turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyLun Iul 21, 2014 12:56 pm

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyLun Iul 21, 2014 1:13 pm

serialul incepe pe 4 august ... oare vor da toate sezoanele ?!
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMar Aug 05, 2014 1:15 pm

Am văzut aseară primul episod. Îmi place. O dramă bine realizată.
Puștiul e simpatic foc. Dar îmi plac și ceilalți copii, mai ales Mete și Berrin. De Aylin nu pot să spun decât că e cam răsfățată și egoistă.
Cu siguranță îl voi urmări și în continuare.
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMar Aug 05, 2014 1:17 pm

utzy a scris:
serialul incepe pe 4 august ... oare vor da toate sezoanele ?!
De ce nu,să sperăm că da. Când vor relua ”Suleiman” în toamnă, cred că îl vor da joia și vinerea,cum a fost și înainte.
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMar Aug 05, 2014 2:17 pm

Si mie mi s-a parut foarte bun primul episod, un scenariu bine scris, actorii de nota 10, desi o parte l-am urmarit in paralel cu The fugitive of Joseon pe National, care si ala mi-a placut. Ma enerveaza la culme Ali, are o familie minunata si ii trebuie amanta  Mad ...macar de-ar sta in banca lui si s-ar comporta frumos cu cei din familia sa, dar nu...si o sa fie tot mai rau, din cate am vazut.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMar Aug 05, 2014 4:58 pm

ramona34 a scris:
Si mie mi s-a parut foarte bun primul episod, un scenariu bine scris, actorii de nota 10, desi o parte l-am urmarit in paralel cu The fugitive of Joseon pe National, care si ala mi-a placut. Ma enerveaza la culme Ali, are o familie minunata si ii trebuie amanta  Mad ...macar de-ar sta in banca lui si s-ar comporta frumos cu cei din familia sa, dar nu...si o sa fie tot mai rau, din cate am vazut.



si eu l-am urmarit , imi place serialul , abia astept episodul urmator ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyVin Aug 15, 2014 11:16 am

Nu imi place Carolin ... Osman e un dulce ...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMier Oct 29, 2014 9:42 am

Ce surpriză plăcută ne-au făcut, cu 3 episoade pe săptămână! Lunea,marțea și miercurea.
Serialul e din ce în ce mai interesant. Ali este culmea ipocriziei.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMar Noi 04, 2014 6:37 pm

Nicky a scris:
Ce surpriză plăcută ne-au făcut, cu 3 episoade pe săptămână! Lunea,marțea și miercurea.
Serialul e din ce în ce mai interesant. Ali este culmea ipocriziei.

da asa este Nicky si mie imi place ca il avem de trei ori pe saptamina ... intr-adevar Ali e din ce in ce mai dus cu pluta ...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyVin Noi 21, 2014 11:31 am

Mai e puțin, doar un episod , ep.38, și se va încheia primul sezon (ep.1 - ep.38).
Îmi place că la serialul acesta au respectat episoadele originale și nu le-au mai fragmentat cum au vrut ei ca să se încadreze într-un anumit interval orar cum au procedat cu celelalte seriale.
Să sperăm că va fi la fel și în continuare.
Sezonul 2 : ep.39 - ep.79.
Sezonul 3 : ep.80 - ep.120.
Mă întreb și eu acum dacă vor da tot serialul sau vor face o pauză.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMier Noi 26, 2014 10:46 am

vad ca se continua cu sezonul II , se poate sa fie intrerupt de sarbatori ... nu mi-ar place dar nu avem ce face , oare ce vor da dupa terminarea serialului MY ....
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyVin Dec 26, 2014 10:30 am

