turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Dila Hanim comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyLun Apr 06, 2015 8:31 pm

Dila Hanim comentarii
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyLun Apr 06, 2015 8:39 pm

probabil v-a fi dupa ce se termina Tradarea ...
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyLun Apr 06, 2015 9:15 pm

Multumesc, Utzy, n-am prins inca reclama, dar am auzit ca incepe si ma bucur mult, e un serial pe care il asteptam.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyMar Apr 07, 2015 12:30 pm

ramona34 a scris:
Multumesc, Utzy, n-am prins inca reclama, dar am auzit ca incepe si ma bucur mult, e un serial pe care il asteptam.


cu placere ramona ... cred ca v-a incepe pe la sfirsitul lunii , din Tradarea mai sint 15 episoade ...
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyJoi Apr 23, 2015 9:23 pm

Mi-au placut primele doua episoade, Dila e tare frumoasa, iar ei ca pereche imi plac mult, chiar daca e o diferenta de varsta..sa vedem ce va mai fi in continuare.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptySam Apr 25, 2015 8:57 am

ramona34 a scris:
Mi-au placut primele doua episoade, Dila e tare frumoasa, iar ei ca pereche imi plac mult, chiar daca e o diferenta de varsta..sa vedem ce va mai fi in continuare.


si eu il urmaresc , imi place serialul , Dila e frumoasa si ambitioasa , sa vedem cum o sa ii faca fata Riza Bey si cum o sa iasa din incurcatura ... e bine ca dau 3 episoade acum in loc de doua cum au inceput in prima saptamina ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyLun Mai 18, 2015 10:03 am

deci a ramas Dila pentru toata saptamina , au renuntat sa mai bage inca un serial pe saptamina ... am ramas la un singur serial nou ... mi se pare putin ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyVin Iun 12, 2015 9:21 am

imi pare rau de mama Dilei , Sultan e diabolica ...nici Melike nu e mai prejos ... sper ca pina la urma sa ramina impreuna Dila cu Riza ...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyVin Iun 12, 2015 9:43 am

Actrița care o interpretează pe Sultan mi-e cunoscută. Nu cumva a jucat în ”1001 nopți”? Era Fusun, cumnata lui Șehrazad?
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyVin Iun 12, 2015 9:58 am

Nicky a scris:
Actrița care o interpretează pe Sultan mi-e cunoscută. Nu cumva a jucat în ”1001 nopți”? Era Fusun, cumnata lui Șehrazad?

nu am urmarit  1001 DE NOPTI , se poate sa fie ea ...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyVin Iun 12, 2015 10:26 am

utzy a scris:


nu am urmarit  1001 DE NOPTI , se poate sa fie ea ...

Nu? Nici la reluări? Păcat. E un serial extraordinar. A fost primul serial turcesc pe care l-am urmărit.

Până și în țările latino-americane a fost un succes nemaîntâlnit.
Sus In jos
Admin
Admin
FONDATOR
FONDATOR

Mesaje : 478
Data de inscriere : 02/10/2011

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyVin Iun 12, 2015 8:38 pm

Nicky a scris:
Actrița care o interpretează pe Sultan mi-e cunoscută. Nu cumva a jucat în ”1001 nopți”? Era Fusun, cumnata lui Șehrazad?
nu e ea ,pe Fusun o interpreta Yonca Cehver Yenel si mie imi pare cunoscuta ,mai cercetez' 034
Sus In jos
https://turkeys-fans.forumgratuit.ro
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptySam Iun 13, 2015 8:34 am

Nicky a scris:
utzy a scris:


nu am urmarit  1001 DE NOPTI , se poate sa fie ea ...

Nu? Nici la reluări? Păcat. E un serial extraordinar. A fost primul serial turcesc pe care l-am urmărit.

Până și în țările latino-americane a fost un succes nemaîntâlnit.

din pacate nu l-am urmarit ... am auzit si am vazut ce succes a avut dar nu am reusit sa il vad ... nici Asi nu am vazut de prima data , l-am vazut la reluare , primul serial pe care l-am vazut a fost Gumus sau Son Bahar , nu stiu care a fost difuzat primul dintre ele ...
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyVin Iun 19, 2015 8:51 pm

tin si eu minte ca era nora lui Burhan Bey..parca asa il chema...dar nu mai stiu ce nume avea in serial...am urmarit putin cateva episoade doar, Smile
Sus In jos
Admin
Admin
FONDATOR
FONDATOR

Mesaje : 478
Data de inscriere : 02/10/2011

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyJoi Iul 02, 2015 11:18 am

utzy a scris:
Nicky a scris:
utzy a scris:


nu am urmarit  1001 DE NOPTI , se poate sa fie ea ...

Nu? Nici la reluări? Păcat. E un serial extraordinar. A fost primul serial turcesc pe care l-am urmărit.

Până și în țările latino-americane a fost un succes nemaîntâlnit.

din pacate nu l-am urmarit ... am auzit si am vazut ce succes a avut dar nu am reusit sa il vad ... nici Asi nu am vazut de prima data , l-am vazut la reluare , primul serial pe care l-am vazut a fost Gumus sau Son Bahar , nu stiu care a fost difuzat primul dintre ele ...
GUMUS a fost difuzat primul
Sus In jos
https://turkeys-fans.forumgratuit.ro
Mihai Alin
Mihai Alin
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 43
Data de inscriere : 26/06/2015

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyMar Iul 14, 2015 6:02 pm

Se termina pe 31 iulie, de aseara nu se mai difuzeaza ep complete, ca si pana acum..iar pe 29-31 iulie, vor da doar o ora..l-au lungit cu o sapt...tb sa se termine pe 27 iulie..
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii EmptyJoi Iul 16, 2015 9:51 am

Mihai Alin a scris:
Se termina pe 31 iulie, de aseara nu se mai difuzeaza ep complete, ca si pana acum..iar pe 29-31 iulie, vor da doar o ora..l-au lungit cu o sapt...tb sa se termine pe 27 iulie..


asa e prea s-au lungit cu finalul serialului ....
Sus In jos

Continut sponsorizat



Dila Hanim comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim comentarii   Dila Hanim comentarii Empty

Sus In jos
 

Dila Hanim comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Dila Hanim (1977)
» Dila Hanim promo
» Dila Hanım Gifs ...
» Dila Hanım prezentare serial
» Dila Hanim fotogalerie serial
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2012 :: Dila Hanim . Dila (2012)-