turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Adını Kalbime Yazdım comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Adını Kalbime Yazdım  comentarii Empty
MesajSubiect: Adını Kalbime Yazdım comentarii   Adını Kalbime Yazdım  comentarii EmptyVin Mar 20, 2015 10:22 am

Adını Kalbime Yazdım comentarii




Multumesc pentru poze, pare interesant serialul....ora, intr-adevar, nu e una tocmai fericita pentru ca multa lume se uita la Tradarea, pe de alta parte insa, daca il puneau mai devreme, iar nu era bine, cel putin pentru mine, la 19.00 s-ar fi suprapus cu Sila, iar dupa-amiaza sunt serialele coreene pe care le urmaresc, cu care m-am obisnuit de atata vreme si nu mi-ar fi placut foarte tare sa renunte la vreunul din ele...nu stiu care ar fi fost solutia cea mai buna, eu una nu urmaresc Tradarea, dar imi pare rau de cei care vor vrea sa vada si acest serial si nu vor reusi...acum depinde si cand vor da reluare...oricum,are doar 16 episoade, in cazul in care vor da episoade intregi se termina foarte repede si chiar si cu episoadele injumatatite, nu tine foarte mult. Si ma gandeam la o chestie: daca incepe si Euforia sa transmita seriale turcesti, chiar la o ora la care se suprapun cu cele de pe Kanal D si se vor axa mai mult pe cele cu mai putine episoade, atunci poate vor cumpara si unele pe care imi doresc mult sa le vad, dar pe care Kanal D nu-s foarte sigura ca le-ar transmite, cum ar fi Kurt Seyt ve Sura sau Calikusu.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Adını Kalbime Yazdım  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Adını Kalbime Yazdım comentarii   Adını Kalbime Yazdım  comentarii EmptyVin Mar 20, 2015 11:12 am

ramona34 a scris:
Multumesc pentru poze, pare interesant serialul....ora, intr-adevar, nu e una tocmai fericita pentru ca multa lume se uita la Tradarea, pe de alta parte insa, daca il puneau mai devreme, iar nu era bine, cel putin pentru mine, la 19.00 s-ar fi suprapus cu Sila, iar dupa-amiaza sunt serialele coreene pe care le urmaresc, cu care m-am obisnuit de atata vreme si nu mi-ar fi placut foarte tare sa renunte la vreunul din ele...nu stiu care ar fi fost solutia cea mai buna, eu una nu urmaresc Tradarea, dar imi pare rau de cei care vor vrea sa vada si acest serial si nu vor reusi...acum depinde si cand vor da reluare...oricum,are doar 16 episoade, in cazul in care vor da episoade intregi se termina foarte repede si chiar si cu episoadele injumatatite, nu tine foarte mult. Si ma gandeam la o chestie: daca incepe si Euforia sa transmita seriale turcesti, chiar la o ora la care se suprapun cu cele de pe Kanal D si se vor axa mai mult pe cele cu mai putine episoade, atunci poate vor cumpara si unele pe care imi doresc mult sa le vad, dar pe care Kanal D nu-s foarte sigura ca le-ar transmite, cum ar fi Kurt Seyt ve Sura sau Calikusu.


eu urmaresc Tradarea , poate o sa aiba si o reluare , sa vedem ... si eu mi-as dori tare mult sa vedem KSVS si Calikusu ...
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Adını Kalbime Yazdım  comentarii Empty
MesajSubiect: ...   Adını Kalbime Yazdım  comentarii EmptyDum Mar 22, 2015 12:34 pm

interesant serialul...chiar il ochisem zilele trecute...si nu are multe episoade..ma bucur ca il vor transmite.....dar ora mai proasta nu puteau gasi.....ori puteau sa il difuzeze in weekend...Sad

macar reluare sa aiba.....

oricum, ma bucur de alegerea lor....

Surprised Surprised Surprised
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Adını Kalbime Yazdım  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Adını Kalbime Yazdım comentarii   Adını Kalbime Yazdım  comentarii EmptyMier Mar 25, 2015 10:39 am

IzaB a scris:
interesant serialul...chiar il ochisem zilele trecute...si nu are multe episoade..ma bucur ca il vor transmite.....dar ora mai proasta nu puteau gasi.....ori puteau sa il difuzeze in weekend...Sad

macar reluare sa aiba.....

oricum, ma bucur de alegerea lor....

