turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 시크릿 가든 / Secret Garden (2010)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Moderator
Moderator

Mesaje : 6754
Data de inscriere : 19/10/2011

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 시크릿 가든 / Secret Garden (2010)   시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 EmptyJoi Dec 15, 2011 12:25 am

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 33bl5c7
Sus In jos
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Moderator
Moderator

Mesaje : 6754
Data de inscriere : 19/10/2011

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 시크릿 가든 / Secret Garden (2010)   시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 EmptyJoi Dec 15, 2011 12:26 am

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 282hqmo
Sus In jos
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Moderator
Moderator

Mesaje : 6754
Data de inscriere : 19/10/2011

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 시크릿 가든 / Secret Garden (2010)   시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 EmptyJoi Dec 15, 2011 12:27 am

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 2010071508263269125_1
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 시크릿 가든 / Secret Garden (2010)   시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 EmptyMar Sept 18, 2012 7:39 pm

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 Ec922e3b7078f9b614cecb57
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 시크릿 가든 / Secret Garden (2010)   시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 EmptyJoi Oct 18, 2012 9:39 am

Serialul se redifuzează pe Euforia,sămbătă și duminică de la 14:00.
Mie mi-a plăcut mult și mă distrează și îmi face plăcere să mai revăd câte o fază haioasă.
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 시크릿 가든 / Secret Garden (2010)   시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 EmptyVin Mar 07, 2014 10:32 am

Am avut sentimente ca sa spun asa,ciudate,fata de acest serial  Laughing ...de bun a fost bun,bine realizat si o idee inedita,un serial ca la carte cum stiu coreenii sa faca. Insa,mie la acea vreme cel putin,nu mi-a placut deloc HJW si perechea principala...Hyun Bin da,el mi-a placut din primul moment in care l-am vazut. Era primul rol in care o vedeam pe Ha Ji Won si,obisnuita cu frumusetile coreene ca niste papusi de portelan,m-a socat cand am vazut o protagonista atat de baietoasa,cel putin erau unele secvente mai ales in prima jumatate de serial cand aveam impresia ca protagonistii sunt doi barbati  Laughing ...plus ca,avand acel look,nici macar frumoasa nu mi se parea...revazand-o apoi in alte seriale pe HJW,nu mi-a venit sa cred ca e aceeasi din Secret garden,mai ales acum in Empress Ki,cat e de frumoasa si feminina(desi si aici in primele episoade juca rolul unui "baiat")...dar,prin asta se vede cat de versatila e si ca poate juca orice rol si sa fie si credibila...de exemplu,n-as putea-o vedea niciodata pe Song Hye Kyo in rol de baiat,e prea fina..sau pe Park Min Young.
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 시크릿 가든 / Secret Garden (2010)   시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 EmptyVin Mar 14, 2014 5:36 pm

ramona34 a scris:
Am avut sentimente ca sa spun asa,ciudate,fata de acest serial  Laughing ...de bun a fost bun,bine realizat si o idee inedita,un serial ca la carte cum stiu coreenii sa faca. Insa,mie la acea vreme cel putin,nu mi-a placut deloc HJW si perechea principala...Hyun Bin da,el mi-a placut din primul moment in care l-am vazut. Era primul rol in care o vedeam pe Ha Ji Won si,obisnuita cu frumusetile coreene ca niste papusi de portelan,m-a socat cand am vazut o protagonista atat de baietoasa,cel putin erau unele secvente mai ales in prima jumatate de serial cand aveam impresia ca protagonistii sunt doi barbati  Laughing ...plus ca,avand acel look,nici macar frumoasa nu mi se parea...revazand-o apoi in alte seriale pe HJW,nu mi-a venit sa cred ca e aceeasi din Secret garden,mai ales acum in Empress Ki,cat e de frumoasa si feminina(desi si aici in primele episoade juca rolul unui "baiat")...dar,prin asta se vede cat de versatila e si ca poate juca orice rol si sa fie si credibila...de exemplu,n-as putea-o vedea niciodata pe Song Hye Kyo in rol de baiat,e prea fina..sau pe Park Min Young.




Ha, ha !Aceeasi impresie am avut-o si eu cand am urmarit Secret Garden , ca HJW e prea baietoasa, lipsita de feminitate , mai ales ca o vazusem si in Damo  unde a jucat rol de detectiv din Biroul de Poliție din  timpul dinastiei  Joseon...Sunt momente si in Empress cand mi se pare lipsita de feminitate , chiar imbracata in straie alese...Oricum imi place !Este una dintre cele mai mari actrite ale Coreei !
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 시크릿 가든 / Secret Garden (2010)   시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 EmptySam Mar 15, 2014 5:19 pm

Asa e, Elena,desi mie totusi in Empress Ki nu mi se mai pare asa acum,mi s-a parut la inceput doar,acum e feminina,cel putin fata de Secret garden,incomparabil...oricum,ea,desi stie sa fie si feminina,are un pic de duritate,n-o sa aiba niciodata finetea si gingasia altor actrite coreence...ca o paranteza,rolul cel mai feminin pe care l-a jucat a fost de departe Hwang Jin Yi,pe care l-a jucat excelent,ca de obicei...dar,cum spuneam,poate tocmai asta o ajuta sa faca aceste roluri atat de complexe si diferite,nu oricine ar putea sa faca rolurile pe care le face ea,e una din cele mai mari actrite de la ei intr-adevar si plus de asta,stie sa isi si aleaga foarte bine rolurile,de cativa ani buni a aparut doar in succese..desi marturisesc ca mi-ar placea sa o vad ceva mai des,in mai multe seriale,dar poate e mai bine asa,nu vrea sa ne plictiseasca si nu accepta orice rol.Cat despre Secret garden,daca stau si ma gandesc,poate tocmai aia era ideea serialului,desi eu la vremea aia n-am prea inteles,ca un baiat de bani gata,frumos ca scos din cutie,care ar fi putut sa aiba orice fata dorea si pe care toata lumea l-ar fi vazut cu o partenera frumoasa,fina,stilata, sa ajunga sa indragosteasca de fata saraca,lipsita de maniere,stil si femininitate..o dragoste cu nabadai.As mai adauga in legatura cu Ha Ji Won ca,fara a fi o mare frumusete,e o femeie care arata excelent la cei 36 de ani,in ultimele doua seriale a avut parteneri mai tineri cu ani buni decat ea si nu s-a prea vazut nici o diferenta....e foarte proaspata si naturala.
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 시크릿 가든 / Secret Garden (2010)   시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 EmptySam Mar 15, 2014 7:01 pm

Poate și destinul,dacă nu numai vraja,i-a adus împreună. Tatăl ei își pierduse viața salvându-l pe el,dar el nu-și mai amintea nimic. Și poate că nu și-ar fi reamintit singur,atâta timp cât mama lui încerca să-i ascundă adevărul.
Fazele în care își schimbau corpurile au fost super haioase și foarte bine jucate de amândoi.
Schimbul acesta între ei până la urmă i-a influențat în bine.
Mie serialul acesta mi-a plăcut foarte mult.
Sus In jos

Continut sponsorizat



시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: 시크릿 가든 / Secret Garden (2010)   시크릿 가든 / Secret Garden (2010) - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 

시크릿 가든 / Secret Garden (2010)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Victoria's Secret
» Secret Love . Iubire secretă (2013)
» Birth Secret . Regăsirea trecutului (2013)
» My Secret Hotel . Hotelul secretelor (2014)
»  Secret Love Affair . Dragoste clandestină (2014)
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Coreea :: Seriale-