turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyMier Aug 05, 2015 9:49 pm

utzy a scris:
Mihai Alin a scris:
Kanal D va difuza in curand serialul turcesc - Fatih Harbiye..l-au tradus Un destin la rascruce..

cred ca e frumos serialul , am vazut promo ul ....
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyVin Aug 07, 2015 8:42 pm

Si eu cred ca va fi frumos(desi nu stiu daca voi reusi sa-l urmaresc), insa sa spun sincer ma asteptam sa dea altceva, poate Intikam sau Karadayi.
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyDum Aug 09, 2015 11:07 am

Am văzut câteva clipuri și mi-au plăcut actorii, sunt tineri și drăguți.
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyMar Aug 25, 2015 12:29 pm

Am pierdut primul episod, sa vad daca astazi reusesc sa vad ceva.
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptySam Aug 29, 2015 8:35 am

Am reușit să văd primele 3 episoade.
Îmi place serialul.  Începutul a fost mai greu , până m-am obișnuit cu personajele.

Neriman și Macit - Frumos le stă împreună!


Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyMar Sept 01, 2015 9:01 am

Nicky a scris:
Am reușit să văd primele 3 episoade.
Îmi place serialul.  Începutul a fost mai greu , până m-am obișnuit cu personajele.

Neriman și Macit - Frumos le stă împreună!





nici eu nu am reusit sa vad primele ep ... actorii sint frumosi ... sper ca v a avea succes serialul ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptySam Sept 19, 2015 8:59 am

o pereche frumoasa , sint atit de frumosi impreuna !!!
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyDum Sept 27, 2015 10:07 am

nu imi place ca a renuntat la Neriman ca sa se casatoreasca cu Pelin ... trebuie sa se sacrifice Macit pentru binele familiei iar Kerim a tras sforile cu Figen ....
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyMier Oct 07, 2015 9:31 am

diseara un nou episod , abia astept .,..
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptySam Oct 17, 2015 11:23 am

Serialul merită văzut doar pentru cei doi tineri, Macit și Neriman. În rest nu se întâmplă nimic nou și important.
În cartierul sărac se întâmplă aceleași mahalagisme dintotdeauna, iar în cartierul bogat - blazare, superficialitate, dispreț total pentru clasa de jos.
Episodul de aseară, cu răpirea lui Macit și acțiunea de răscumpărare a lui Pelin mi s-a părut doar o pierdere de timp. Tatăl lui Macit, care era cel mai mare vinovat pentru situația în care ajunsese băiatul, stătea impasibil, de parcă nimic nu se întâmplase, de parcă situația s-ar fi rezolvat de la sine doar dacă el spunea ”Nu am banii pe care mi-i cere.” Iar Pelin parcă atât ar fi așteptat, ca să-i poată sări în ajutor, cu banii familiei ei și să aibă un motiv puternic să-l lege pe Macit de ea, să-l facă să-i fie recunoscător. N-am înțeles ce plan avea Neriman să-l salveze. ”Nu pot să fac nimic dar mă duc acolo.” În miez de noapte, într-o pădure la marginea orașului, știind sigur că ar putea să nimerească în mijlocul mafioților. Și vai, minune! Neriman a ajuns tocmai la fix după ce s-a făcut schimbul.
O poveste de adormit copiii, cu situații neverosimile. Înainte parcă făceau scenarii mai bune.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyDum Oct 18, 2015 9:53 am

Nicky a scris:
Serialul merită văzut doar pentru cei doi tineri, Macit și Neriman. În rest nu se întâmplă nimic nou și important.
În cartierul sărac se întâmplă aceleași mahalagisme dintotdeauna, iar în cartierul bogat - blazare, superficialitate, dispreț total pentru clasa de jos.
Episodul de aseară, cu răpirea lui Macit și acțiunea de răscumpărare a lui Pelin mi s-a părut doar o pierdere de timp. Tatăl lui Macit, care era cel mai mare vinovat pentru situația în care ajunsese băiatul, stătea impasibil, de parcă nimic nu se întâmplase, de parcă situația s-ar fi rezolvat de la sine doar dacă el spunea ”Nu am banii pe care mi-i cere.” Iar Pelin parcă atât ar fi așteptat, ca să-i poată sări în ajutor, cu banii familiei ei și să aibă un motiv puternic să-l lege pe Macit de ea, să-l facă să-i fie recunoscător. N-am înțeles ce plan avea Neriman să-l salveze. ”Nu pot să fac nimic dar mă duc acolo.” În miez de noapte, într-o pădure la marginea orașului, știind sigur că ar putea să nimerească în mijlocul mafioților. Și vai, minune! Neriman a ajuns tocmai la fix după ce s-a făcut schimbul.
O poveste de adormit copiii, cu situații neverosimile. Înainte parcă făceau scenarii mai bune.


