turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyJoi Mar 19, 2015 5:41 pm

Razz Razz Razz in  sfarsit i-a zis cineva lui Mete sa taie pletele.... Laughing Laughing Laughing Laughing
si nu stiu de ce dar pe tatal lui Aydin parca l-am mai vazut intr--un serial...da nu mai stiu care...oricum interpreteaza foarte bine...
Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyVin Mar 27, 2015 4:21 pm

Superb serial si actori. 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyDum Mar 29, 2015 9:13 am

dragele mele vreau sa va rog sa ma ajutati si pe mine cu gasirea unei melodii care este in episodul 100 pe la min 40 cind Soner isi aminteste scene cu Aylin si cu Bahar la spital ... e superba melodia , e cintata de o femeie ...
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyDum Mar 29, 2015 5:30 pm

utzy a scris:
dragele mele vreau sa va rog sa ma ajutati si pe mine cu gasirea unei melodii care este in episodul 100 pe la min 40 cind Soner isi aminteste scene cu Aylin si cu Bahar la spital ... e superba melodia , e cintata de o femeie ...

Very Happy parca ramasese la episodul 98....sau ma insel?...oricum o sa fiu pe faza si o sa caut..Smile
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyDum Mar 29, 2015 5:39 pm

IzaB a scris:
utzy a scris:
dragele mele vreau sa va rog sa ma ajutati si pe mine cu gasirea unei melodii care este in episodul 100 pe la min 40 cind Soner isi aminteste scene cu Aylin si cu Bahar la spital ... e superba melodia , e cintata de o femeie ...

Very Happy parca ramasese la episodul 98....sau ma insel?...oricum o sa fiu pe faza si o sa caut..Smile


iti pun link ul cu ep 100 ...

http://www.netd.com/diziler/yerli/oyle-bir-gecer-zaman-ki/oyle-bir-gecer-zaman-ki-3-sezon/oyle-bir-gecer-zaman-ki-100-bolum


Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyDum Mar 29, 2015 10:45 pm

utzy a scris:
dragele mele vreau sa va rog sa ma ajutati si pe mine cu gasirea unei melodii care este in episodul 100 pe la min 40 cind Soner isi aminteste scene cu Aylin si cu Bahar la spital ... e superba melodia , e cintata de o femeie ...

Asu Maralman - Bana güzel bir şey söyle (Spune-mi ceva frumos)

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyDum Mar 29, 2015 11:41 pm

Nicky a scris:
utzy a scris:
dragele mele vreau sa va rog sa ma ajutati si pe mine cu gasirea unei melodii care este in episodul 100 pe la min 40 cind Soner isi aminteste scene cu Aylin si cu Bahar la spital ... e superba melodia , e cintata de o femeie ...

Asu Maralman - Bana güzel bir şey söyle (Spune-mi ceva frumos)



034  034  034


te poooooooooop Nicky !!! multumesc din suflet , esti o scumpa , e superba melodia , o ador !!!

034  034  034

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyMar Mar 31, 2015 10:52 am

mai sint 20 de ep inafara de cel de diseara ... deci mai avem o luna de serial si se termina ... oare ce vor da dupa Tradarea ... ?! vreau ceva tot asa de frumos si de bun , acesta este un serial care imi place foarte mult ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptySam Apr 04, 2015 9:08 am

bietii de ei prin cite trec din cauza lui Tugrul ...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptySam Apr 04, 2015 9:44 am

utzy a scris:
bietii de ei prin cite trec din cauza lui Tugrul ...

Tugrul e un psihopat, un personaj îngrozitor.
Nici Filiz nu-mi place, e atât de falsă!
Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptySam Apr 04, 2015 5:56 pm

Superb serial si actori. 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2015 9:20 am

din Tradarea mai sint 16 episoade si deja au anuntat noul serial din 20 aprilie si am mai citit pe net si despre Yaman ca v-a incepe pe 20 aprilie dar ce vor face cu Tradarea ca nu se termina pina atunci ?!...
Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyJoi Apr 09, 2015 4:00 pm

Din fiecare.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyMar Apr 14, 2015 6:14 pm

diseara este ep 10 (14 04.2015)...mai sint 10 ep pina se termina ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyJoi Mai 07, 2015 6:53 pm

mai sint patru episoade si se termina Tradarea , o sa imi lipseasca serialul ... mi-a placut tare mult ...
Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptyVin Mai 08, 2015 4:35 pm

Chiar daca nu am urmarit decit primele 81 de episoade si citeva secvente a fost un serial exceptional cu actori si actrite exceptionale. Speram sa mai vedem seriale bune la TV. 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptySam Mai 16, 2015 9:32 am

s-a terminat serialul nostru drag ... actori frumosi si talentati ne-au oferit o poveste de viata a unei familii minunate ... superb serial !


Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 11011751_1612986348913816_6180892826997815886_n

Sus In jos
cristinuta
cristinuta
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1145
Data de inscriere : 24/11/2011
Varsta : 42
Localizare : Bucuresti

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 EmptySam Iun 06, 2015 4:27 pm

A fost un serial superb. 034
Sus In jos

Continut sponsorizat



Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii   Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 

Öyle Bir Geçer Zaman Ki comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Öyle Bir Geçer Zaman Ki promo
» Oyle Bir Gecer Zaman ki foto
» Öyle Bir Geçer Zaman Ki - episoade online
» Oyle Bir Gecer Zaman ki_Time Goes By prezentare
» Oyle Bir Gecer Zaman ki articole.stiri.noutati
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale turcesti difuzate la tv :: Öyle Bir Geçer Zaman Ki . As Time goes by . Trădarea (2010)-