turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Cafeneaua vesela 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 37  Urmatorul
AutorMesaj
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyJoi Aug 16, 2012 7:11 pm

Buna ziua. O dupa-amiaza si seara superba in continuare. Multumesc frumos pt urari fetelor. Foarte frumos clip. Multumim pt bunatati. 034 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyLun Aug 20, 2012 10:13 am

Buna dimineata fetelor !

O zi frumoasa !
034 034 034
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyLun Aug 20, 2012 11:18 am

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 O-cafea-si-o-zi-buna-1_4c1e1fdf14e84d

034 034
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyLun Aug 20, 2012 11:19 am

O zi buna! 034

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 A6897da5c3136e25cdc4596a63b40f7d
Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyLun Aug 20, 2012 1:34 pm

Buna ziua. O zi, o dupa-amiaza si saptamana superba, racoroasa si cu mult spor la munca. Multumim pt bunatati. 034 034
Sus In jos
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Moderator
Moderator

Mesaje : 6754
Data de inscriere : 19/10/2011

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyLun Aug 20, 2012 3:40 pm

Masa tacerii

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 2vnhtna


Gigele, tu esti ?

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 2im9m41
Sus In jos
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Moderator
Moderator

Mesaje : 6754
Data de inscriere : 19/10/2011

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyLun Aug 20, 2012 3:53 pm

De unde vine expresia “te-ai imbatat ca porcul”

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Fx4cg6
Sus In jos
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Moderator
Moderator

Mesaje : 6754
Data de inscriere : 19/10/2011

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyLun Aug 20, 2012 4:00 pm

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 2e1hs7p

Absolvire .. poza de grup
Sus In jos
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Moderator
Moderator

Mesaje : 6754
Data de inscriere : 19/10/2011

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyLun Aug 20, 2012 4:14 pm

O familie fericita

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 V4b387

Nu vreau sa dorm singur in noaptea asta …
Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 14ebgps
Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyLun Aug 20, 2012 10:28 pm

Haioase poze. Noapte buna si o zi superba si racoroasa. 034 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyMar Aug 21, 2012 9:48 am

O zi frumoasa fetelor !

034 034 034
Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyMar Aug 21, 2012 6:21 pm

Buna ziua. O dupa-amiaza si seara superba si racoroasa in continuare. 034 034
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyMar Aug 21, 2012 11:34 pm

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Noapte-buna-51_7311800809c135
Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyMier Aug 22, 2012 5:21 pm

Buna ziua. O dupa-amiaza si seara superba si racoroasa in continuare. Frumoasa poza. 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyJoi Aug 23, 2012 9:32 am

Buna dimineata dragele mele ! O zi frumoasa va doresc ! 034

Cu toate ca este canicula sper sa reusim sa ne racorim intr-un fel ! 037

Pentru inceput va ofer o cafeluta aromata !

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Buna-dimineata-o-cafeluta-iti-ofer-pentru-ca-dimin_6aafe681079915

Si apoi ceva racoritor !

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Images?q=tbn:ANd9GcQURYk939HKEfkxgmOXtRRyPP0zslqmLEXW8AGI-rb_6N1X1nlutt1unOD1

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Bf8519c4c2bd774eaf02b81b5c67b4192



Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Salata_de_fructe_racoritoare

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Tumblr_m74fafitr11rzwv55o1_500_large

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyJoi Aug 23, 2012 9:39 am

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Fructe

Recomandari generale pentru perioadele cu temperaturi extreme (canicula)

a) Evitati, pe cat posibil, expunerea prelungita la soare intre orele 11 – 18;

b) Daca aveti aer conditionat, reglati aparatul astfel incat temperatura sa fie cu 5 grade mai mica decat temperatura ambientala;

c) Ventilatoarele nu trebuie folosite daca temperatura aerului depaseste 32 grade Celsius;

d) Daca nu aveti aer conditionat in locuinta, la locul de munca, petreceti 2-3 ore zilnic in spatii care beneficiaza de aer conditionat (cinematografe, spatii publice, magazine);

e) Purtati palarii de soare, haine lejere si ample, din fibre naturale, de culori deschise;

f) Pe parcursul zilei faceti dusuri caldute, fara a va sterge de apa;

g) Beti zilnic intre 1,5 – 2 litri de lichide, fara a astepta sa apara senzatia de sete. In perioadele de canicula se recomanda consumul unui pahar de apa (sau echivalentul acestuia) la fiecare 15 – 20 de minute.

