turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul
AutorMesaj
ramona34
ramona34
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1220
Data de inscriere : 14/07/2013

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyMar Mai 27, 2014 8:16 pm

Sa inteleg ca a ajuns serialul si pe la coreeni?
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyMar Mai 27, 2014 10:41 pm

utzy a scris:
Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 10371519_450184878451712_7556322184642834157_n

Vote!!
{προχωρηστε κατω, ώσπου να το βρειτε και πατηστε στην καρδια πάνω..}
Plz Vote " Mini-series" and click " list more "

http://www.seouldrama.org/en/
Seoul International Drama Awards
Vot!
{merge în jos până când găsiţi şi faceţi clic pe inima peste...}
vă rugăm să vot "Mini-serie" şi faceţi clic pe "lista mai mult" http://www.seouldrama.org/en/Seoul International Drama Awards (Tradus de Bing)




Hi, Utzy!
Am votat ! Mult mai bine sta Medcezir la nr de voturi...
Çağatay  are mai multe fane infocate cred decat Kivanc!
Anul acestaTurcia participa la "Seoul International Drama Awards "cu 3 drame !
In 2012 Turcia a participat cu  drama "Ezel"si a luat "Special Prize ".


Ultima editare efectuata de catre elena50 in Mar Mai 27, 2014 11:41 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyMar Mai 27, 2014 10:45 pm

ramona34 a scris:
Sa inteleg ca a ajuns serialul si pe la coreeni?


Da, Ramona , Turcia participa la "Seoul Intrenational Drama Awards " cu 3 seriale .

http://www.seouldrama.org/EN/awards/AwardsAbout.aspx
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyMier Mai 28, 2014 8:46 am

elena50 a scris:
utzy a scris:
Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 10371519_450184878451712_7556322184642834157_n

Vote!!
{προχωρηστε κατω, ώσπου να το βρειτε και πατηστε στην καρδια πάνω..}
Plz Vote " Mini-series" and click " list more "

http://www.seouldrama.org/en/
Seoul International Drama Awards
Vot!
{merge în jos până când găsiţi şi faceţi clic pe inima peste...}
vă rugăm să vot "Mini-serie" şi faceţi clic pe "lista mai mult" http://www.seouldrama.org/en/Seoul International Drama Awards (Tradus de Bing)




Hi, Utzy!
Am votat ! Mult mai bine sta Medcezir la nr de voturi...
Çağatay  are mai multe fane infocate cred decat Kivanc!
Anul acestaTurcia participa la "Seoul International Drama Awards "cu 3 drame !
In 2012 Turcia a participat cu  drama "Ezel"si a luat "Special Prize ".



Buna Elenush !


Am votat si eu KSVS , la miniserii KPA sta mai bine decit KSVS iar la seriale Medcezir are mai multe voturi decit cele doua miniserii ...

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyMar Iun 03, 2014 8:49 am

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyMier Iun 11, 2014 11:13 am

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 10444790_456494214487445_3447964848309866029_n

In Turkey did not work.. in Egypt exploded

After last year's military coup the ambassadors mutually in relation to the undersecretary continue to promote the artists of Turkey in Egypt.
The “Kurt Seyit ve Şura” series lacking the expected interest in Turkey, are among the most watched productions in Egyptian television.

Starring Kıvanç Tatlıtuğ with Farah Zeynep Abdullah in the series admired by their Arab audience, in Egypt soon moved to the summit of the rating list.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/26578415.asp

În Turcia nu a mers.în Egipt a fost explodează din Turcia nu au de lucru. în Egipt a explodat după lovitura de stat militară anul trecut, ambasadorii în colaborare cu responsabil a continuat să promoveze artistii Turciei în Egipt.

Seria "Kurt Venge Marina Şura" poate fi pierdut interesul aşteptat în Turcia, dar se află între productii mai urmaresc egiptean de televiziune.

In rolurile principale Kıvanç Tatlıtuğ şi Farah Zeynep Abdullah care admiră mult public arabe, seria a urcat rapid la partea de sus a listei--rating de spectatori.

