turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Ezel _ comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Ezel _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Ezel _ comentarii   Ezel _ comentarii EmptyVin Dec 09, 2011 3:07 pm

Frumoase poze. Mi-ar placea ca unele poze sa fie reale si ma refer aici la Tefik alaturi de actrita cu care se tine de mina (nu imi amintesc acum cum o cheama in film).
Sus In jos
doryna32
doryna32
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 7510
Data de inscriere : 17/11/2011
Varsta : 50

Ezel _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Ezel _ comentarii   Ezel _ comentarii EmptyVin Dec 09, 2011 10:07 pm

cristinuta a scris:
Frumoase poze. Mi-ar placea ca unele poze sa fie reale si ma refer aici la Tefik alaturi de actrita cu care se tine de mina (nu imi amintesc acum cum o cheama in film).

Wow cristinuta ... si eu care credeam ca sunt singura persoana care gandeste asa .... 034 034 034 034 ... din acest serial cel mai mult mi-a placut acest cuplu, format din Tefik ( Sarp Akkaya ) si Sebnem ( Bade Iscil ) ....mi-a placut povestea lor din serial, modul in care au interpretat .... sunt doi frumosi carora le sta bine impreuna 037
Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Ezel _ comentarii Empty
MesajSubiect: Ezel _ comentarii   Ezel _ comentarii EmptySam Dec 10, 2011 1:40 am

Ai dreptate Doryna in privinta lui Tefik si a lui Sebnem, dar dupa parerea mea si Kenan se potriveste de minune in viata reala cu Cansu Dere (Eysan). A fost un serial exceptional cu interpretari senzationale.
Sus In jos
Anushka
Anushka
SMARALD
SMARALD

Mesaje : 535
Data de inscriere : 10/04/2012

Ezel _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Ezel _ comentarii   Ezel _ comentarii EmptyJoi Apr 26, 2012 8:07 pm

De pe 1 Mai se reia serialul Ezel la kanal D

1:30, Marţi (1 mai), Kanal D


Turcia, 2009, serial

regizor: Uluç Bayraktar


Programat la:
KANAL D: Marţi (1 Mai) 1:30

Miercuri (2 Mai) 1:30

Joi (3 Mai) 1:30

Vineri (4 Mai) 1:30

scenarist: Pinar Bulut, Kerem Deren
compozitor: Toygar Isikli
operator: Veysel Teksahin
producător: Kerem Çatay
monteur: Serdar Çakular

Distribuţia:
Kenan Imirzalioglu (Ezel Bayraktar)
Yigit Özsener (Cengiz Atay)
Cansu Dere (Eyşan Tezcan Atay)
Sedef Avci (Bahar Tezcan)
Baris Falay (Ali Kirgiz)
Ipek Bilgin (Meliha Uça)
Tuncel Kurtiz (Ramiz Karaeski)
Bade Iscil (Sebnem Sertuna)
Güray Kip (Kamil Çalica)
Haluk Bilginer (Kenan Birkan)


Toată lumea are un secret pe care nu l-a dezvăluit nimănui. Toată lumea are o faţă pe care nu o cunoaşte nimeni. Întâi a fost Omer. Era cât un punct nesemnificativ în Univers însă familia era alături de el. Era fericit. Apoi s-a îndrăgostit de o fată pe care a iubit-o foarte mult. Urma să îşi termine armata după care să se căsătorească cu ea. Totul părea perfect în acest Univers. Însă Omer s-a trezit dintr-o dată în închisoare acuzat de crimă. Dintr-o dată au dispărut viaţa lui chiar oamenii în care avea încredere. A rămas o singură întrebare care timp de 10 ani nu i-a dat pace: De ce?
Întâi a fost Omer. Apoi Omer a murit. S-a născut Ezel. Cu o altă faţă. Cu o altă identitate. Dar cu aceeaşi pătrunzătoare întrebare. De ce?

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Ezel _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Ezel _ comentarii   Ezel _ comentarii EmptyJoi Mai 03, 2012 10:40 am

Puteau sa ii dea o ora mai buna de difuzare , e prea tirziu , cred ca ar fi avut destui doritori !

038
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Ezel _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Ezel _ comentarii   Ezel _ comentarii EmptyMar Aug 21, 2012 11:00 am

Sus In jos

Continut sponsorizat



Ezel _ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Ezel _ comentarii   Ezel _ comentarii Empty

Sus In jos
 

Ezel _ comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Ezel
» Ezel _ online
» Muzica Ezel
» Ezel videoclipuri
» Yer Gök Aşk _ comentarii
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2009 :: Ezel (2009)-