turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele

AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 

Zeynep Beserler

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3
AutorMesaj
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

Data de inscriere : 09/10/2011

Zeynep Beserler - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 10:57 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 B5b6b35a

Zeynep Beserler - Pagina 3 7c961a67

Zeynep Beserler - Pagina 3 9cc7824c
Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 10:58 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 I3796182_12-iha-antalya-dizi-kirmizi-hali

Zeynep Beserler - Pagina 3 I3796149_2

Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 10:59 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 I3800590_1ce2d904cebc79ddbf3241438a280ded-k

Zeynep Beserler - Pagina 3 I3796150_antalya-televizyon-odulleri-gece-018-29654-5109138
Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 10:59 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 76c7fbe6

SAZAN FOBiSi!
Saba Tümer�e konuk olan Zeynep Beşerler balık korkusunu anlattı
Saba Tümer�e konuk olan Zeynep Beşerler, �Balıktan çok korkarım. Balıklı denize hayatta giremem, benden önce biri girsin ki balıklar kaçsın. Balıkçıya giderim balık yemem. Bir tek üç yıldır hamsi... O da çok kızarmış olacak, kafası olmayacak falan. Akvaryuma hayatta bakmam� dedi.
Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 11:12 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 TNtHi
Beni kolay kandırırlar
�Arka Sokaklar� sezon finali yaptı, Zeynep Beşerler tatil hazırlıklarına başladı. Ama önüne öyle bir proje geldi ki, tüm planlarını askıya aldı. TNT�nin yeni yarışma programı �Model Boats�un sunuculuğunu üstlenen yelken tutkunu oyuncu, �Bu programı içinde yelken var diye kabul ettim, biter bitmez yurtdışına kaçacağım� diyor.

Model Boats yarışmasının sunuculuğunu üstlendiniz, nasıl bir deneyim bu sizin için?
- Aslında benim için çok farklı bir deneyim değil. Çünkü ben de yelken yapıyorum ve yarışlara katılıyorum. Tabii benim katıldığım yarışlar biraz daha farklı, ben 40 teknenin katıldığı büyük yarışlarda mücadele ediyorum. �Model Boats�u sunmak çok keyifli. Yarışmacı kızların hepsi yelken eğitimi alıyor, onları takip etmek çok güzel. İki grubun yarışlarını izlemek heyecan verici.

* Ne zamandır yelken sporuyla ilgileniyorsunuz?
- Üç senedir Famous Cup�a (Şöhretler Kupası) katılıyorum. Bu sene de ekibimle birlikte ikinci oldum.

* Tecrübelerinizi yarışmacılara da aktarıyor musunuz peki? Onlara tavsiyelerde bulunduğunuz oluyor mu?
- Tabii ki... Aralarda onlar da gelip bana birtakım sorular soruyor. Hocalarının söylediği bazı kelimeleri anlamayıp �Zeynep, hoca ne demek istedi?� diye soranlar da oluyor. Elimden geldiğince onlara yardımcı olmaya çalışıyorum.

* Siz de yarışma boyunca denizlerde mi olacaksınız?
- Evet. Benim kendi teknem var ama yarışma boyunca sürekli onların teknelerine de geçeceğim. Yaptıkları her şeyi seyirciye aktaracağım. Bir tartışma çıkarsa da müdahale edeceğim.

ÇAĞLA�NIN GİDECEĞİNİ ÖĞRENİNCE YIKILDIM

* Siz yarışmacıları nasıl buluyorsunuz?
- Hepsi çok şeker ve her biri farklı yapıya sahip. Bu, onların ilk yelken deneyimleri. Yaşadıkları alan da o kadar dar ki, mutlaka ufak tefek arızalar çıkacak. Beraber uyuyorlar, yarış süresince uykusuz kalacaklar. Yani işleri çok zor, yarış boyunca sinirleri bozulacak...

* �Arka Sokaklar� sezon finali yaptı ama siz dinlenmek yerine �Model Boats�u sunmayı tercih ettiniz. Bu yıl tatil yapmayacak mısınız?
- Aslında bu sene bir şey yapmak istemiyordum, çünkü geçen sene çok yoruldum. Bu sezon da üç tane sinema filmim oldu. Canıma okunmuş durumdaydı. �Model Boats�u sadece içinde yelken var diye kabul ettim, çok kolay kandırdılar beni yani. Program bitince yurtdışına kaçacağım, ağustos ayında da �Arka Sokaklar�ın çekimlerine başlayacağız.