În Turcia nu au de lucru. în Egipt a explodat după anul trecut lovitură de stat militară relaţia reciproc în ambasadori subsecretar continuă să promoveze Artistii din Turcia în Egipt.
Seria de "Kurt Venge Marina Şura" lipsit de interes aşteptat în Turcia, sunt printre cele mai vizionate in productii de televiziune egiptean.

Kıvanç Tatlıtuğ încearcă cu Farah Zeynep Abdullah în seria admirată de publicul lor arabe, în Egipt s-a mutat la Summit-ul din lista de rating.

http://www.Hurriyet.com.tr/Dunya/26578415.asp (Tradus de Bing)
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyMier Iun 11, 2014 4:13 pm

aaaa ce frumos....din cate stiu Seoul International Drama Awards e u concurs de seriale....iar Turcia mereu participa cu serialele lor......stiu ca Kenan Imirzalioglu (cu Ezel) si Bereen Saat (pentru rolul din Fatmagul)au luat premii pana acum.....Bereen nu stiu daca a luat premiu insa stiu ca a fost nominalizata.... Very Happy Razz Razz Razz Razz 
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyDum Sept 07, 2014 8:10 pm

Kurt Seyit ve Şura- Season 2
Tuesday- Sept. 16 on Star TV
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyDum Sept 07, 2014 11:30 pm

Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyDum Sept 28, 2014 2:11 pm


http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=222535

“Kurt Seyit ve Şura İstanbul” Bitiyor!
“Kurt Seyit ve Şura İstanbul” ends after episode 13. Star TV. series that started with a huge budget and high expectations is planned to end around the new year. Kurt Seyit ve Şura was a total disappointment to the viewers from the first episodes. The main reasons are considered to be the problems of the story and lack (No) chemistry between leading actors (Kıvanç Tatlıtuğ & Farah Zeynep Abdullah)

Serialul se va încheia după ep.13. Acest serial de la Star TV care a început cu un buget imens și mari așteptări este plănuit a se încheia în jurul Anului Nou. ”Kurt Șeyit și Șura” a fost o totală dezamăgire pentru telespectatori încă de la primele episoade. Principalele motive luate în considerare ar fi problemele poveștii și lipsa chimiei dintre actorii principali (Kıvanç Tatlıtuğ și Farah Zeynep Abdullah).
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyMar Sept 30, 2014 10:57 am

Nicky a scris:

http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=222535

“Kurt Seyit ve Şura İstanbul” Bitiyor!
“Kurt Seyit ve Şura İstanbul” ends after episode 13. Star TV. series that started with a huge budget and high expectations is planned to end around the new year. Kurt Seyit ve Şura was a total disappointment to the viewers from the first episodes. The main reasons are considered to be the problems of the story and lack (No) chemistry between leading actors (Kıvanç Tatlıtuğ & Farah Zeynep Abdullah)

Serialul se va încheia după ep.13. Acest serial de la Star TV care a început cu un buget imens și mari așteptări este plănuit a se încheia în jurul Anului Nou. ”Kurt Șeyit și Șura” a fost o totală dezamăgire pentru telespectatori încă de la primele episoade. Principalele motive luate în considerare ar fi problemele poveștii și lipsa chimiei dintre actorii principali (Kıvanç Tatlıtuğ și Farah Zeynep Abdullah).

mie mi-a placut perechea si serialul deasemeni , acum nu stiu ce asteptari au avut ei dar daca ar fi fost difuzat la noi sigur ar fi avut succes ...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyJoi Oct 09, 2014 9:26 am

Ratings, Oct7, 2014... Episode 16 -Kurt Seyit ve Şura

Σε σύγκριση με την προηγούμενη εβδομάδα, βλέπουμε το παράδοξο, στο μεν Σύνολο Κοινού να έχει ανέβει 10 θεσεις και να εχει "τσιμπήσει" ποσοστά..ενώ στο κοινό του ΑΒ να έχει πέσει στην #33 !!!..και φυσικά με χαμηλότερο ποσοστό..