Din fericire nu au întrerupt serialul, acum, de sărbători.
În program am văzut totuși că miercurea viitoare, în seara de 31 decembrie nu vom avea episod.
Vom avea episod luni și marți dar nu și miercuri. Tot e bine și așa.
Ce mult mi-au plăcut momentele cu Soner și Aylin! În sfârșit pot să-și spună din adâncul sufletului cât de mult se iubesc.
Îmi pare rău pentru Murat, dar a devenit o persoană extrem de răutăcioasă și egoistă. Faptul că e bolnav nu-i scuză comportamentul.
Și Soner a greșit enorm că a inițiat situația asta complicată când știa de la bun început că Aylin e îndrăgostită de el. N-a vrut să recunoască ceea ce simte el pentru ea și nici pe fratele lui nu l-a ajutat să fie mai fericit, așa cum credea. Nu i-a alinat cu nimic suferința, ba poate că l-a influențat în rău.
Situația lui Berrin e și mai complicată, acum că Ahmet s-a întors. Începuse să-mi placă relația ei cu Hakan. Bietul Hakan o iubește cu disperare.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyVin Dec 26, 2014 11:12 am

Nicky a scris:
Din fericire nu au întrerupt serialul, acum, de sărbători.
În program am văzut totuși că miercurea viitoare, în seara de 31 decembrie nu vom avea episod.
Vom avea episod luni și marți dar nu și miercuri. Tot e bine și așa.
Ce mult mi-au plăcut momentele cu Soner și Aylin! În sfârșit pot să-și spună din adâncul sufletului cât de mult se iubesc.
Îmi pare rău pentru Murat, dar a devenit o persoană extrem de răutăcioasă și egoistă. Faptul că e bolnav nu-i scuză comportamentul.
Și Soner a greșit enorm că a inițiat situația asta complicată când știa de la bun început că Aylin e îndrăgostită de el. N-a vrut să recunoască ceea ce simte el pentru ea și nici pe fratele lui nu l-a ajutat să fie mai fericit, așa cum credea. Nu i-a alinat cu nimic suferința, ba poate că l-a influențat în rău.
Situația lui Berrin e și mai complicată, acum că Ahmet s-a întors. Începuse să-mi placă relația ei cu Hakan. Bietul Hakan o iubește cu disperare.


sint in asentimentul tau Niky ... ma bucur si eu ca nu au intrerupt serialul ... ii ador pe Aylin si Soner ... 037
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMier Ian 07, 2015 9:32 am

tare rau imi pare de Aylin si Soner ... e atita suferinta in familia lor , toti au cite un necaz ...nu il suport pe sotul Selmei ... e ceva la mijloc cu firma Karci ...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMier Ian 07, 2015 11:17 am

Poate dacă Soner le-ar fi spus ce s-a întâmplat ei ar fi înțeles situația. Însă tot ar fi suferit.
Dar el se consideră vinovat și vrea să se autopedepsească, fără să-și dea seama că și ceilalți sunt răniți.

Kenan ,soțul Selmei e un tip dubios și foarte periculos. Încă de la început s-a apropiat de Selma cu intenții rele. Probabil că intenționează să acapareze firma, prin cumpărarea acțiunilor cu forța și poate prin obținerea acțiunilor Selmei. Cred că încet-încet vrea să o tulbure psihic și să poată spune apoi că ea nu este aptă să ia decizii. Sper să nu-i reușească planul. Sunt curioasă cine este femeia în numele căreia a cumpărat acțiunile.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyJoi Ian 08, 2015 10:14 am

Nicky a scris:
Poate dacă Soner le-ar fi spus ce s-a întâmplat ei ar fi înțeles situația. Însă tot ar fi suferit.
Dar el se consideră vinovat și vrea să se autopedepsească, fără să-și dea seama că și ceilalți sunt răniți.

Kenan ,soțul Selmei e un tip dubios și foarte periculos. Încă de la început s-a apropiat de Selma cu intenții rele. Probabil că intenționează să acapareze firma, prin cumpărarea acțiunilor cu forța și poate prin obținerea acțiunilor Selmei. Cred că încet-încet vrea să o tulbure psihic și să poată spune apoi că ea nu este aptă să ia decizii. Sper să nu-i reușească planul. Sunt curioasă cine este femeia în numele căreia a cumpărat acțiunile.


sper si eu sa nu reuseasca sa ia firma Kenan ...
Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: ...   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMier Ian 28, 2015 5:41 pm

Un serial magnific. Superbe/superbi actrite/actori. Merita urmarit pina la final. 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMar Feb 24, 2015 11:13 am

ce mi-a placut episodul de aseara , cit de fericita era Aylin , mi-a parut bine si pentru Selma ca si-a recuperat actiunile de la firma , sa vedem daca vor reusi sa recupereze si restul ... Mesude si Neriman sint fenomenale ... ce familie frumoasa , ce bine le-ar sta sa fie din nou impreuna ...cel mic e haios tare , e un scump ...
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyJoi Feb 26, 2015 1:51 pm

si eu m-am bucurat pt Aylin si Soner si pt Berrin si Ahmet......

cred ca sapt viitoare e ultimul episod din sezonul 2, apoi urmeaza sezonul 3.......