* Diziye sonradan dâhil oldunuz ama ekibe kısa sürede alıştınız sanırım...
- Fazlasıyla alıştım hem de. Artık kopamıyoruz birbirimizden, sürekli birlikteyiz. Üç gün birbirimizi göremeyince, telefonlaşıyoruz. Birlikte çok eğleniyoruz. Beni üzen tek şey, Çağla�nın (Kubat) gidişi oldu. Hiç istemiyordum gitmesini, öğrenince yıkıldım. Üzüntümden oturup ağladım. Kimse de söylemedi bana gideceğini, senaryoyu okurken öğrendim.

* Bu dizi size neler kattı?
- Vallahi ilk başlarda çok tereddütlerim vardı. Böylesi oturmuş bir diziye adapte olmakta zorlanacağımı düşündüm. Sürekli �Vazgeçeyim� modundaydım. Birkaç büyüğüme danıştım, �Sen yaparsın� dediler, ben de başladım. İyi ki de başlamışım, hayatımda ilk defa çok doğru bir karar verdim.

* Rol gereği de olsa polis olmak nasıl bir duygu?
- Biz onların taklidini yapıyoruz. Ama gördüğüm kadarıyla o kadar zor bir iş ki, ben polis olmak istemem. Allah onlara kolaylık versin. Sürekli namlunun ucunda olmak, çok can sıkıcı...

AZİMLİYİM AŞIK OLACAĞIM

* Hep iş konuştuk, biraz da aşktan bahsedelim. Var mı özel hayatınızda biri?
- Ahhh neredeee! Keşke olsa... Yok yok ama azimliyim, olacak. Aşık olmayı, hayatımda birinin olmasını istiyorum.

* Aşkı nasıl yaşarsınız?
- Ben aşkı gözü kapalı yaşarım. Hayatımı, karşımdaki kişiye endekslerim. Aşk bir delilik hali. Ayakların yerden kesilir, kalbin sürekli daha hızlı artar, her şeye garip tepkiler verirsin...

KIRILGANIM AMA BELLİ ETMEM

* Kırılgan bir yapınız mı var?
- Evet ama bunu hiç belli etmem. Kimse de anlamaz zaten. O kırılgan yapıyı dışa vurmayı sevmiyorum. Dışarıdan daha sert mizaçlı görünüyorum. Ben kendi içimde kırılırım, sonra toparlanırım. Belki de toparlanamam ama bunu kendim hallederim...

MANTIĞIM HİÇ ÖN PLANDA OLMADI

* Yaşadığınız olaylara kaderci mi yaklaşırsınız, yoksa her zaman mantığınız mı ön plandadır?
- Hayatım boyunca mantığım ön planda olmadı. O yüzden de �Keşke yapmasaydım� dediğim çok şeyim var. Ama pişman mıyım, değilim. Her şeyi kendim için yaptım, ne yaşadıysam kendim için yaşadım. Bu konuda da akıllanmadım. Ben her şeye rağmen kalbinin peşinden giden bir tipim...
Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 11:13 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 RcmaZ Zeynep Beserler - Pagina 3 HPyq9
Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 11:14 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 879d9e863d344a6914f0a9612c42b640Ciddi ama şık
Klasikten şaşmıyor
Modayı takip etmeyen, kendine yakışanı seçen Zeynep Beşerler, çoğunlukla klasik çizgiyi tercih ediyor. Siyah pantolon-beyaz gömlek ikilisi zamansız stilin vazgeçilmez parçaları olarak sizin de gardırobunuzda mutlaka olmalı.

Spoiler İçermektedir
Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 11:14 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 T_mcici_ler
Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 11:15 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 Zeynep_beserler_by_Assasseen
Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 11:15 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 22
Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 11:17 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 74702

Hakkında çıkan haberlere çok sinirlenen ve adeta ültimatom veren Zeynep Beşerler, eski sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu ile kanlı bıçaklı olmadığını söyledi. Berk Oktay hakkında çıkan aşk dedikodularına da gülümsemekle yetindi.

Sinema filminiz ‘Şov Bizınıs’ vizyona girdi. Ne hissediyorsunuz?

Benim sahnelerim iki günde çekildi. Sabah 08.00’lere kadar çalıştık. Muhtemelen sesim, filmde kendi sesim gibi çıkmayacaktır (gülüyor).

Filmde çok farklı görünüyorsunuz.

