turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Sila comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyVin Ian 09, 2015 9:09 am

vad ca l-au trecut si pentru saptamina viitoare pe PRO TV ... conacul e superb ...
Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyVin Ian 09, 2015 10:15 am

Absolut superb...pacat ca nu e si vinerea, vad ca ma prinde tot mai tare acest serial...sa vedem cum il vor transmite pe Acasa, daca vor imparti episoadele nu e un lucru bun pentru ca atunci actiunea va trece mai greu si vor fi perioade cand va parea tras de par( cum se intampla acum cu Karagul). Imi plac mult scenele cu Sila si Boran( si bine ca sunt multe), ea il tot provoaca si face totul ca sa il scoata din minti, el deocamdata are rabdare si se poarta frumos, dar sa vedem cat il va tine...faza cu pasarile care s-au intors la "casa" lor a fost foarte tare Laughing ...iar scena cu calul plangand, geniala. 034
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyVin Ian 09, 2015 12:29 pm

am urmarit si eu episodul de ieri....imi plac cei doi.....si peisajele sunt superbe...cate scari are de urcat Boran la conac....... Razz Razz Razz Razz
personal , cred ca Cansu Dere si-a imbunatatit jocul actoricesc...nu zic ca in acest serial joaca rau.....insa se vede diferenta......serialul e filmat in 2006, ea era pe la inceputuri.....acum are mai multa experienta......actrita care o interpreteaza pe mama ei imi pare cunoscuta, dar nu stiu din ce serial....tatal ei l-a interpretat si pe tatal lui Demir in Asi........ Very Happy
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyMier Ian 28, 2015 11:29 am

Sila comentarii - Pagina 2 10945577_798964403511116_5919032222306918265_n


o cafeluta cu cei doi ...


Sus In jos
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyMier Ian 28, 2015 6:06 pm

Multumim, Utzy...ma bucur ca Sila e insarcinata, dar incep sa ma plictiseasca putin episoadele astea din Istanbul cu "vanatoarea" celor asa zis vinovati de incalcarea traditiilor...unii care vor sa ii pedepseasca, altii care vor sa ii salveze...sper sa se impace cat de repede Sila si Boran si sa se intoarca toti acolo in provincie, in oraselul ala sau ce e, unde e atat de frumos.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyJoi Ian 29, 2015 11:59 am

ramona34 a scris:
Multumim, Utzy...ma bucur ca Sila e insarcinata, dar incep sa ma plictiseasca putin episoadele astea din Istanbul cu "vanatoarea" celor asa zis vinovati de incalcarea traditiilor...unii care vor sa ii pedepseasca, altii care vor sa ii salveze...sper sa se impace cat de repede Sila si Boran si sa se intoarca toti acolo in provincie, in oraselul ala sau ce e, unde e atat de frumos.

si eu la fel astept sa se impace cit mai repede si sa revina in provincie ... conacul acela e superb si peisajele deasemeni ... nu imi place Emre , sper sa scape de el cit mai repede ...
Sus In jos
Admin
Admin
FONDATOR
FONDATOR

Mesaje : 478
Data de inscriere : 02/10/2011

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyLun Feb 09, 2015 10:05 am

ei iata ca am ajuns sa ma uit iar la seriale turcesti ,e minunat acest film ,captivant si cu mult suspans,pacat ca nul avem in fiecare zi Sad insa internetul ii ajuta pe cei curiosi (ca mine) si l am vizionat tot ,binenteles ca ma uit incontinuare ,fetelor daca l urmariti ,haideti sa mai comentam ;
ai dreptate Emre nu e prea indragit dar sa nu uitam c o iubeste pe Sila neconditionat si plateste un pret mare pt. aceasta :*
Sus In jos
https://turkeys-fans.forumgratuit.ro
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyLun Feb 09, 2015 1:16 pm

