turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Urmatorul
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyVin Mar 22, 2013 2:24 pm

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptySam Mar 23, 2013 1:14 am

Cadâna Nora din serialul Suleyman Magnificul a devenit ACTRIŢĂ în urma unei experienţe din copilărie

Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: http://www.realitatea.net/cadana-nora-din-serialul-suleyman-magnificul-a-devenit-actrita-in-urma-unei-experiente-din-copilarie_1138485.html#ixzz2OAImhBgg
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptySam Mar 23, 2013 3:31 pm

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 549985_601214779908674_1296880856_n
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptySam Mar 23, 2013 8:07 pm

Audiente 4 - 10 martie 2013

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 QUdvRmw
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptySam Mar 23, 2013 8:07 pm


Audiente 11 - 17 martie 2013

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Ya0AcSu
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptySam Mar 30, 2013 10:16 am

Audiente 18 - 24 martie 2013

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 1QaogS7
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptySam Mar 30, 2013 10:59 am

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptySam Mar 30, 2013 11:00 am

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyJoi Apr 04, 2013 11:30 am

Când îşi va da barba jos Halit Ergenç din “Suleyman”
joi, 4 aprilie 2013

Actorul Halit Ergenç, cel care îl interpretează impecabil pe sultanul Suleyman, în serialul fenomen “Suleyman Magnificul: Sub domnia iubirii”, a apărut pe coperta revistei “GQ” (varianta turcească) chiar în numărul din aprilie, luna în care îşi sărbătoreşte ziua de naştere.

Actorul, care va împlini 43 de ani pe 30 aprilie, a declarat, cu această ocazie, că se va despărţi cu greu de acest serial.

“Adevărul e că nu ştiu ce o să mă fac fără Suleyman Magnificul. Din cauza lui au început să îmi placă straiele lungi până-n pământ şi turbanele. O să fie ciudat să trăiesc fără ele”, a declarat Halit, citat de enational.ro.

Mai mult, el a mărturisit când îşi va rade barba: “O să o dau jos abia când o să se termine al patrulea sezon al serialului”, a zis el.

La noi, postul Kanal D difuzează sezonul al doilea.

http://www.tvmania.ro/cand-isi-va-da-barba-jos-halit-ergenc-din-suleyman-magnificul-111815.html
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyJoi Apr 04, 2013 11:30 am

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 C%C3%A2nd-%C3%AE%C5%9Fi-va-da-barba-jos-Halit-Ergen%C3%A7-din-Suleyman-Magnificul-2
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyJoi Apr 04, 2013 11:27 pm

Audiente 25 - 31 martie 2013

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 JDEVFkj
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyLun Apr 08, 2013 1:39 pm

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyVin Apr 12, 2013 11:41 am

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyVin Apr 12, 2013 11:41 am

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyVin Mai 03, 2013 8:59 am

http://www.kanald.ro/Seriale/Suleyman-Magn...asa-insa-FOTO/#

Printul Mustafa din "Suleyman Magnificul", un adevarat Don Juan in viata de zi cu zi: "Nu ma pot abtine cand vad o femeie frumoasa, insa..."

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 N2itra

Actorul care ii da viata printului Mustafa din serialul de succes "Suleyman Magnificul" este un cuceritor innascut.
Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 2gwhykp

Mehmet Günsür (37 de ani), actorul care ii da viata printului Mustafa are o slabiciune foarte periculoasa. Ii plac femeile frumoase si nu ezita sa flirteze ori de cate ori are ocazia.
Chiar el a marturisit intr-un interviu ca “Nu ma pot abtine! Flirtez cu toate femeile frumoase care imi ies in cale, dar nu consider ca e un lucru rau. Stiu care e granita dintre flirt nevinovat si intentii periculoase. Daca flirtezi cu cineva nu inseamna ca inseli. Pe mine flirtul ma mentine in forma. In afara de asta, nu presupune si sa faci sex.” Din pacate pentru multe domnisoare, Mehmet este casatorit si are doi copii, o fetita si un baietel. Sotia lui, Katerina se mai supara pe el cand il vede cum trage cu ochiul la cateo femeie, insa nu il ia in serios: “Se mai supara ea, dar ii trece repede. Stie ca o iubesc doar pe ea, ” a marturist Mehmet.
Actorul este stabilit impreuna cu familia la Roma si a venit special la Istanbul pentru filmarile la serialul "Suleyman Magnificul". Mehmet are o frumoasa resedinta langa locuinta Sophiei Loren si a castigat cu brio castingul pentru serialul turcesc datorita filmografiei impresionate pe care a realizat-o pana acum. Mehmet are 17 productii la activ in care a jucat.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyVin Mai 03, 2013 9:00 am

http://www.kanald.ro/Video/Suleyman-Magnif...a-20-00/17679/#
Secvențe din ultimele ep.din sezonul II.

