turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyLun Noi 21, 2011 11:30 pm

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Lale+Serial+turcesc+online+%2528Lale+Devri%2529


Ultima editare efectuata de catre utzy in Vin Noi 25, 2011 10:01 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyLun Noi 21, 2011 11:32 pm

Locatia in care s-a filmat si Gumus e superba 037
Sus In jos
doryna32
doryna32
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 7510
Data de inscriere : 17/11/2011
Varsta : 50

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyMier Noi 23, 2011 7:35 pm

ma bucur ca ati deschis acest topic ... unde putem comenta serialul .... mie imi place foarte mult ... il urmareste cineva 037


Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyMier Noi 23, 2011 7:50 pm

doryna32 a scris:
ma bucur ca ati deschis acest topic ... unde putem comenta serialul .... mie imi place foarte mult ... il urmareste cineva 037



eu mai ma uit cind si cind doryna , nu imi place mama Lalei ca de altfel nici soacra si cumnata si Lale mi se pare tot timpul trista pale

flower
Sus In jos
doryna32
doryna32
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 7510
Data de inscriere : 17/11/2011
Varsta : 50

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyMier Noi 23, 2011 7:57 pm

nici mie nu imi plac cele doua " scorpii" ... dar parca asta da farmecul serialului , intrigile lor ... iar Lale nu are cum sa fie fericita , traind intr-o familie ca a ei ... tatal mort de curand , o sora care incearca sa atraga atentia asupra ei prin tot ceea ce face , un frate adolescent care nu isi gaseste locul in lumea in care traieste si o mama tanara care vrea sa-si traiasca viata asa cum doreste indiferent de ceea ce cred cei din jur ....
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyMier Noi 23, 2011 8:04 pm

doryna32 a scris:
nici mie nu imi plac cele doua " scorpii" ... dar parca asta da farmecul serialului , intrigile lor ... iar Lale nu are cum sa fie fericita , traind intr-o familie ca a ei ... tatal mort de curand , o sora care incearca sa atraga atentia asupra ei prin tot ceea ce face , un frate adolescent care nu isi gaseste locul in lumea in care traieste si o mama tanara care vrea sa-si traiasca viata asa cum doreste indiferent de ceea ce cred cei din jur ....

da are o viata grea Lale alaturi de cele doua scorpii si alaturi de familia ei , speram sa vina si momente mai bune pentru ea flower
Sus In jos
doryna32
doryna32
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 7510
Data de inscriere : 17/11/2011
Varsta : 50

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyMier Noi 23, 2011 8:30 pm

din pacate nu vor fi prea multe ... Crying or Very sad
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyJoi Noi 24, 2011 11:30 pm

ce trist pentru Lale i-a murit ciinele si ce acritura e soacra ei 038
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyJoi Dec 01, 2011 12:25 pm

ce de secrete mai ascunde Doamna Zumrut , o gramada de probleme si cu Yesim ce sa mai zic , rea , invidioasa numai calitati rele si familia lui Cinar e la fel de rea , nu stiu dar mi se par atit de rai , sint o familie numeroasa , le place sa se adune cu totii la masa dar varsa numai venin unul altuia
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyLun Dec 05, 2011 11:28 pm

E fenomenala Zumrut , ce le-a facut celor doua scorpii si ce - i face si lui Necip 036 m-am bucurat enorm 036 isi merita soarta . nu au vrut ei sa vina sa locuiasca cu ea ?! 039
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyVin Dec 16, 2011 7:29 pm

Cel mai antipatic personaj este Yesim.
Prin tentativa ei de suicid a vrut doar sa atraga mai mult atentia celorlalti,mai ales a lui Cinar.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptySam Dec 17, 2011 1:29 am

Nicky a scris:
Cel mai antipatic personaj este Yesim.
Prin tentativa ei de suicid a vrut doar sa atraga mai mult atentia celorlalti,mai ales a lui Cinar.

si mie imi e antipatica , egoista si rautacioasa , ce poate sa ii faca surorii ei 038
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptySam Dec 17, 2011 8:51 am

Dintotdeauna Yesim a fost invidioasa pe Lale.
Cred ca si parintii lor au gresit putin,le-au tratat in mod diferit.
Daca Cinar a ales-o pe Lale,normal ar fi fost ca Yesim sa înțeleagă și sa-i lase in pace.
Dar Yesim nu e normala.
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyDum Dec 18, 2011 8:32 am

