turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 ASI_Impotriva destinului comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

ASI_Impotriva destinului comentarii Empty
MesajSubiect: ASI_Impotriva destinului comentarii   ASI_Impotriva destinului comentarii EmptyMier Mar 07, 2012 10:44 am

ASI_Impotriva destinului comentarii


Ultima editare efectuata de catre utzy in Mier Mar 14, 2012 9:47 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

ASI_Impotriva destinului comentarii Empty
MesajSubiect: Re: ASI_Impotriva destinului comentarii   ASI_Impotriva destinului comentarii EmptyMier Mar 07, 2012 10:45 am

Pentru fanele ASI , din 16 Martie ora 21 .00 se reia serialul la kanal D
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

ASI_Impotriva destinului comentarii Empty
MesajSubiect: Re: ASI_Impotriva destinului comentarii   ASI_Impotriva destinului comentarii EmptyJoi Mar 08, 2012 5:04 pm

21:00, Vineri (16 martie), Kanal D
Asi - Împotriva destinului
(Asi)


Turcia, 2007
regizor: Cevdet Mercan
scenarist: Sebnem Çitak, Gul Dirican
producător: Ilgaz Giritlioglu, Tomris Giritlioglu

Distribuţia:
Tuba Büyüküstün (Asiye 'Asi' Kozcuoglu)
Murat Yildirim (Demir Dogan)
Ayca Zeynep Aydin (Leyla)
Onur Saylak (Ziya)
Salahsun Hekimoglu (Reha)

O poveste deopotrivă emoţionantă şi cutremurătoare, în care iubirea năpraznică dintre Asi şi Demir trebuie să înfrunte obstacole contruite de generaţii întregi ... de la rivalităţi trecute la trădări şi gelozii, de la ambiţii nemăsurate la devotamentul pentru părinţi şi dorinţa oarbă de răzbunare. Iubirea lor este pe măsură trecutului ce-ar trebui să-i despartă.

Ea aparţine unei familii cândva extrem de înstărită, care de mai bine de 300 de ani a trăit din rodul pământului pe care l-a semănat şi cultivat cu sfinţenie. E medic veterinar, iubeşte natura nestăvilită şi pământul pe care tatăl ei calcă. Astăzi moştenirea familiei e în pericol, viitorul nu mai e atât de sigur ca altădată, iar ei sunt nevoiţi să găsească o soluţie pentru a supravieţui cu demnitate.

El e un tânăr om de afaceri, puternic şi orgolios, care-şi iubeşte nespus de mult familia şi-ar face orice s-o ţină unită. În adâncul sufletului său însă, este zdruncinat de povara unei mari dureri de puţini oameni ştiută. Acum se reîntoarce pe meleagurile unde s-a născut dornic de răzbunare.

Asi si Demir - iubirea lor este la fel de zbuciumată precum apele râului Asi.

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

ASI_Impotriva destinului comentarii Empty
MesajSubiect: Re: ASI_Impotriva destinului comentarii   ASI_Impotriva destinului comentarii EmptyJoi Mar 08, 2012 5:06 pm

se v-a difuza cite un episod de doua ore in fiecare vineri

034 037
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

ASI_Impotriva destinului comentarii Empty
MesajSubiect: Re: ASI_Impotriva destinului comentarii   ASI_Impotriva destinului comentarii EmptyMier Mar 14, 2012 11:09 am

chiar daca s-a vazut si revazut de nenumarate ori acest serial este asteptat cu mare nerabdare de admiratoarele Tubei si a lui Murat !

034 034 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

ASI_Impotriva destinului comentarii Empty
MesajSubiect: Re: ASI_Impotriva destinului comentarii   ASI_Impotriva destinului comentarii EmptyMar Iun 19, 2012 9:49 am

Se reia din 27 iunie, la ora 07.30, de luni-vineri dupa cum am banuit ca il vor da dupa ce se termina DK !
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

ASI_Impotriva destinului comentarii Empty
MesajSubiect: Re: ASI_Impotriva destinului comentarii   ASI_Impotriva destinului comentarii EmptyJoi Iun 21, 2012 11:50 am

Programat la:
KANAL D:

Marţi (26 Iunie) 7:30

Miercuri (27 Iunie) 7:30

Joi (28 Iunie) 7:30

Vineri (29 Iunie) 7:30
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

ASI_Impotriva destinului comentarii Empty
MesajSubiect: Re: ASI_Impotriva destinului comentarii   ASI_Impotriva destinului comentarii EmptyJoi Sept 20, 2012 11:46 am

Cei de la kanal D cred ca s-au zapacit de tot apare ASI in program pe 27 sep la ora 7.30



ASI. Impotriva destinului Joi | 27 Septembrie 07:30

http://www.kanald.ro/Seriale/asi/
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

ASI_Impotriva destinului comentarii Empty
MesajSubiect: Re: ASI_Impotriva destinului comentarii   ASI_Impotriva destinului comentarii EmptyMier Aug 27, 2014 9:26 am

cred ca au juns la ep 10 in aceasta dimineata , ora e cam nepotrivita ...era frumos mai dupa amiaza spre seara de vizionat ....
Sus In jos

Continut sponsorizat



ASI_Impotriva destinului comentarii Empty
MesajSubiect: Re: ASI_Impotriva destinului comentarii   ASI_Impotriva destinului comentarii Empty

Sus In jos
 

ASI_Impotriva destinului comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» ASI _ Împotriva destinului muzica
» ASI _ Împotriva destinului videoclipuri
» Asi _Impotriva destinului poze
» La Fuerza del Destino ( Forta destinului )
» Beyaz Gelincik _ La mana destinului
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2007 :: Asi (2007)-