turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Kurt Seyit ve Şura comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura comentarii   Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 EmptyJoi Mai 15, 2014 5:09 pm

mi-a placut enorm melodia cintata de Guzide cind ii cosea rochia de mireasa a Surei in episodul de marti , superba !!! nu stiu cum se cheama dar e minunata , daca o gaseste cineva ii adresez multumirile mele de pe acum ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura comentarii   Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 EmptyMar Mai 27, 2014 9:46 am

deseara un nou episod live ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura comentarii   Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 EmptyMier Mai 28, 2014 8:53 am

la ce o duce capul si pe Ayse , s-a bagat repede in patul lui Seyit crezind ca in felul acesta v-a reusi sa fie cu el , eu sper sa nu se intimple si sa reuseasca pina la urma sa o recupereze pe Sura din toata intriga asta impletita de Petro , ma bucur ca si-a luat-o de la Seyit ar trebui sa plateasca mult mai mult pentru cit rau a facut , acum ca Baronessa a aflat adevarul despre el ca facea parte din clica rebelilor si ca l-a omorit pe Osman sper sa afle si Seyit adevarul ... Celil un adevarat prieten , Petro un sarpe veninos ... Guzide sufera pentru dragostea ei ... Sabri e un scump ...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura comentarii   Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 EmptyMier Noi 04, 2015 11:56 am

Din 20 noiembrie va începe și la noi, la Kanal D. Va fi difuzat miercuri, joi și vineri , de la 20:00.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura comentarii   Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 EmptyMier Noi 11, 2015 8:51 am

Nicky a scris:
Din 20 noiembrie va începe și la noi, la Kanal D. Va fi difuzat miercuri, joi și vineri , de la 20:00.


au dat un nou promo , abia astept sa inceapa ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura comentarii   Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 EmptyVin Noi 20, 2015 12:46 am

miine asteptam marea Premiera ...
Sus In jos

Continut sponsorizat



Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura comentarii   Kurt Seyit ve Şura comentarii - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 

Kurt Seyit ve Şura comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Kurt Seyit ve Şura
» Kurt Seyit ve Şura online
» Kurt Seyit ve Şura - gifuri
» Kurt Seyit ve Şura backstage
» Kurt Seyit ve Şura videoclipuri
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale turcesti difuzate la tv :: Kurt Seyit ve Şura (2014)-