turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Song Seung Hun 송승헌

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5
AutorMesaj
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Moderator
Moderator

Mesaje : 6754
Data de inscriere : 19/10/2011

Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Song Seung Hun 송승헌   Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 EmptySam Noi 29, 2014 12:30 pm

Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Song Seung Hun 송승헌   Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 EmptyMier Feb 11, 2015 12:44 pm

Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 10959670_664042210388918_278067416758767291_n


Dupa 3 luni de munca, pe data de 2 februarie s-au incheiat filmarile la pelicula "Wonderful nightmare" care-i are in rolurile principale pe Song Seung Heon si Uhm Jung Hwa.
"Wonderful nightmare" este o comedie despre o avocata necasatorita, Yeon-Woo, care are tot ce si-ar putea dori, frumusete, bogatie, talent, insa in urma unui accident ajunge sa duca viata unei casnice obisnuite timp de o luna. In aceasta perioada apare in viata ei functionarul public Seong-hwan.
Song Seung-heon a spus: "Cred ca e un gen de personaj pe care nu l-am mai incercat pana acum. Seong-hwan e o persoana neindemanatica, insa foarte calda (afectuoasa). Mi-am facut multe griji in legatura cu acest rol, insa ma bucur ca l-am acceptat. Toata lumea a muncit din greu la acest proiect si sper sa fie un succes".
Filmul va avea premiera spre sfarsitul acestui an.



Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Song Seung Hun 송승헌   Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 EmptyMier Aug 05, 2015 5:18 pm

Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 11825180_968805769838933_2628428269915532886_n

La 5 august, relatările presei chineze au susținut că foştii parteneri de film Song Seung Hun și actrița chineză Liu Yifei (Crystal Liu) sunt într-o relaţie. Ei au apărut anterior în calitate de iubiţi de filmul "Third Love."
Relatările au arătat şi imagini ale cuplului și au susținut că au fost la casa de vacanţă a actriţei și s-au întâlnit cu familia ei.
Între ei există o diferenţă de 11 ani, Song Seung Hun are 39 ani şi Liu Yifei are 28.
Între timp, agenția actorului a confirmat relația lor după confirmarea cu actorul. Aceștia au declarat, "După ce a terminat filmarile au fost în imposibilitatea de a se vedea de multe ori, dar au păstrat legătura și au început relația. Vă rugăm să-i priviţi în mod pozitiv."
Ei au continuat: "Nu este adevărat că s-au întâlnit cu părinții lor. Nu s-a vorbit despre căsătorie încă. "
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Song Seung Hun 송승헌   Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 EmptyVin Aug 14, 2015 11:31 am

[center]Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 Photo623245

Song Seung-heon proposes to Liu Yifei

Actor Song Seung-heon proposed to his girlfriend, Liu Yifei. The two of them finished recording the Chinese TV show on the 12th. They appeared together on the show to promote the movie "The Third Love" which they starred in together. In the middle of the recording, Song Seung-heon said to Liu Yifei, "I am not a selfish man but you make me selfish". This is the first public activity they have done since the official announcement to their relationship. They arrived in China on the 11th and stayed at the same hotel. Previously, Song Seung-heon's management had announced, "They have just begun this relationship. They were not together while filming the movie but after. They keep in touch via phone calls and texts but haven't really been together in person that much". The two met in the movie "The Third Love" which is based on a best-selling original.

Source : isplus.live.joins.com... [center]

Sus In jos

Continut sponsorizat



Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 Empty
MesajSubiect: Re: Song Seung Hun 송승헌   Song Seung Hun 송승헌 - Pagina 5 Empty

Sus In jos
 

Song Seung Hun 송승헌

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Yoo Seung Ho (유승호)
» Cha Seung Won / 차승원
» Lee Seung Gi / 이승기
» Cha Seung Won in You're All Surrounded (2014)
» Cha Seung Won in Bodyguard (2003)
Pagina 5 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Coreea :: Actori :: Song Seung Hun-