h) Nu consumati alcool (inclusiv bere sau vin) deoarece acesta favorizeaza deshidratarea si diminueaza capacitatea de lupta a organismului impotriva caldurii;

i) Evitati bauturile cu continut ridicat de cofeina (cafea, ceai, cola) sau de zahar (sucuri racoritoare carbogazoase) deoarece acestea sunt diuretice;

j) Consumati fructe si legume proaspete (pepene galben, rosu, prune, castarveti, rosii) deorece acestea contin o mare cantitate de apa;

k) O doza de iaurt produce aceeasi hidratare ca si un pahar de apa;

l) Evitati activitatile in exterior care necesita un consum mare de energie (sport, gradinarit, etc).

m) Cum putem sa limitam cresterea temperaturii in locuinte:

Inchideti ferestrele expuse la soare, trageti jaluzelele si/sau draperiile;
Tineti ferestrele inchise pe toata perioada cat temperatura exterioara este superioara celei din locuinta.
Deschideti ferestrele seara tarziu, noaptea si dimineata devreme, provocand curenti de aer, pe perioada cat temperatura exterioara este inferioara celei din locuinta.
Stingeti sau scadeti intensitatea luminii artificiale.
Inchideti orice aparat electro-casnic de care nu aveti nevoie.
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyJoi Aug 23, 2012 10:37 am

Buna dimi!
Te salut cu mult drag Utzy! 034


Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 O-buna-dimineata-d_e39a8717fd336e

Am adus cafeaua! 034
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyJoi Aug 23, 2012 10:38 am

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 B9da4bb6914f146311c05017438357bd 034
Sus In jos
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Moderator
Moderator

Mesaje : 6754
Data de inscriere : 19/10/2011

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyJoi Aug 23, 2012 3:44 pm

037 037 037

Anunturi tipic romanesti

NU PRIMIM BUTELIILE CLIENTILOR CARE EXPLODEAZA

Esti analfabet? Scrie-ne azi si te ajutam pe gratis.

Service Auto. Ridicam si livram masina gratuit. Daca ne incerci o data, nu mai pleci in alta parte.

Vand caine: mananca orice si ii plac foarte mult copiii.

Cautam barbat pentru lucru la fabrica de dinamita.Trebuie sa fie dispus sa calatoreasca.

Castron pe placul oricarei gospodine cu fund rotund pentru batere eficienta.

De vanzare: birou de epoca pentru o doamna cu picioare subtiri si sertare largi.

Prajitor de paine: Un cadou apreciat de intreaga familie. Arde painea automat.

Masini uzate: De ce sa te duci in alta parte ca sa fii pacalit? Vino aici.

Cautam un om sa aiba grija de un lot de vaci care nu fumeaza si nici nu bea.

Vand pat pentru copil cu picioare de fier.

Tanara domna, draguta, inteligenta, caracter, familie buna, doreste casatorie cu domn bine situat care sa aiba si autoturism.
Ofertele se vor adresa subsemnatei, insotite de fotografia autoturismului.

Asociatie de locatari, angajeaza fochist de inalta presiune.

Cautam femeie la fetita in varsta si nefumatoare.

Vand masina de cusut mana si picior.

Vand butelie de aragaz cu reseu si frigider.

Vand patut copil facut la comanda pentru pretentiosi.

Inchiriez camera la doua fete incadrate cu un singur pat.

Cumpar imbracaminte de dama deosebita si putin intrebuintata.

Confectionez si incaputez cizme pentru barbati cu inlocuitori de calitate..

Ofer loc de veci liberabil prin schimb.