Oct7 :Total Groups>> rtg: 2,24- share: 7,31 #14
Sep30:Total Groups>> rtg: 1,87- share: 4,90 #24

Oct7 :AB Group >> rtg: 1,52- share: 5,14 #33
Sep30:AB Group >> rtg: 2,97- share: 7,96 #9

http://gecce.com/magazin/haber/reytinglerin-galibi-hangisi-oldu-449

http://www.habergazete.com/haber-detay/1/67986/Dunun-Reyting-Sonuclari-30-Eylul-2014-Sali-Reyting-Sonuclari-2014-10-01.html
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyJoi Oct 09, 2014 9:27 am

Rating, Oct7, 2014... Episodul 16-Kurt Venge Şura Marina comparativ cu ultima săptămână, vom vedea paradoxul, deşi în Total împreună a urcat 10 rate de succes şi a luat "înţepat"...În timp ce publicul a AB a scăzut la # 33!...şi, desigur, cu rată mai scăzută.

Oct7: Total grupuri >> rtg: cota de 2,24: 7,31 grupuri de Sep30:Total #14 >> rtg: cota de 1,87: 4,90 #24 Oct7: Grupul AB >> rtg: cota de 1,52: 5,14 #33 Sep30:AB grup >> rtg: cota de 2,97: 7,96 #9 http://gecce.com/magazin/haber/reytinglerin-galibi-hangisi-oldu-449 http://www.habergazete.com/haber-detay/1/67986/Dunun-Reyting-Sonuclari-30-Eylul-2014-Sali-Reyting-Sonuclari-2014-10-01.html (Tradus de Bing)
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyJoi Oct 09, 2014 9:28 am

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 1002461_1505276796396370_3301072010546778951_n







(3 Οκτωβρίου)

<< Η Farah Zeynep Abdullah μπορεί να μας εκπροσωπήσει! >>

Farah Zeynep Abdullah can to represent us in abroad!

Η βετεράνος ηθοποιός και δάσκαλος Arsen Gürzap έδωσε συνέντευξη στο περιοδικό FilmStudio!
Η ηθοποιός στην συνέντευξη της μίλησε και για την Farah Zeynep Abdullah!

FilmStudio : Σαν κύριος ηθοποιός και δάσκαλος μπορείτε να μας πείτε κάποια ονόματα που μπορούν να εκπροσωπησουν την χώρα μας σε ολόκληρο τον κόσμο?

Arsen Gürzap : " Πολλοί θα μπορούσαν! Παρακολουθησα το πρώτο επεισόδιο της σειράς "Kurt Seyit ve Sura" ,η Farah Zeynep Abdullah μπορεί να μας εκπροσωπήσει , και ο Kivanc Tatlitug επίσης......"

{Ελεύθερη Απόδοση}

http://haber.rotahaber.com/arsen-gurzap-haber-spkilerleri-benim-sinavimdan-gecemez_492372.html
(3 octombrie)

<< Farah Zeynep Abdullah ne poate reprezenta! >> Farah Zeynep Abdullah poate pentru a ne reprezenta în străinătate!

Veteran actor și profesor Arsen Gürzap a dat un interviu în revista FilmStudio!
Actorul într-un interviu a vorbit despre Farah Zeynep Abdullah!

FilmStudio: Ca actrita principala si profesor ne puteţi spune câteva nume care poate fi ekproswpisoyn de ţara noastră în întreaga lume?

Arsen Gürzap: "mulţi ar putea! Parakoloythisa primul episod din seria "Kurt Venge Marina Sura", Farah Zeynep Abdullah poate reprezenta noi, Kivanc Tatlitug şi bine..."

{Drum liber performance} http://haber.rotahaber.com/arsen-gurzap-haber-spkilerleri-benim-sinavimdan-gecemez_492372.html (Tradus de Bing)
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyDum Oct 19, 2014 9:53 am

http://www2.dizifilm.com/haberdetay.asp?newsid=222656
“Kurt Seyit ve Şura İstanbul”dan Değişiklik!
Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Farah Zeynep Abdullah ve Fahriye Evcen’in oynadığı Star TV’de yayınlanan “Kurt Seyit ve Şura İstanbul”un yayın günü ve saati değişti.
Yeni sezonda kadrosuna Fahriye Evcen’i katmasına rağmen, geçen seneye göre reytinglerde düşüş yaşayan “Kurt Seyit ve Şura İstanbul”un yayın saati 20.00 yerine Salı akşamı 22.30′a alınmıştı. Ancak dizi geçen haftaki bölümüyle reytinglerde büyük bir düşüş yaşadı. Star TV yönetimi, reytingleri kötü giden dizinin yayın gününü değiştirdi. “Kurt Seyit ve Şura İstanbul” bu haftadan itibaren Perşembe akşamları 23.00′de yayınlanacak.