Serpil Çakmaklı gibi tepeden gergin tutturulmuş kabarık saçlar, uzun kırmızı tırnaklar, bol makyaj… Yani ağır bir tipim (kahkahalar). Ama çekimlerde çok eğlendim, keşke hep öyle roller gelse de oynasam.

Serpil Çakmaklı dönemlerinde yaşamak ister miydiniz?

Ayy, hayır, istemezdim. Herkesin kafasına kocaman kelebek tokalar taktığı, iki katlı vatkalarla dolaştığı bir dönem… Çok korkunç bence.

Belki sonraki kuşaklar da bizim yaşadığımız dönem için aynı şeyi söyler.

Yok canım. Ondan önceki 50’ler, 60’lar ve 70’ler çok güzeldi. 1980’lerden 1990’lara geçiş dönemi, Allah Allah yani… Bence en kötü dönem o.

2000’lerin en çok neyi eleştirilir sizce?

En büyük zaafımız, özentilik. Aynaya bir bak önce, bir kendini bil… Bu kıyafetler senin üstüne gerçekten oluyor mu? İnsanlarda bir şuursuzluk hakim. “Modaysa ben de giyerim” diyorlar. Ama sana olmamışsa, giyme!

Sokakta özgür olamamak nasıl bir duygu?

Çok sinir. Kıl oluyorum. Metroya bindiğimde bana bakıyorlar. Sanki ben o metroya binemem. Bize yasak! Niye? Siz televizyona çıkıyorsunuz. Ben trafikte 1.5 saatte gideceğim Taksim’e, neden 15 dakikada gitmeyeyim?

Nasıl şöhret oldunuz?

Dokuz senedir bu sektördeyim. Hiç kolay olmadı. Çok yıkmaya çalıştılar. Bizim sektörde herkes birbirinin ayağını kaydırmaya çalışır. Bunu atlattım diyemem. Hâlâ benimle uğraşan insanlar var hayatımda. Sağ olsunlar, yaşamıma renk katıyorlar. Çok sıkıntılı bir süreç. Sinir, stres…

Güçlü olmak şart galiba.

Kesinlikle. En önemlisi, ailemin yanımda olduğunu bilmekti. Onlar hep maddi-manevi olarak arkamdaydı. İsteyen istediği kadar uğraşsın, ailem yanımda olduğu sürece, ben yıkılmam.

“Eski sevgiliyi görünce kafayı çevirmek anormal”

Bugüne kadar hakkınızda çıkan haberlerden en çok hangisi sizi üzdü?

Oooo!.. Çıkan birçok haber beni yaraladı. Artık çok az üzüyor ama fazla kızdırıyor. Üzüntü kısmını aştım, kendime zarar vermeyeyim diye, sinir kısmını dışavurum dönemine geldim. Eskiden üzülünce içime atardım. Şimdi sinirlenip patlıyorum.

Bu da zararlı değil mi?

Zararlı ama yapabileceğim hiçbir şey yok. Birileri de artık ona göre ayağını denk alsın. Çünkü bunun bir sonraki adımı ne olur, ben de bilmiyorum!

Çok kızdırmışlar ve üzmüşler sizi.

Altı sene süren bir ilişkim vardı ve bitti. İnsanlar bir şeyi anlamadı: Bu kız yalnız, biri olduğunda da çıkıp söylüyor. Kendileri yazıp kendileri yalanlıyor.

Antalya Televizyon Ödülleri’nde eski sevgiliniz Kenan İmirzalıoğlu ile selamlaştınız ve bu çok yadırgandı. Neden?

Bunu anlamıyorum. Altı sene bir ilişki yaşamışız, karşılaşmışız, sohbet ediyoruz. Normali bu. Anormal olan, birbirini görüp kafa çevirmek ya da köşe bucak kaçmaktır. “Ne konuştular acaba?” merakı var. Fıkra anlattık birbirimize! Ne konuşabiliriz? “Nasılsın? İyi misin?”

Eski sevgiliyle dost olunabileceği Türkiye’de kabul edilemiyor mu acaba?

O, anlamayanların kalın kafalılığı. Eski sevgili, nefret ettiğim insan değil ki! Niye kanlı bıçaklı olayım? Altı senemi geçirmişim.

İki ünlünün beraberliği zor muydu?

Çok fazla didikleniyordu hayatımız. Ama birbirini anlama konusunda kolaydı. Çünkü yaptığımız işi herhangi birinin algılaması çok zor. Çalışma saatlerimiz düzensiz. Normal bir insan, eve giriş saatlerimizi anlayamayabilirdi.