Ofer recompensa celor care au spus nevestei lui Paul Ionescu ca l-au vazut cu o femeie in masina in ziua de 18 Iunie, pe autostrada Bucuresti-Pitesti. Va rog sa veniti sa depuneti marturie si la tribunal.




La un concurs de animale, in cadrul unei sarbatori agricole, s-a afisat programul:
- ora 10.00 - prezentarea invitatilor.
- ora 12.00 -prezentarea animalelor.
- ora 14.00 - masa comuna.

Intr-o croitorie de dama: Fustele se ridica zilnic intre orele 10.00 si 14.00. Vindem second hand.

In diverse localuri si pravalii:
- Consumati cu incredere supa de pasare vegetariana.
-Servim cu frisca clientela bine batuta.
-Avem frisca batuta toata ziua.
-Nu servim minori sub 18 ani.
-Nu servim in stare de ebrietate.
-Avem ciorapi de femei lungi.
-Lenjeria de corp nu se schimba!
-Confectionam costume de dama la proba a doua.
-Croim rochii pentru dame de lux!
-Confectionam posete si genti si din pielea clientului.
-Nu trimiteti copii la umplut cu sifoane.


036 036 036
Sus In jos
GUMUS-NOOR
GUMUS-NOOR
Moderator
Moderator

Mesaje : 6754
Data de inscriere : 19/10/2011

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyJoi Aug 23, 2012 5:27 pm

037 037 037

Ursul, lupul si măgarul la cârcima din pădure:
O sticlă de votca ! ceru ursul.
- O sticlă ?! se mirară ceilalti doi.
- Da, măi băieti ! Am o treabă cu o ursoaică si vreau să fiu tare !
- O sticlă de votcă ! ceru si lupul.
- O sticlă ?! se mirară ceilalti doi.
- Da, măi băieti ! Am o treabă cu o lupoaică si vreau si eu să fiu tare !
- O cinzeacă de votcă ! ceru si măgarul.
- Numai o cincizeacă ?! se mirară ceilalti doi.
- Măi baieti, eu sculă am, beau doar ca să-mi sclipeasca ochii ...

Trei barbati vorbeau intr-un bar despre sex.
Italianul: 'Saptamina trecuta, m-am culcat cu draga mea Lucia, a fost grozav. Am uns-o toata cu ulei de masline, am facut dragoste patimasa si la final ea a gemut pentru 5 minute.'
Francezul: 'Saptamina trecuta, am facut amor cu iubita mea Amelie, a fost grozav. Am intins frisca peste tot trupul ei, am facut dragoste ca nebunii si la final ea a tipat pentru 15 minute.'
Romanul: 'Ei bine, saptamina trecuta si eu am facut dragoste cu Maria mea. Am dat-o prin untura, am facut sex si apoi ea a urlat sase ceasuri.'
Uimiti, italianul si francezul il intreaba: 'Ce naiba ai putut tu sa-i faci sotiei de-a tipat 6 ore ?'
'Mi-am sters mainile pe draperiile din sufragerie !'



Cica se duce un tzigan la pescuit cu un Mertz 600 SEL. Coboara tziganu din masina, scoate mulineta de aur ultimul racnet cu fir de matase naturala si ac de diamant si da la peste. Cand ce sa vezi minunatie: prinde pestisoru de aur. Ptiuuuuu....
La care pestisoru': - Stii eu sunt pestisoru' de aur cu alea 3 dorintze ...
Tziganu: ZII CE VREI.

O batranica moare si ajunge la portile raiului unde se intalneste cu Sf. Petru cand, deodata, se aude un urlet groaznic venind dinspre rai. - Vai de mine, ce se intampla acolo ? Intreaba batranica. - Nu va faceti griji pentru asta, raspunde Sf. Petru, ii gaurim unuia omoplatii sa-i montam aripile de inger. Batranica, vadit deranjata de acest fapt, da un pas inapoi cand, deodata, se mai aude un urlet. - Vai de batranetile mele, dar asta ce-a fost ? - Aaaa ... nu e motiv de ingrijorare, ii gaurim unuia capu` ca sa-i montam aureola. Batranica dand din cap in semn de dezaprobare spune: - Eu nu pot sa fac asta, ma duc jos in iad. - Vai, dar nu puteti face asta, spune Sf Petru, veti fi sodomizata si violata. Cu un aer victorios batranica raspunde: - Da, dar macar am gaurile facute ...