Nici Ilgazii nu sunt atat de inocenti precum vor sa pară.
Pozeaza intr-o familie corecta,cu principii solide,dar se pare ca si ei au niste secrete.
Necip bey,pe care Cinar îl știe drept unchiul lui,este de fapt tatăl lui.
Sa vedem daca Zumrut va reuși să afle ceva.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyLun Dec 19, 2011 10:10 pm

Nicky a scris:
Nici Ilgazii nu sunt atat de inocenti precum vor sa pară.
Pozeaza intr-o familie corecta,cu principii solide,dar se pare ca si ei au niste secrete.
Necip bey,pe care Cinar îl știe drept unchiul lui,este de fapt tatăl lui.
Sa vedem daca Zumrut va reuși să afle ceva.

Si eu sint curioasa Nicky sa vedem daca afla ceva Zumrut , cit de murdari sint si Ilgazii , mai rai dupa parerea mea
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyMar Dec 20, 2011 11:45 pm

Ce nesuferit este Necip , 038 zace rautatea in el , sper sa scape Zumrut si Necip sa isi primeasca rasplata 038
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyVin Dec 23, 2011 7:34 pm

Acum sa il vad pe Necip dupa ce l-a obligat Zumrut sa se casatoreasca cu ea 036
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyMar Ian 03, 2012 8:23 pm

In seara aceasta avem ,,Lale'' sint curioasa sa vedem ce se mai intimpla 037
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptySam Ian 07, 2012 6:27 pm

cine stie sa imi spuna si mie ce se va intimpla cu Lale pina la urma ?
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyDum Ian 08, 2012 2:32 pm

utzy a scris:
cine stie sa imi spuna si mie ce se va intimpla cu Lale pina la urma ?

Lale va muri la spital,unde va fi dusă după ce va avea un accident de mașină.
Înainte de a fi declarată moartă,va naște o fetiță căreia îi vor pune numele mamei ei,Lale.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyDum Ian 08, 2012 9:34 pm

Nicky a scris:
utzy a scris:
cine stie sa imi spuna si mie ce se va intimpla cu Lale pina la urma ?

Lale va muri la spital,unde va fi dusă după ce va avea un accident de mașină.
Înainte de a fi declarată moartă,va naște o fetiță căreia îi vor pune numele mamei ei,Lale.


cit de rau imi pare ca v-a muri Sad multumesc pentru raspuns Nicky 034
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyVin Ian 13, 2012 9:26 am

Nu am vazut episodul de aseară.Cred ca a fost extrem de trist.Cu moartea lui Lale.
Sper ca l-a inregistrat cineva.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyVin Ian 13, 2012 10:16 am

Nicky a scris:
Nu am vazut episodul de aseară.Cred ca a fost extrem de trist.Cu moartea lui Lale.
Sper ca l-a inregistrat cineva.

asa este Nicky a fost foarte trist , actorii au transmis foarte multa emotie , interpreteaza senzational , nota 1o pentru ei , imi pare rau ca au scos-o pe Lale din peisaj , as fi vrut sa o mai vad in serial iar Necip pina la urma sper sa isi capete pedeapsa , a reusit sa o omoare si pe Lale pentru ca a vrut sa ii spuna adevarul lui Cinar , episoadele le posteaza doryna la online daca nu iti trimit episodul inregistrat prin mp daca doresti .

034
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyLun Ian 23, 2012 9:47 am

După ce că episoadele sunt atât de scurte,acum îl dau doar 3 zile pe săptămână:marți,miercuri și joi.
Nu mai e mult și va apare Toprak.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii EmptyMar Ian 24, 2012 1:30 am

S-au anuntat ultimele episoade din Lale
Sus In jos

Continut sponsorizat



Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii   Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii Empty

Sus In jos
 

Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Lale Devri-Anotimpul lalelelor avatare
» Lale Devri-Anotimpul lalelelor poze
» Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor videoclipuri
» Lale Devri ... Anotimpul Lalelelor articole.stiri.noutati
» Muzica Lale Devri
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2010 :: Lale Devri . Anotimpul lalelelor (2010)-