turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Benim Hala Umudum Var comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Benim Hala Umudum Var comentarii Empty
MesajSubiect: Benim Hala Umudum Var comentarii   Benim Hala Umudum Var comentarii EmptyJoi Mai 22, 2014 12:20 pm

Din 13 iunie, Suleyman magnificul intra in vacanta pe perioada verii,iar din 19 iunie va fi transmis acest serial,miercurea,joia si vinerea:

http://www.radardemedia.ro/exclusiv-kanal-d-va-difuza-acest-serial-turcesc-dupa-terminarea-super-productiei-suleyman-magnificul/
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Benim Hala Umudum Var comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Benim Hala Umudum Var comentarii   Benim Hala Umudum Var comentarii EmptyJoi Mai 22, 2014 10:51 pm

ramona34 a scris:
Din 13 iunie, Suleyman magnificul intra in vacanta pe perioada verii,iar din 19 iunie va fi transmis acest serial,miercurea,joia si vinerea:

http://www.radardemedia.ro/exclusiv-kanal-d-va-difuza-acest-serial-turcesc-dupa-terminarea-super-productiei-suleyman-magnificul/


ma asteptam la altceva , Dila Hanim de exemplu sau de ce nu KSVS sau KPA...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Benim Hala Umudum Var comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Benim Hala Umudum Var comentarii   Benim Hala Umudum Var comentarii EmptySam Mai 24, 2014 9:07 am

Părerea mea este că nu aveau cum să dea ”Kurt Seyt Ve Sura” sau ”Kara Para Ask”,fiind seriale prea noi,deabia începute la ei. Poate peste vreo 2-3 ani să sperăm că le vor cumpăra.Dar cred că rămânem doar cu speranța și cu vizionatul pe net și episoadele traduse pe bucățele.

Mulțumim pentru știre,Ramona.
Nu știu nimic despre serialul acesta,m-am uitat la câteva secvențe,dar nu recunosc niciun actor.

Poate mă voi uita la primul episod.Cine știe,poate o să-mi placă.
Nu este un serial lung,are 33 de episoade (originale) iar subiectul pare drăguț.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Benim Hala Umudum Var comentarii Empty
MesajSubiect: ...   Benim Hala Umudum Var comentarii EmptySam Mai 24, 2014 9:23 am

Nicky a scris:
Părerea mea este că nu aveau cum să dea ”Kurt Seyt Ve Sura” sau ”Kara Para Ask”,fiind seriale prea noi,deabia începute la ei. Poate peste vreo 2-3 ani să sperăm că le vor cumpăra.Dar cred că rămânem doar cu speranța și cu vizionatul pe net și episoadele traduse pe bucățele.

Mulțumim pentru știre,Ramona.
Nu știu nimic despre serialul acesta,m-am uitat la câteva secvențe,dar nu recunosc niciun actor.

Poate mă voi uita la primul episod.Cine știe,poate o să-mi placă.
Nu este un serial lung,are 33 de episoade (originale) iar subiectul pare drăguț.


asa este Nicky avem pretentii prea mari , nu au dat niciodata la noi seriale care sint in premiera la ei dar avind in vedere ca avem un canal tv turcesc puteau sa ne rasfete si pe noi cu mai multe seriale turcesti cit despre noul serial asteptam sa il vizionam sa ne facem o parere , pe Laçin Ceylan am urmarit-o in Gumus , pe ceilalti actori nici eu nu i-am vazut in alte filme sau seriale pe care le-am vizionat ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Benim Hala Umudum Var comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Benim Hala Umudum Var comentarii   Benim Hala Umudum Var comentarii EmptyJoi Iun 19, 2014 11:36 am

cum vi se pare serialul ?
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Benim Hala Umudum Var comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Benim Hala Umudum Var comentarii   Benim Hala Umudum Var comentarii EmptyLun Iun 23, 2014 8:53 pm

utzy a scris:
cum vi se pare serialul ?

Până acum n-am văzut niciun episod,nu știu cum e.
Sus In jos

Continut sponsorizat



Benim Hala Umudum Var comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Benim Hala Umudum Var comentarii   Benim Hala Umudum Var comentarii Empty

Sus In jos
 

Benim Hala Umudum Var comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Benim Hala Umudum Var promo
» Benim Hala Umudum Var online
» Benim Hala Umudum Var prezentare serial
» Benim Hala Umudum Var fotogalerie serial
» Benim Hala Umudum Var rezumat episoade
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2013 :: Benim Hala Umudum Var . Dragoste la prima vedere (2013)-