Un tip gonea cu un BMW pe atostrada cu peste 150 km/h ; la un moment dat loveste o vrabie . se da jos , constata ca vrabia inca mai traieste si o duce la medic unde ii pune atele si o pune intr-o colivie. Dupa cateva zile vrabia isi revine , deschide usor ochii si vazand numai gratii in jurul ei excalma :
AOLEO , L-AM OMORAT PE ALA CU BMW-ul

Intorcandu-se de la coasa cu caruta plina, Vasile isi m ana de zor calul. In faptul serii fiind, isi biciuia bidiviul din ce in ce mai tare. La un moment dat, satul de atata cotonogeala, calul se opreste in drum, se intoarce catre Vasile si, cu o privire plina de expresivitate, ii spune: - Mai, Vasile, da-o ma-n aia ma-sii de treaba ! Dai in mine ca intr-o vita. Nu te gandesti ca sunt si eu din carne, ca simt fiecare lovitura si sufar enorm. Ce dracu', ma Vasile !
Auzindu-si calul vorbind, ingrozit, Vasile arunca haturile din maini si o rupse la fuga peste fanete livid la fata. Credinciosul lui caine il urma indeaproape.
La un moment dat, obosit, Vasile se opri si se aseza pe o piatra. La scurt timp sosi si cainele care, gafaind, ii spuse:
- Ba, Vasile, sa fiu al dracului, ce m-a speriat calul ala cand a inceput sa vorbeasca


Trei fii au plecat de acasa, au ajuns fiecare oameni mari, si reintalnindu-se dupa o vreme, au inceput sa laude e ce cadouri i-a facut fiecare mamei.
- Eu i-am facut mamei o casa imensa!
- Iar eu i-am trimis un Mercedes ultimul tip, cu sofer cu tot!
- Eu cred ca v-am intrecut pe amandoi! Voi stiti cat de mult ii place mamei sa citeasca Biblia, si ca nu mai vede sa citeasca. Eu i-am trimis un papagal mare care stie sa recite toata Biblia pe de rost. 12 calugari franciscani au lucrat cu el 20 de ani. Am cotizat 1000000$ anual, dar a meritat efortul. Mama trebuie sa zica numai ce capitol vrea sa auda, si papagalul il recita!
Dupa ceva timp, mama le scrie fiecaruia cate o scrisoare:
Primului ii scrie: "Casa pe care mi-ai facut-o este prea mare. Stau doar intr-o camera dar trebuie sa fac curatenie in toata casa."
Celui de al doilea: "Sunt prea batr ana ca sa ma mai plimb. Stau toata ziua acasa asa ca nu folosesc niciodata Mercedesul."
Iar ultimului ii scrie: "Iubitul meu fiu, tu ai fost singurul care stii ce-i place mamei tale... Puiul a fost delicios!"


Un evreu intr-o cafenea Starbucks citea un ziar arabesc. Intra un prieten care, vazand straniul fenomen, se supara si-i spune:
- Moshe, ti-ai pierdut mintile? De ce citesti un ziar arabesc?
Moshe raspunse: - Citeam ziarele evreiesti si, ce sa vezi? Evrei persecutati, Israelul atacat, evrei disparuti prin asimilare si casatorii interrasiale, evrei traind in saracie. Asa incat am trecut la citirea ziarelor arabesti. Si ce-am gasit? Evreii detin toate bancile, evreii controleaza mass-media, evreii sunt toti bogati si puternici, evreii conduc lumea. Stirile sunt mult mai bune!

