turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Iffet comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Gumus
Gumus
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1420
Data de inscriere : 03/11/2011

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyMar Mai 07, 2013 10:49 pm

Vai nu ma asteptam la asta Shocked ce m-am enervat 038
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyMier Mai 08, 2013 9:52 am

Gumus a scris:
Vai nu ma asteptam la asta Shocked ce m-am enervat 038

Ce anume? Eu nu am văzut episodul de aseară.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyMier Mai 08, 2013 1:06 pm

nici eu nu am vazut episodul de aseara tot numai finalul episodului , astept urmatoarele episoade sa vedem cum se desfasoara actiunea , legatura dintre Cemil si Iffet ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyMier Mai 08, 2013 10:11 pm

frumoasa perechea principala , acum sa vedem cite vor avea de infruntat pentru fericirea lor !


Ultima editare efectuata de catre utzy in Mier Mai 15, 2013 9:18 pm, editata de 3 ori
Sus In jos
Gumus
Gumus
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1420
Data de inscriere : 03/11/2011

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyVin Mai 10, 2013 12:22 pm

Nicky a scris:


Ce anume? Eu nu am văzut episodul de aseară.
Cemil a violato pe Iffet
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyLun Mai 13, 2013 12:49 pm

Gumus a scris:

Cemil a violato pe Iffet

Vai,nu se poate! Ce urât! Mai bine că nu m-am uitat.
Și aici e cu un viol ? De abia am terminat ”Fatmagul”.M-am cam săturat de filme ca astea.
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyLun Mai 13, 2013 12:53 pm

utzy a scris:
frumoasa perechea principala , acum sa vedem cite vor avea de infruntat pentru fericirea lor !

Adică să-l primească înapoi după ce i-a făcut? Nu există scuză.
Ar trebui să fugă cât mai departe de el.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyMier Mai 15, 2013 9:23 pm

Nicky a scris:
utzy a scris:
frumoasa perechea principala , acum sa vedem cite vor avea de infruntat pentru fericirea lor !

Adică să-l primească înapoi după ce i-a făcut? Nu există scuză.
Ar trebui să fugă cât mai departe de el.

nu stiam ce s-a intimplat , am vazut la ep doi , ce oribil 038 ce idee la turcii astia cu violul 038 si in ce conditii 038 deplorabil , m-a dezamagit complet 035 e de neiertat , groaznic 038
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyMar Mai 28, 2013 9:48 am

Imi place mai mult de Iffet cu Ali Ihsan decit cu Cemil , Betul si Cemil se merita unul pe altul ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyMier Mai 29, 2013 4:42 pm

IzaB a scris:
mai urmareste cineva serialul???

Smile Smile Smile Smile

mie imi place , insa personajul Cemil deloc.....oricat s-ar stradui....sa para ca regreta faptele sale.... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


eu il urmaresc ,imi place Iffet si Ali Ihsan ... 037
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptySam Iun 08, 2013 10:33 am

Nu-mi place serialul,l-am abandonat după primul episod.Nu concep ca Iffet să rămână îndrăgostită de bărbatul care i-a făcut atât rău.Sper că s-a mai schimbat între timp.
Pe actorul care-l interpretează pe Ali Ihsan l-am văzut în Stăpâna Inimii.Acolo mi-a plăcut.Păcat că n-am avut răbdare să-l văd și aici.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyDum Iul 21, 2013 9:47 am

ma uit la Iffet saracuta tot plinge dupa Cemil ...Yasemin e tare frumusica , imi place mult de ea ...
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyDum Iul 21, 2013 8:42 pm

Il mai urmaresc si eu pe sarite,insa nu-mi place asa mult ca Intrigi si seductie,sa nu mai vorbim de Muhtesem yuzyil.Iffet parca n-as vrea sa ramana nici cu Cemil,care i-a facut atata rau,dar nici cu Ali Ihsan,cu care,dupa mine,nu se potriveste de nici o culoare.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyLun Iul 22, 2013 4:12 pm

ramona34 a scris:
Il mai urmaresc si eu pe sarite,insa nu-mi place asa mult ca Intrigi si seductie,sa nu mai vorbim de Muhtesem yuzyil.Iffet parca n-as vrea sa ramana nici cu Cemil,care i-a facut atata rau,dar nici cu Ali Ihsan,cu care,dupa mine,nu se potriveste de nici o culoare.


