptamini la serial , nu il vor da pe tot ...Crying or Very sad 
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptyLun Iul 08, 2013 9:34 am

utzy a scris:
in episodul de aseara au aparut personajele din Lalle Devri asa a avut loc intilnirea dintre Toprak si Cinar in urma careia cei doi se casatoresc in pofida faptului ca Yesim a facut tot posibilul sa se casatoreasca cu ea ...
L-am văzut și eu. Cool  Chiar episodul acesta am vrut să-l văd,pentru că am urmărit serialul Lale Devri. Iar acolo nu au arătat cum s-au întâlnit Toprak și Cinar și cum au hotărât să se căsătorească.
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptyLun Iul 08, 2013 9:43 am

utzy a scris:
au anuntat ultimele saptamini la serial , nu il vor da pe tot ...Crying or Very sad 
Nu se poate! Serialul e foarte lung,la turci are 122 de episoade.
http://www.ddizi.org/diziler/752/yer-gok-ask

Credeam că postul Acasă e mai serios.
Poate vor face pauză și-l vor relua la toamnă,cum au făcut cei de la KanalD cu Sultanul.
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptyMier Iul 17, 2013 9:42 pm

Nicky a scris:

Nu se poate! Serialul e foarte lung,la turci are 122 de episoade.
http://www.ddizi.org/diziler/752/yer-gok-ask

Credeam că postul Acasă e mai serios.
Poate vor face pauză și-l vor relua la toamnă,cum au făcut cei de la KanalD cu Sultanul.

Din pacate,slabe sanse,daca era asa anuntau doar finalul sezonului...ne vor lasa cu el in aer cum a facut si Antena cu Lale devri,urat din partea lor.pale No 
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptyDum Iul 21, 2013 9:45 am

si eu il urmaresc si imi pare rau ca nu il dau pe tot din pacate cum ziceti si voi fetelor se intimpla la fel ca la Anotimpul Lalelelor ...Rolling Eyes 
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptyDum Iul 21, 2013 8:36 pm

utzy a scris:
si eu il urmaresc si imi pare rau ca nu il dau pe tot din pacate cum ziceti si voi fetelor se intimpla la fel ca la Anotimpul Lalelelor ...Rolling Eyes 

Asa e,si macar Lale se mai poate gasi pe net,unele episoade cu traducere in romana,altele in engleza,din pacate din YGA nu am gasit traducere in engleza decat la episoadele de final,la sezonul 3,cand Havva si Yusuf deja nu mai sunt.Crying or Very sad 
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptySam Iul 27, 2013 6:15 pm

ramona34 a scris:
utzy a scris:
si eu il urmaresc si imi pare rau ca nu il dau pe tot din pacate cum ziceti si voi fetelor se intimpla la fel ca la Anotimpul Lalelelor ...Rolling Eyes 

Asa e,si macar Lale se mai poate gasi pe net,unele episoade cu traducere in romana,altele in engleza,din pacate din YGA nu am gasit traducere in engleza decat la episoadele de final,la sezonul 3,cand Havva si Yusuf deja nu mai sunt.Crying or Very sad 


ultimele episoade difuzate la noi azi si miine din pacate nu vom mai vedea continuarea cu subtitrare , eram curioasa ce se v-a intimpla mai departe cu personajele , am vazut ca apar si altele noi ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptyJoi Aug 15, 2013 5:07 pm

ce sfirsit urit ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii EmptyDum Feb 09, 2014 10:02 pm

IzaB a scris:
cheers cheers  cheers  cheers fetelor, pe AcasaTV s-a reluat serialul.....


sambata si duminica sunt 2 episoade de la 13.30 - 15.30, iar in timpul saptamanii un episod de la 14.30..... cheers cheers  bounce  bounce  bounce


am vazut ca s-a reluat serialul , am vazut si eu ceva simbata la prinz...
Sus In jos

Continut sponsorizat



Yer Gök Aşk _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Yer Gök Aşk _ comentarii   Yer Gök Aşk _ comentarii Empty

Sus In jos
 

Yer Gök Aşk _ comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Sila comentarii
»  Çalıkuşu comentarii
» Ask ve Ceza _ comentarii
» Ezel _ comentarii
» Iffet comentarii
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2010 :: Yer Gök Aşk . Intrigi si seductie (2010)-