3 accidente de motocicleta, 3 motociclisti in spital, 3 paturi in salon. Vine televiziunea si ia interviu motociclistilor. Primul motociclist. Un picior in ghips. Reporterul: - Cum s-a intamplat accidentul, vad ca aveti un picior in ghips, nu aveati viteza mare, nu-i asa?
Motociclistul: - Pai sa vedeti... eu.. Suzuki.. 300 km/h... coaja de b ana na pe carosabil... am derapat putin, am recapatat controlul, dar totusi am intrat in sant lejer, am o mica fisura 3/4 tibia stanga, trece, nimic grav.
Al doilea motociclist. O m ana si un picior in ghips. Reporterul: - La dumneavoastra cum s-a intamplat? Vad ca aveti o m ana si un picior in ghips!
Motociclistul: - Eu mergeam linistit pe strada... 250 la ora... stiti... Kawasaki., cand deodata vad un Suzuki ca ma depaseste. Zic 'nu se poate, nu e mai tare ca mine' si accelerez dupa el. Deodata imi sare pe vizorul castii o coaja de b ana na de la Suzuki, mi-a blocat vederea, am fr ana t... am derapat putin...am o mica fisura de tibie si peroneu, putin luxat antebratul... nimic grav, trece.
Al treilea motociclist. Mumie. Ghipsat din cap in picioare. Reporterul: - Precis dumneavoastra aveati viteza, nu gluma!... Cum s-a intamplat?
Motociclistul: - No, eu... Mobra... 50 la ora... Trec pe langa mine 2 motociclisti in viteza. Eu am crezut ca stau pe loc, si... m-am dat jos de pe motoreta... M-am rostogolit eu un pic... m-am ridicat in picioare si vad 2 motociclisti in sant. Imi arunc casca, fug sa ii ajut si... a dracului coaja de b ana na... iau o ceafa de asfalt... traumatism cranio-cerebral cu paralizie temporara.
Sus In jos
IrinaLove
IrinaLove
Moderator
Moderator

Mesaje : 5487
Data de inscriere : 09/10/2011

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyJoi Aug 23, 2012 6:06 pm

Buna seara,
Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Cocktail_mai_tai
Ce mai faceti?Mi-ati lipsit si abia astept sa aud noutatile de la voi... 034

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Ice_cream_with_berries
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyVin Aug 24, 2012 11:39 am

O zi buna dragele mele ! 034

Bine ai revenit Irinuk ! 034


Pupicei Elena ! 034
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyVin Aug 24, 2012 5:29 pm

buna fetelor,
va salut cu drag si va ofer si eu cafeluta de azi.....
Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 86135282_kakgotovitkapuchino_mini

si ceva racoritor...
Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Tumblr_lsowf3ri_AN1qb2g1po1_500

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 1ca666bc4cd32181656fded164b8d29b

va aduc si melodia de azi....mai bine zis dansul......
Chammak Challo - Kareena Kapoor & Shahrukh Khan

Shahrukh e adorabil.... Wink Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptyVin Aug 24, 2012 7:06 pm

IzaB a scris:
buna fetelor,
va salut cu drag si va ofer si eu cafeluta de azi.....
Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 86135282_kakgotovitkapuchino_mini

si ceva racoritor...


va aduc si melodia de azi....mai bine zis dansul......
Chammak Challo - Kareena Kapoor & Shahrukh Khan


Multumim din suflet Isabel pentru tot , sint minunate 034
Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 EmptySam Aug 25, 2012 12:05 am

Multumim pt bunatati. Frumos clip. Noapte buna si un sfarsit de saptamana superb si racoros. 034 034
Sus In jos

Continut sponsorizat



Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty
MesajSubiect: Re: Cafeneaua vesela 3   Cafeneaua vesela 3 - Pagina 29 Empty

Sus In jos
 

Cafeneaua vesela 3

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Cafeneaua vesela 5
» Cafeneaua vesela 2
» Cafeneaua vesela 1
» Cafeneaua vesela 4
» Cafeneaua vesela 6
Pagina 29 din 37Mergi la pagina : Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 33 ... 37  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Diverse :: Cafenea-Non-Stop-