“Sanki göbek bağım sokakta kesilmiş”

Dizi yemeğinden oyuncu Berk Oktay ile kol kola çıktığınız, basını görünce ayrıldığınız yazıldı.

Dizinin yemeğinden biz Berk ile çıkmadık ki, ben Çağla’yla (Kubat) çıktım. Berk yoktu. Sonra geçeceğimiz yere Berk gelmeyecekti, fikir değiştirip kız arkadaşıyla geldi.

Saadettin Saran’la birlikte misiniz?

Kendisiyle hiç bir ilişkim olmadı. Bir yıldır hayatımda kimse yok. Olsa, dükkan sizin! Ben de olsun istiyorum, böylece hepsinden kurtulacağım.

Aileniz bu haberlere ne diyor?

Babamın bir iş çevresi var. Benim hakkımda bir şeyler yazarken, bunları da göz önünde bulundurmalılar. Herkes haddini bilsin. Yeter, her şey bir yere kadar. Ailem de sıkılmaya başladı.

İzmirlisiniz. O şehirde doğanların ayrı bir havasının, güzelliğinin olmasının sırrı ne?

Çok düzgün bir ailede yetiştim. Avantajım bu. Şarkıcı Sıla ile aynı okuldanız. O da öyledir. Bize çok özen gösterdiler. Sıla özel hayatını çok iyi koruyor. Benim kadar gezmeyi sevmediğinden ortada değil. Benim göbek bağım sokakta kesilmiş gibi. Devamlı gezmek istiyorum. Niye evde oturayım? Ömür geçiyor. Şimdi gezmeyeceğim de 60 yaşımda mı gezeceğim?

“Gerekirse estetik yaptırırım”

Bir oyuncunun yüzüne estetik yaptırmasını doğru buluyor musunuz?

Gerçekten ihtiyaç varsa ve belli bir yaştan sonra toparlama gerekiyorsa neden olmasın? Ama şekil değiştiriyorsa, hayır. Oyuncu mimiklerini kaybetmemeli. Sadece gereken kısımlara yapılmalı.

Siz yaptırır mısınız?

İhtiyacım varsa, ilerde yaptırabilirim. Ama ben yüzümdeki çizgilerin kalması taraftarıyım. Açıkçası çizgisiz, mimiksiz bir tip olmak istemem.

Yaş kaç oldu, 30’lara gelindi mi?

30’a geldim. Hatta 33’teyim.

30’lu yaşlara gelince, neler değişiyormuş?

Ben hep dalga geçiyordum. “30’dan sonra her şey değişiyormuş. Bende hiçbir şey değişmedi” diyordum. Ama gerçekten farklılaşıyormuş. İnsanlara karşı daha yumuşakbaşlı oluyorsun. Bendeki değişim bu yönde oldu. Eskiden daha dikkafalı, uyuz bir tiptim. Asla kimseye kötülüğüm olmadı ama karşımdaki insanı bu kadar anlamaya çalışmıyordum. 30’lara gelince empati kurmaya çalışıyorsun, en azından deniyorsun.

Kaynak: http://www.kadinforum.net/zeynep-beserler-herkes-haddini-bilsin.html#ixzz1huhjx5Pi
Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 11:17 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 Zeynep-beserler3
Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 11:18 am

Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyJoi Dec 29, 2011 11:19 am

Zeynep Beserler - Pagina 3 1e28c2a30
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyDum Oct 14, 2012 5:04 pm

ZEYNEP BEŞERLER 11 EKİM 2012
ZEYNEP BEŞERLER 11 EKİM 2012

Zeynep Beserler - Pagina 3 _MG_8296m%20(2)
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyDum Oct 14, 2012 5:05 pm

Zeynep Beserler - Pagina 3 _MG_8336m
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyDum Oct 14, 2012 5:05 pm

Zeynep Beserler - Pagina 3 _MG_8394m
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Zeynep Beserler - Pagina 3 _MG_8435m
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Zeynep Beserler - Pagina 3 _MG_8435m
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyDum Oct 14, 2012 5:06 pm

Zeynep Beserler - Pagina 3 _MG_8494m
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 EmptyDum Oct 14, 2012 5:06 pm

Zeynep Beserler - Pagina 3 PW20_KAPAK_dsk
Sus In jos

Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Zeynep Beserler   Zeynep Beserler - Pagina 3 Empty

Sus In jos

Zeynep Beserler

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Subiecte similare

-
» Zeynep Eğilmez
» Musa & Zeynep