si eu ma uit tot pentru cei doi , sint tare frumusei si se potrivesc tare bine restul e umplutura cu situatii ridicole chiar ma enerveaza ... nici mie nu imi place comportamentul celor bogati , sint rai , egoisti ... iar cei din cartierul sarac sint ca niste tate ... bine ca nu e prea lung , are 50 de episoade , mai sint vreo 12 ep parca ...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyDum Oct 18, 2015 11:08 am

utzy a scris:



bine ca nu e prea lung , are 50 de episoade , mai sint vreo 12 ep parca ...

Vineri seara a fost ep.36. Deci ar mai fi 14. Până la sfârșitul lunii viitoare.
Oricum, pentru mine nu mai contează. M-a dezamăgit. Sunt altele mai interesante, cum ar fi cel cu Erkan P. și Nurgul, ”Furtună pe Bosfor”. Și vor mai începe altele două, unul pe Acasă și altul pe Euforia. Aș vrea să le urmăresc pe amândouă, dar nu cred că voi reuși.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyLun Oct 19, 2015 10:37 am

Nicky a scris:
utzy a scris:



bine ca nu e prea lung , are 50 de episoade , mai sint vreo 12 ep parca ...

Vineri seara a fost ep.36. Deci ar mai fi 14. Până la sfârșitul lunii viitoare.
Oricum, pentru mine nu mai contează. M-a dezamăgit. Sunt altele mai interesante, cum ar fi cel cu Erkan P. și Nurgul, ”Furtună pe Bosfor”. Și vor mai începe altele două, unul pe Acasă și altul pe Euforia. Aș vrea să le urmăresc pe amândouă, dar nu cred că voi reuși.

si eu ma uit la Furtuna pe Bosfor , poate vor mai da inca un serial dupa ce se termina FH ... am sa ma uit si eu la cel de pe Acasa Tv , la Euforia nu mai apuc , sint la aceeasi ora cu cele de pe kanal d ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyMar Oct 27, 2015 11:01 am

dragii de ei cite patimesc ca sa fie impreuna ... diferentele astea sociale cite piedici pun si conceptiile astea ale lor ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyMier Noi 11, 2015 8:49 am

nesuferit e tatal lui Neriman ...
Sus In jos
Mihai Alin
Mihai Alin
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 43
Data de inscriere : 26/06/2015

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyVin Noi 20, 2015 12:16 am

A fost dragut finalul, in cele din urma Macit si Neriman s-au casatorit si au ramas impreuna pentru totdeauna....dar au lasat in aer actiunea pt alte personaje, gen Sahika, Cihan, Asli, Nezahat, si chiar si Sinasi si Pelin...ar fi fost frumos sa-i arate peste cativa ani, sa vedem ce final au avut si ei...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii EmptyVin Noi 20, 2015 12:45 am

Mihai Alin a scris:
A fost dragut finalul, in cele din urma Macit si Neriman s-au casatorit si au ramas impreuna pentru totdeauna....dar au lasat in aer actiunea pt alte personaje, gen Sahika, Cihan, Asli, Nezahat, si chiar si Sinasi si Pelin...ar fi fost frumos sa-i arate peste cativa ani, sa vedem ce final au avut si ei...


da asa este , cam aiurea scenariul asta de sfirsit , cred ca mai trebuia un sezon ...
Sus In jos

Continut sponsorizat



Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii   Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii Empty

Sus In jos
 

Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ online
» Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ fotogalerie serial
» Fatih Harbiye . Un destin la rascruce ~ articole.stiri.noutati
» Fatih Harbiye (2013)
» Canan ( Fox Tv ) Destin Furat comentarii
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale turcesti difuzate la tv :: Fatih Harbiye . Un destin la rascruce (2013)-