deseara avem un nou episod !flower 
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyMar Iul 23, 2013 5:45 pm

se complica lucrurile tare mult , Ali Ihsan parca a devenit un tiran si obtuz la minte ...No 
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyMier Iul 31, 2013 3:32 pm

ce de intorsaturi iau situatiile in Iffet , imi place Betul si Erhan ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyMier Aug 28, 2013 4:24 pm

[b]ce de intimplari in Iffet , sa vedem daca vor reusi sa se casatoreasca Iffet si Cemil la cite strimbe le pune Betul....[b]
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyVin Sept 13, 2013 8:51 am

ini place ca vom avea Iffet simbata , cite episoade mai sint ?037 
Sus In jos
Gumus
Gumus
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1420
Data de inscriere : 03/11/2011

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyJoi Sept 19, 2013 6:50 pm

utzy a scris:
ini place ca vom avea Iffet simbata , cite episoade  mai sint ?037 
Mai sunt 4 episoade
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyVin Sept 20, 2013 10:02 am

mare aiureala in episodul trecut in Iffet, nu s-a inteles mai nimic...sa vedem ce s-a intapmlat de fapt de la accident...initial am crezu ca au taiat ei sau au sarit un episod....Laughing Laughing Laughing Laughing 
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyVin Sept 20, 2013 11:35 am

IzaB a scris:
mare aiureala in episodul trecut in Iffet, nu s-a inteles mai nimic...sa vedem ce s-a intapmlat de fapt de la accident...initial am crezu ca au taiat ei sau au sarit un episod....Laughing Laughing Laughing Laughing 
da neasteptata intimplare cu pierderea fetitei , nici eu nu am deslusit care este misterul ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyDum Oct 13, 2013 10:12 am

ce final urit la Iffet , nu ma asteptam , m-a dezamagit...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyDum Oct 13, 2013 11:22 am

utzy a scris:
ce final urit la Iffet , nu ma asteptam , m-a dezamagit...
Mai bine că nu l-am urmărit.Îmi făceam nervi degeaba.
Nu destul că viața noastră de zi cu zi e atât de gri,să ne-o mai amărâm și cu filme negre.
Oare acorilor le place să joace în povești din acestea sumbre?
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyLun Oct 14, 2013 12:18 pm

utzy a scris:
ce final urit la Iffet , nu ma asteptam , m-a dezamagit...
worst ending ever.....urat finalul...m-au enervat la culme....au reusit sa faca o varza totala......in loc sa ii lasa se se bucure de fetita lor.....nici macar nu au mai dat ceva sa se inteleaga ce s-a mai intamplat cu protagonistii....si au scos si persoanje mai vechi din film, dupa accidentul celor doi....(ex...tatal lui Iffet, angajatii lui Ihsan, ...) ....m-au enervat si ca au schimbat relatia dintre Serpil si sotul ei...dintre Betul si Erhan......mai bine se termina cu nunta lor....sau macar cu accidentul....asa stiai o treaba....ce rost au avut sa complice actiunea fara rost....Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad 

iar faza cu matusica si Arif......e de domeniul stiintifico-fantastic.....cum au ajuns ei sa se casatoreasca, sa o insele.....iar finalul cu moartea lui....Mad Mad Mad Mad Mad mai bine avea matusica accident...ca si asa mare lucru nu a invatat din relatia ei cu Arif...


Sus In jos
Mihai Alin
Mihai Alin
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 43
Data de inscriere : 26/06/2015

Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii EmptyMier Dec 30, 2015 11:47 pm

Se redifuzeaza, din 4 ianuarie, de la ora 10.00, de luni-vineri..
Sus In jos

Continut sponsorizat



Iffet  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Iffet comentarii   Iffet  comentarii Empty

Sus In jos
 

Iffet comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Iffet online
» Iffet videoclipuri
» Iffet & Cemil
» Iffet foto
» Iffet prezentare.foto
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2011 :: Iffet (2011)-