turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Dila Hanim fotogalerie serial

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutorMesaj
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Dila Hanim fotogalerie serial - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim fotogalerie serial   Dila Hanim fotogalerie serial - Pagina 13 EmptyMier Iul 17, 2013 10:20 pm

La turci a ajuns pe la ep 35-36,mi se pare un serial foarte frumos,imi place genul asta de seriale ale lor filmate in alte parti ale Turciei,nu in capitala...Dila si Riza se potrivesc,au chimie,mi-as dori sa il cumpere si romanii,sa il putem vedea tradus,cred ca merita.Hatice Sendil mi se pare o actrita foarte. frumoasa.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Dila Hanim fotogalerie serial - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim fotogalerie serial   Dila Hanim fotogalerie serial - Pagina 13 EmptyVin Iul 26, 2013 5:47 pm

ramona34 a scris:
La turci a ajuns pe la ep 35-36,mi se pare un serial foarte frumos,imi place genul asta de seriale ale lor filmate in alte parti ale Turciei,nu in capitala...Dila si Riza se potrivesc,au chimie,mi-as dori sa il cumpere si romanii,sa il putem vedea tradus,cred ca merita.Hatice Sendil mi se pare o actrita foarte. frumoasa.

mi-ar fi placut si mie sa il vedem la tv ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Dila Hanim fotogalerie serial - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim fotogalerie serial   Dila Hanim fotogalerie serial - Pagina 13 EmptyJoi Mai 21, 2015 12:02 pm

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Dila Hanim fotogalerie serial - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim fotogalerie serial   Dila Hanim fotogalerie serial - Pagina 13 EmptyJoi Mai 21, 2015 12:03 pm

Sus In jos

Continut sponsorizat



Dila Hanim fotogalerie serial - Pagina 13 Empty
MesajSubiect: Re: Dila Hanim fotogalerie serial   Dila Hanim fotogalerie serial - Pagina 13 Empty

Sus In jos
 

Dila Hanim fotogalerie serial

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Dila Hanım prezentare serial
» Dila Hanım Gifs ...
» Dila Hanim (1977)
» Dila Hanim comentarii
» Dila Hanim promo
Pagina 13 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2012 :: Dila Hanim . Dila (2012)-