https://www.youtube.com/watch?v=rsOnr-jjovQ
https://www.youtube.com/watch?v=SZIimGJ0Ju8

http://www.kanald.ro/Seriale/Suleyman-Magn...gnificul-VIDEO/

Sezonul III din serialul "Suleyman Magnificul" debuteaza cu intrigi noi si personaje noi care vor da savoare actiunii.
Sultana Hurrem si-a implinit visul si nu este doar stapana haremului, ci si a lumii asa cum si-a dorit si a luptat. Actiunea serialului se petrece peste cativa zeci de ani, cand deja copii sultanelor sunt in floarea varstei si trebuie casatoriti, dar nu oricum ci in mod strategic.
Asa aflam ca Hurrem este deja recunoscuta drept sultana mama, iar Mihrimah ii cere indurare si sa nu se casatoreasca cu Rustem pasa, un personaj cheie care o va ajuta pe Hurrem in ascensiunea ei de neoprit. Urmareste din toamna noul sezon al seriei de succes Suleyman Magnificul!

http://www.kanald.ro/Video/Suleyman-Magnif...ul-VIDEO/17742/

https://www.youtube.com/watch?v=IIV423TF3RA
I am Alexandra, the Russian! Slave from Rutenia, sold in the Ottoman palace. Slave, from the banks of Dnieper river, thrown in the Black Sea. Slave lost all her beloved, her father, her mother, her brothers. Someone, who could die at any moment in the enormous waves, that I asked to go along with my family in heaven, someone, who learned the pain and cruelty of the world at the age of 17, who grew up thousands of years in one day, that I didn't want to live, poor Alexandra!
I am Alexandra, the Russian! I didn't say my pain and I didn't share it with anyone. I was screaming my suffering in deep wells. I threw them into the sea. They were thrown into the waves. And in all these, that burned my life, I replied with a laugh. I shed tears only for my family.
And when, from a slave, I created a Sultan, I came face to face with my destiny. And now I'm at the palace where my life changed. At the palace of the Sultan Suleiman! At first, the palace I wanted to destroy, is now my home, is my nest! How could I know that my heart, who had thoughts of revenge, would beat again for love?

https://www.youtube.com/watch?v=jF60caT-rAg ( și Unchiul din EZEL)
https://www.youtube.com/watch?v=RB2ar9m5m-s
https://www.youtube.com/watch?v=zbtainJImIY
https://www.youtube.com/watch?v=ZvXqD5i7gx8
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyMar Mai 07, 2013 10:39 am

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyMar Mai 07, 2013 10:39 am

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyMier Mai 08, 2013 8:27 am

Suleyman Magnificul a fost și în luna aprilie cel mai urmărit serial. Cu 1,4 milioane de telespectatori pe minut în mediul urban, producția de pe Kanal D a avut o audiență aproape dublă față de următorul clasat, Las Fierbinți (Pro TV).

Spitalul de demență, Pariu cu viața, Fatmagul (Kanal D) și miniseria Biblia (Antena 1) completează topul serialelor din aprilie.

Sultanul de pe Kanal D face o pauză de câteva luni, după episodul din această seară, urmând să revină la toamnă.

Cel de-al doilea sezon al serialului Suleyman Magnificul ajunge la final în această seară. Kanal D a găsit ca înlocuitor tot un serial turcesc. De mâine, 7 mai, postul de televiziune va lansa serialul Iffet, care va fi difuzat în serile de luni și marți începând cu ora 20.00.

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Suleyman
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyMier Mai 08, 2013 8:34 am

am citit undeva ca ,, se va relua la cererea telespectatorilor vinerea de la ora 20.00''
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyMier Mai 08, 2013 1:36 pm



SULEYMAN MAGNIFICUL. Actriţa căreia ROLUL din serial i-a făcut viaţa un IAD

Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: http://www.realitatea.net/suleyman-magnificul-actrita-careia-rolul-din-serial-i-a-facut-viata-un-iad_1175030.html#ixzz2SXjWLOps

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyMier Mai 08, 2013 1:39 pm

SULEYMAN MAGNIFICUL. Marea SURPRIZĂ a sezonului 3 - FIICA SULTANULUI. Cum arată Mihrimah

Citeste mai mult pe REALITATEA.NET: http://www.realitatea.net/suleyman-magnificul-marea-surpriza-a-sezonului-3-fiica-sultanului-cum-arata-mihrimah_1175915.html#ixzz2SXkbK1RL



Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 090920121211290735453_2_36034200
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyMier Mai 08, 2013 3:38 pm

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyJoi Mai 09, 2013 10:25 am

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 EmptyJoi Mai 16, 2013 12:03 pm

POVESTEA EXCEPTIONALA a frumoasei Filiz Ahmet, actrita care ii da viata controversatei NIGAR KALFA, amanta lui Ibrahim Pasa din "Suleyman Magnificul!"

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 668x344_povestea-exceptionala-frumoasei-filiz-ahmet-actrita-care-viata-controversatei-nigar-kalfa-amanta-lui-ibrahim-pasa-foto-200919

http://www.kanald.ro/Seriale/Suleyman-Magnificul-Sub-domnia-iubirii/stiri/POVESTEA-EXCEPTIONALA-frumoasei-Filiz-Ahmet-actrita-care-viata-controversatei-NIGAR-KALFA-amanta-lui-Ibrahim-Pasa-FOTO/
Sus In jos

Continut sponsorizat



Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati   Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 

Muhteşem Yüzyıl _ articole.stiri.noutati

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Yer Gök Aşk articole.stiri.noutati
» Merhamet ~ articole.stiri.noutati
» Unutulmaz articole.stiri.noutati
» Iffet articole.stiri.noutati
» Karagül articole.stiri.noutati
Pagina 13 din 22Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 17 ... 22  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2011 :: Muhtesem Yuzyil . Suleyman Magnificul (2011)-