Surprised Surprised Surprised


daca nu are o reluare la o ora potrivita nu pot sa il vad pentru ca urmaresc Tradarea ...
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Adını Kalbime Yazdım  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Adını Kalbime Yazdım comentarii   Adını Kalbime Yazdım  comentarii EmptyDum Mar 29, 2015 5:00 pm

Din cate am inteles, reluarea va fi la ora 16.00...eu, pe de o parte, ma bucur pt ca ora e destul de buna, pe de alta parte insa nu-s chiar asa bucuroasa, pentru ca mi-au taiat o portie de serial coreean, de acum va ramane doar unul. Crying or Very sad
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Adını Kalbime Yazdım  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Adını Kalbime Yazdım comentarii   Adını Kalbime Yazdım  comentarii EmptyDum Mar 29, 2015 5:46 pm

ramona34 a scris:
Din cate am inteles, reluarea va fi la ora 16.00...eu, pe de o parte, ma bucur pt ca ora e destul de buna, pe de alta parte insa nu-s chiar asa bucuroasa, pentru ca mi-au taiat o portie de serial coreean, de acum va ramane doar unul. Crying or Very sad

e ok ora reluarii , eu coreene nu am urmarit nimic si nu pot sa imi exprim o parere dar banuiesc ca nu e ok daca au modificat programul ca sa bage serialul turcesc ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Adını Kalbime Yazdım  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Adını Kalbime Yazdım comentarii   Adını Kalbime Yazdım  comentarii EmptyMar Apr 07, 2015 5:32 pm

am urmarit si eu primul episod acum dupa amiaza , in reluare ... dragutel , actorii sint draguti , doctorita e frumusica ... Ahmet din Tradarea are un alt gen de rol aici ... conacul din Mardin e superb ...
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Adını Kalbime Yazdım  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Adını Kalbime Yazdım comentarii   Adını Kalbime Yazdım  comentarii EmptyMar Apr 07, 2015 10:01 pm

Mi s-au parut si mie dragutele primele episoade, dar n-as putea spune ca extraordinare..tin minte ca primele episoade din Sila si chiar din Karagul, m-au incantat mult mai tare...cred ca Dila o sa imi placa mai mult pt ca am vazut cateva secvente din unele episoade si, desi erau in turca si n-am inteles, mi s-au parut niste scene foarte interesante, plus ca imi plac si actorii.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Adını Kalbime Yazdım  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Adını Kalbime Yazdım comentarii   Adını Kalbime Yazdım  comentarii EmptyMier Apr 08, 2015 6:40 pm

ramona34 a scris:
Mi s-au parut si mie dragutele primele episoade, dar n-as putea spune ca extraordinare..tin minte ca primele episoade din Sila si chiar din Karagul, m-au incantat mult mai tare...cred ca Dila o sa imi placa mai mult pt ca am vazut cateva secvente din unele episoade si, desi erau in turca si n-am inteles, mi s-au parut niste scene foarte interesante, plus ca imi plac si actorii.


vrei nu vrei se trezeste Omer si insurat ... iar intervin obiceiurile , traditiile ... cum o v-a scoate el la capat cu Leyla ?!

Dila cred ca e frumos si mie imi plac actorii iar Karagul o cam lalaie ...

Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Adını Kalbime Yazdım  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Adını Kalbime Yazdım comentarii   Adını Kalbime Yazdım  comentarii EmptyJoi Apr 09, 2015 2:31 pm

am vazut si eu primele episoade.....foarte frumoase peisajele ..insa cam dure obiceiurile si traditiile din acea parte a Turciei. ma bucur sa il revad pe Tolga Gulec. in cu totul alt fel de rol...deocamdata, Razz se aproprie parca mai mult de cel care l-a avut in Hayat Agaci....Very Happy decat rolul Ahmet.
Sus In jos

Continut sponsorizat



Adını Kalbime Yazdım  comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Adını Kalbime Yazdım comentarii   Adını Kalbime Yazdım  comentarii Empty

Sus In jos
 

Adını Kalbime Yazdım comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Adını Kalbime Yazdım prezentare serial
» Adını Kalbime Yazdım online
» Adını Kalbime Yazdım fotogalerie serial
» Adını Kalbime Yazdım articole.stiri.noutati
» Adını Feriha Koydum . Feriha comentarii
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale turcesti difuzate la tv :: Adını Kalbime Yazdım . Legea Pământului (2013)-