Totuși serialul continuă, în ciuda rating-ului scăzut.
Se schimbă ziua și ora de difuzare. Joia, de la 23:00. Tot pe Star TV.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyDum Oct 19, 2014 11:08 am

Nicky a scris:


Totuși serialul continuă, în ciuda rating-ului scăzut.
Se schimbă ziua și ora de difuzare. Joia, de la 23:00. Tot pe Star TV.

multumesc Nicky pentru informatie ... 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyDum Oct 19, 2014 11:24 am

din 30 septembrie este difuzat la sirbi , oare de ce nu il cumpara si ai nostrii...?!

Danas pocinje u Srbiji prva sezona ove divne serije....
Today begins in Serbia, the first season of this wonderful series ....

Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyDum Oct 19, 2014 11:39 am

utzy a scris:
din 30 septembrie este difuzat la sirbi , oare de ce nu il cumpara si ai nostrii...?!

Cine știe, poate îl vom vedea și la noi într-un viitor nu foarte îndepărtat.
Eu nu l-am urmărit, dar căutând ceea ce mă interesează, am găsit și știri legate de serialul acesta.
Kivanc este destul de necăjit din cauză că serialul nu este bine primit de public.
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyDum Feb 22, 2015 4:25 pm

Din 21 februarie a început difuzarea serialului în Rusia.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyLun Feb 23, 2015 10:24 am

Nicky a scris:
Din 21 februarie a început difuzarea serialului în Rusia.


numai la noi nu ... pe ce post il dau stii cumva Nicky ?! ... mie imi place tare mult serialul , astept totusi poate v-a veni si la noi . am vazut ca fost vindut in multe tari ...
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyLun Feb 23, 2015 11:21 am

utzy a scris:



numai la noi nu ...  pe ce post il dau stii cumva Nicky ?! ... mie imi place tare mult serialul , astept totusi poate v-a veni si la noi . am vazut ca fost vindut in multe tari ...

Pe canalul Domașniy TV.
Aici am citit: http://izleyiciplatformu.com/haber/5986-english-news-kurt-seyit-ve-sura-premieres-in-russia-on-21-febru.html

Poate îl vor cumpăra și ai noștri.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyLun Feb 23, 2015 11:24 am

Nicky a scris:
utzy a scris:



numai la noi nu ...  pe ce post il dau stii cumva Nicky ?! ... mie imi place tare mult serialul , astept totusi poate v-a veni si la noi . am vazut ca fost vindut in multe tari ...

Pe canalul Domașniy TV.
Aici am citit: http://izleyiciplatformu.com/haber/5986-english-news-kurt-seyit-ve-sura-premieres-in-russia-on-21-febru.html

Poate îl vor cumpăra și ai noștri.


multumesc Nicky ... sper si eu ... 034
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyMar Feb 24, 2015 4:54 pm

Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyJoi Feb 26, 2015 1:44 pm

037 037 037 ce frumos...au cumparat si rusii serialul....se difuzeaza sambata de la ora 19.00

o sa caut link pt vizionat online...pentru doritori...Razz

am gasit:
http://www.msk-tv.com/page/domashniy-tv-online.html

http://www.ontvtime.ru/general/domashniy.html

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 EmptyVin Feb 27, 2015 11:11 am

gracias Isabel !!!


034 034 034

Sus In jos

Continut sponsorizat



Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati   Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 

Kurt Seyit ve Şura articole.stiri.noutati

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Kurt Seyit ve Şura
» Kurt Seyit ve Şura backstage
» Kurt Seyit ve Şura videoclipuri
» Kurt Seyit ve Şura online
» Kurt Seyit ve Şura - gifuri
Pagina 3 din 4Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale turcesti difuzate la tv :: Kurt Seyit ve Şura (2014)-