turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Kuzey Güney comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii EmptyVin Oct 12, 2012 6:35 pm

Kuzey Güney comentarii
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii EmptyVin Oct 12, 2012 6:35 pm

Kuzey Güney


Kuzey Güney
Turcia, 2011, serial de dramă, color, 90 minute

regizor: Mehmet A. Öztekin
scenarist: Melek Gençoglu, Ece Yörenç, Orhan Pamuk
producător: Kerem Çatay

Distribuţia:
Kivanç Tatlitug (Kuzey Tekinoglu)
Bugra Gülsoy (Güney Tekinoglu)
Öykü Karayel (Cemre Çayak)
Mustafa Avkiran (Sami Tekinoglu)
Semra Dincer (Handan Tekinoglu)
Zerrin Tekindor (Gülten Çayak)
Bade Iscil (Banu Sinaner)
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii EmptyVin Oct 12, 2012 6:37 pm

Distributie buna , actori talentati Wink
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii EmptyMier Mai 08, 2013 12:00 pm

Mă așteptam să-l cumpere și ai noștri și să-l difuzeze după ce s-a terminat ”Fatmagul”.
Poate de la toamnă.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii EmptyMier Mai 08, 2013 12:14 pm

Nicky a scris:
Mă așteptam să-l cumpere și ai noștri și să-l difuzeze după ce s-a terminat ”Fatmagul”.
Poate de la toamnă.

poate din toamna sa mai avem norocul sa vedem ceva nou pe la kanal D , sint atitea seriale noi !
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii EmptyMier Mai 08, 2013 12:22 pm

utzy a scris:


poate din toamna sa mai avem norocul sa vedem ceva nou pe la kanal D , sint atitea seriale noi !
Chiar și seriale mai vechi ar putea să dea,de ex.SILA.
Numai să nu mai dea reluări.
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii EmptyMier Iul 17, 2013 10:16 pm

Ah,Sila,de cand doresc serialul asta,am vazut niste secvente si mi-a placut enorm ce am vazut chiar si fara sa inteleg un cuvant,nu stiu de ce au sarit peste el,din cate am inteles s-a dat in mai multe tari.Si intr-adevar,sunt multe seriale noi de dat din toamna,din pacate singura ora la care pot intra deocamdata e dupa-amiaza,ca seara e Muhtesem yuzyil si mai tine destul...doar daca nu se gandesc ei,si bine ar mai face,sa mai rezerve inca doua zile pentru serial turcesc seara,cum era mai demult,ca si asa au mare succes. Dintre serialele mai noi,mi-as dori sa vad:Kuzey guney,Dila hanim, Bir ask hikayesi, Veda,Karagul, Intikam, Oyle bir gecer zaman ki,Karadayi,Adini feriha koydum,Ruzgarin yonu,Merhamet..probabil sunt si altele frumoase,dar astea m-au atras din secventele pe care le-am mai vazut pe youtube,oricum daca dau macar cateva din ele,tot e ceva.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii EmptyVin Iul 26, 2013 5:43 pm

ramona34 a scris:
Ah,Sila,de cand doresc serialul asta,am vazut niste secvente si mi-a placut enorm ce am vazut chiar si fara sa inteleg un cuvant,nu stiu de ce au sarit peste el,din cate am inteles s-a dat in mai multe tari.Si intr-adevar,sunt multe seriale noi de dat din toamna,din pacate singura ora la care pot intra deocamdata e dupa-amiaza,ca seara e Muhtesem yuzyil si mai tine destul...doar daca nu se gandesc ei,si bine ar mai face,sa mai rezerve inca doua zile pentru serial turcesc seara,cum era mai demult,ca si asa au mare succes. Dintre serialele mai noi,mi-as dori sa vad:Kuzey guney,Dila hanim, Bir ask hikayesi, Veda,Karagul, Intikam, Oyle bir gecer zaman ki,Karadayi,Adini feriha koydum,Ruzgarin yonu,Merhamet..probabil sunt si altele frumoase,dar astea m-au atras din secventele pe care le-am mai vazut pe youtube,oricum daca dau macar cateva din ele,tot e ceva.

poate avem noroc din toamna sa bage si ceva nou ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii EmptyJoi Iul 16, 2015 9:56 am

nu am reusit sa il urmaresc din lipsa de timp ....
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii EmptyDum Aug 09, 2015 11:15 am

Chiar îmi pare rău că nu pot să-l urmăresc. Au ales o perioadă nu tocmai potrivită. E vară, e vacanță și nu prea am chef de tv. Nu prea m-a mai tentat acum poate și pentru că știu ceva din poveste pentru că am văzut câteva episoade înainte, pe vremea când se difuza la turci și se făceau traduceri de către fani, pe net.
Înainte mă văitam că nu am la ce să mă uit, că dădeau numai reluări.
Acum sunt prea multe seriale și mi-e greu să aleg unul la care să mă uit. Laughing
Sus In jos
Mihai Alin
Mihai Alin
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 43
Data de inscriere : 26/06/2015

Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii EmptySam Aug 15, 2015 5:53 pm

L-au scos din grila, dar sper sa-l reprogrameze pe Acasa sau pe Pro TV din toamna...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii EmptyVin Aug 21, 2015 8:22 am

Mihai Alin a scris:
L-au scos din grila, dar sper sa-l reprogrameze pe Acasa sau pe Pro TV din toamna...


poate il vor continua in toamna , a fost lumea plecata in concedii , vacante ...
Sus In jos

Continut sponsorizat



Kuzey Güney comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Kuzey Güney comentarii   Kuzey Güney comentarii Empty

Sus In jos
 

Kuzey Güney comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Kuzey Güney gifs
» Kuzey Güney . Inima de frate (2011)
»  Kuzey Güney_videoclipuri
» Kuzey Güney_online
» Kuzey Güney_poze
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale turcesti difuzate la tv :: Kuzey Güney . Inima de frate (2011)-