Admin a scris:
ei iata ca am ajuns sa ma uit iar la seriale turcesti ,e minunat acest film ,captivant si cu mult suspans,pacat ca nul avem in fiecare zi Sad insa internetul ii ajuta pe cei curiosi (ca mine) si l am vizionat tot ,binenteles ca ma uit incontinuare ,fetelor daca l urmariti ,haideti sa mai comentam ;
ai dreptate Emre nu e prea indragit dar sa nu uitam c o iubeste pe Sila neconditionat si plateste un pret mare pt. aceasta :*

nici eu nu am crezut Nety ca o sa prind drag de serial avind in vedere ca actorii principali nu sint printre preferatii mei dar m-a prins jocul lor si chimia dintre ei si nu numai , subiectul e frumos si interesant , conacul acela e superb , ce terase frumoase are ... intr-adevar Emre o iubeste pe Sila dar ea s-a indragostit fara sa vrea de Boran , un barbat cu suflet bun si nobil care la rindul lui s-a indragostit de Sila fara sa clipeasca ... chiar imi era mila de Emre cind i-a spus Silei sa plece dupa barbatul iubit ... lumea lui s-a naruit , visele lui alaturi de Sila la fel , cumplit sa fii intr-o asmenea situatie ... eu nu m-am uitat pe net la serial , astept sa il vad la tv ... astept sa vad cum v-a rezolva Boran situatia cu Sila in fata parintilor , a clanului , Cihan e diabolic , pacat de Esma ca i-a cazut in mreje , Abay e un tip super , are sentimente frumoase fata de Gizem dar ea cred ca e indragostita de Boran sau poate asa am eu impresia ...  parintii Silei sint haiosi , imi place de ei ... sa vedem ce se mai intimpla in episodul de diseara ...
Sus In jos
Admin
Admin
FONDATOR
FONDATOR

Mesaje : 478
Data de inscriere : 02/10/2011

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyLun Feb 09, 2015 2:42 pm

deacord cu tine ,inafara de Esma ,parerea mea ,o femeie materialista ,fare scrupule ,merita tot ce i se intimpla
Sus In jos
https://turkeys-fans.forumgratuit.ro
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyMar Feb 10, 2015 10:40 am

Admin a scris:
deacord cu tine ,inafara de Esma ,parerea mea ,o femeie materialista ,fare scrupule ,merita tot ce i se intimpla

era gata , gata sa o prinda Burhan dar a aparut diabolicul de Cihan si a gasit rezolvare la situatie ... Noran e prea rabdator cu Cihan la cite rele a facut ... saraca Ayse a scapan ca prin urechile acului , au o violenta turcii teribila ... sper sa reuseasca Sila si Boran sa rezolve ce si-au propus vis a vis de traditiile lor ...
Sus In jos
Admin
Admin
FONDATOR
FONDATOR

Mesaje : 478
Data de inscriere : 02/10/2011

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyJoi Feb 12, 2015 6:31 pm

azi avem un ep cu o mare incarcatura emotionala ,imi este tare mila de Sila ,va ajunge Boran sa o salveze ? sper sa nu piarda copilul Smile
Sus In jos
https://turkeys-fans.forumgratuit.ro
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyVin Feb 13, 2015 10:57 am

Admin a scris:
azi avem un ep cu o mare incarcatura emotionala ,imi este tare mila de Sila ,va ajunge Boran sa o salveze ? sper sa nu piarda copilul Smile


a avut mare noroc cu Boran ca a reusit sa vina sa o duca la spital , altfel cu criminalii aia murea si ea ... ce oameni rai si mama lui Boran ce scorpie ... plina de rautate , Cihan numai zic un nemernic , merita si el aceeasi soarta ca a celor pe care le-o ia ... sper sa il puna Boran la punct pe nemernic , cit depre familia lui Boran niste nemernici fara suflet ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 EmptyMar Feb 24, 2015 11:15 am

cit de rea e mama lui Boran , nu stiu de unde a mostenit Boran intelepciune si bunatate , omenie , parintii lui sint deplorabili , plini de rautate , oameni cruzi ... sper intr-o schimbare in bine a lucrurilor ...
Sus In jos

Continut sponsorizat



Sila comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Sila comentarii   Sila comentarii - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 

Sila comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Sila
» Sila prezentare
» Sila foto serial
» Sıla online
» Sila promo
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale turcesti difuzate la tv :: Sıla . Puterea Destinului (2006)-