turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Știri despre serialele turcești difuzate în România

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyMier Sept 09, 2015 8:22 am

http://www.tvmania.ro/tuba-buyukustun-vine-la-euforia-intr-un-serial-nou-nout-186649.html

Tuba Büyüküstün vine la Euforia într-un serial nou-nouț

Toamna asta, grila de programe a postului Euforia mizează pe o producţie proprie (un dating show) şi două seriale turceşti, unul dintre ele cu Tuba Büyüküstün (din „Asi. Împotriva destinului”).

Noutatea absolută a sezonului de toamnă de aici e producţia locală „Dă o şansă dragostei” (un dating show, acum în perioada de casting, care va începe pe post în octombrie şi va fi difuzat live, de luni până vineri).

Fanii serialelor turceşti se vor bucura să audă că Euforia aduce două producţii nou-nouţe: „20 de minute” („20 dakika”, în original, producţie 2013) şi „Obsesia” („Bir bulut olsam”, producţie 2009).

Cel dintâi este povestea frumoasei Melek (Tuba Büyüküstün), o cofetăreasă care e arestată pe nepusă masă şi condamnată pentru crimă la închisoare pe viaţă. Serialul va fi difuzat din 7 septembrie, de luni până miercuri, de la 20.00.

În „Obsesia”, Mustafa (Engin Akyürek, din „Fatmagul”) este îndrăgostit nebuneşte de soţia lui, Narin (Melisa Sözen), care însă îl respinge. Înnebunit, bărbatul devine violent şi între ei se interpune dr. Serdar (Engin Altan Düzyatan). „Obsesia” începe pe 26 octombrie şi va fi văzut de luni până vineri, de la 20.00 („Prizoniera dragostei” se va termina pe 25 septembrie).
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyJoi Sept 10, 2015 10:25 am

as fi preferat o productie mai noua , Bir bulut olsam are ceva timp de cind e produs ... Calikusu , KSVS ....
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyVin Oct 30, 2015 9:56 am

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyVin Oct 30, 2015 11:00 am

Nicky a scris:
http://www.tvmania.ro/prima-tv-va-difuza-serialul-turcesc-istoric-putere-si-glorie-190437.html

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Putere_si_glorie1


ce surpriza placuta Nicky , cind il vor da, as vrea sa il urmaresc , imi plac serialele istorice ...multumesc pentru veste ...
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyDum Noi 08, 2015 1:46 pm

E o surpriza foarte placuta ca il dau, mai ales ca imi plac serialele istorice, dar avand in vedere cum isi bate joc Prima de serialele pe care le cumpara( le muta la alte ore, le anuleaza) nu stiu cat sa ma bucur..as fi preferat ca acest serial sa fi fost cumparat de o alta televiziune.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyDum Noi 08, 2015 4:03 pm

ramona34 a scris:
E o surpriza foarte placuta ca il dau, mai ales ca imi plac serialele istorice, dar avand in vedere cum isi bate joc Prima de serialele pe care le cumpara( le muta la alte ore, le anuleaza) nu stiu cat sa ma bucur..as fi preferat ca acest serial sa fi fost cumparat de o alta televiziune.


se difuzeaza din 16 nov la ora 21.00 de luni pina miercuri cu reluare a doua zi la ora 10.00 si inca o reluare simbata de la ora 13.00 pentru cele trei ep difuzate ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyMier Noi 25, 2015 10:46 am

Știri despre serialele turcești difuzate în România  130920141748364010819_2




v-a fi in curind la Acasa TV au dat promo , informatie de la Mihai Alin


Ultima editare efectuata de catre utzy in Mier Noi 25, 2015 6:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyMier Noi 25, 2015 4:03 pm

utzy a scris:
Știri despre serialele turcești difuzate în România  130920141748364010819_2




v-a fi in curind la Acasa TV au dat promo , informatie de la Mihai Alin

Multumiri  Alin, Utzy pentru informatie.
034
Am inteles ca serialul are 2 sezoane, 36. ep. iar la ep. 5 a fost cat pe ce sa fie oprite filmarile din cauza ratingului f.scazut.
Ma intereseaza ora la care va fi difuzat serialul, nu as vrea sa se suprapuna difuzarea cu cea a serialelor de la Kd ro.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyMier Noi 25, 2015 6:57 pm

elena50 a scris:
utzy a scris:
Știri despre serialele turcești difuzate în România  130920141748364010819_2




[b][i]v-a fi in curind la Acasa TV au dat promo , informatie de la Mihai Alin [/i][/b]

Multumiri  Alin, Utzy pentru informatie.
034
Am inteles ca serialul are 2 sezoane, 36. ep. iar la ep. 5 a fost cat pe ce sa fie oprite filmarile din cauza ratingului f.scazut.
Ma intereseaza ora la care va fi difuzat serialul, nu as vrea sa se suprapuna difuzarea cu cea a serialelor de la Kd ro.

ne interesam si cum aflam aducem stirea Elenush ! 034
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyMier Noi 25, 2015 11:12 pm

elena50 a scris:


Multumiri  Alin, Utzy pentru informatie.
034
Am inteles ca serialul are 2 sezoane, 36. ep. iar la ep. 5 a fost cat pe ce sa fie oprite filmarile din cauza ratingului f.scazut.
Ma intereseaza ora la care va fi difuzat serialul, nu as vrea sa se suprapuna difuzarea cu cea a serialelor de la Kd ro.

Elena, daca il vor da in loc la Merhamet( si dupa toate probabilitatile asa vor face), ora la care va fi transmis e 18.00.
Sus In jos
Mihai Alin
Mihai Alin
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 43
Data de inscriere : 26/06/2015

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyLun Noi 30, 2015 6:32 pm

Bugunun Saraylisi (Ingeri si nobili) Premiera 14 decembrie 18.00
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyLun Noi 30, 2015 7:45 pm

Mihai Alin a scris:
Bugunun Saraylisi (Ingeri si nobili) Premiera 14 decembrie 18.00


multumim Mihai !
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyLun Noi 30, 2015 8:08 pm

Mihai Alin a scris:
Bugunun Saraylisi (Ingeri si nobili) Premiera 14 decembrie 18.00

Multumesc, Alin!
Sus In jos
Mihai Alin
Mihai Alin
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 43
Data de inscriere : 26/06/2015

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyVin Dec 04, 2015 11:26 pm

Kanal D va difuza serialul O hayat benim (Bahar viata furata), cel mai probabil din 4 ianuarie, de luni-vineri
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptySam Dec 05, 2015 6:06 am

ramona34 a scris:


Elena, daca il vor da in loc la Merhamet( si dupa toate probabilitatile asa vor face), ora la care va fi transmis e 18.00.


Multumesc Ramona!
034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  EmptyMar Dec 08, 2015 9:18 am

Mihai Alin a scris:
Kanal D va difuza serialul O hayat benim (Bahar viata furata), cel mai probabil din 4 ianuarie, de luni-vineri



nu prea ma atrage serialul , mai bine dadeau altceva ...
Sus In jos

Continut sponsorizat



Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty
MesajSubiect: Re: Știri despre serialele turcești difuzate în România    Știri despre serialele turcești difuzate în România  Empty

Sus In jos
 

Știri despre serialele turcești difuzate în România

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Romania Turistica
» Despre actrite
» despre actori ...
» Despre seriale in general
» Lucruri uimitoare despre vise
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale turcesti difuzate la tv-