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMar Mar 03, 2015 2:28 pm

am vazut ca il dau de luni pina vineri , oare ce vor face cu Yaman ... ?!
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMar Mar 03, 2015 3:54 pm

utzy a scris:
am vazut ca il dau de luni pina vineri , oare ce vor face cu Yaman ... ?!

si eu am vazut promo.....si nici in weekend vad ca nu este.....
ori ii muta ora mai devreme Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyMier Mar 04, 2015 12:42 pm

Eu mă bucur că vor fi 5 episoade pe săptămână din ”Trădarea”, chiar dacă în felul acesta serialul se va termina mai repede.
Îmi pare sincer rău pentru cei care urmăreau ”Yaman”, dar probabil că-l vor relua la un moment dat, poate după ce se va termina ”Trădarea”.
Aseară a fost primul episod din al 3-lea sezon.
Au trecut câțiva ani. De câteva personaje ne-am despărțit. Pe chipurile celor rămași se văd urmele trecerii timpului și necazurilor pe care le-au trăit. Osman cel mic și scump s-a transformat într-un adolescent cam urâțel. Deniz, fetița lui Aylin e tare drăgălașă, imposibil să n-o iubești. Sper ca Soner să treacă peste durerea pierderii lui Aylin și să-și crească fetița, care n-are nicio vină. Doar că s-a născut din dragostea lor.
Au apărut și câteva personaje noi. Sunt curioasă cum vor interacționa cu Cemile și copiii ei.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyVin Mar 06, 2015 9:09 am

Nicky a scris:
Eu mă bucur că vor fi 5 episoade pe săptămână din ”Trădarea”, chiar dacă în felul acesta serialul se va termina mai repede.
Îmi pare sincer rău pentru cei care urmăreau ”Yaman”, dar probabil că-l vor relua la un moment dat, poate după ce se va termina ”Trădarea”.
Aseară a fost primul episod din al 3-lea sezon.
Au trecut câțiva ani. De câteva personaje ne-am despărțit. Pe chipurile celor rămași se văd urmele trecerii timpului și necazurilor pe care le-au trăit. Osman cel mic și scump s-a transformat într-un adolescent cam urâțel. Deniz, fetița lui Aylin e tare drăgălașă, imposibil să n-o iubești. Sper ca Soner să treacă peste durerea pierderii lui Aylin și să-și crească fetița, care n-are nicio vină. Doar că s-a născut din dragostea lor.
Au apărut și câteva personaje noi. Sunt curioasă cum vor interacționa cu Cemile și copiii ei.


si mie imi place ca dau toata saptamina , urmaream si Yaman ... Deniz e o scumpa , nu imi place noul Osman si nici ca Berrin nu i-a spus Zehrei ca Hakan e tatal ei ... sper ca Soner sa isi iubeasca fiica , durerea pierderii lui Ayilin l-a afectat foarte mult ... imi pare rau ca nu mai este nici Ali ...
Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptySam Mar 07, 2015 4:45 pm

Superb serial si actori. Frumoase comentariile voastre. Si eu urmaresc acest serial cu mare placere. 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii EmptyVin Mar 13, 2015 4:08 pm

Ce haiosi Bahar si Soner ... cea mica e o scumpa ...
Sus In jos

Continut sponsorizat



Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii Empty

Sus In jos
 

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Öyle Bir Geçer Zaman Ki promo
» Oyle Bir Gecer Zaman ki foto
» Öyle Bir Geçer Zaman Ki - episoade online
» Oyle Bir Gecer Zaman ki_Time Goes By prezentare
» Oyle Bir Gecer Zaman ki articole.stiri.noutati
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale turcesti difuzate la tv :: Öyle Bir Geçer Zaman Ki . As Time goes by . Trădarea (2010)-