turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Med Cezir comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Med Cezir comentarii Empty
MesajSubiect: Med Cezir comentarii   Med Cezir comentarii EmptyMar Dec 17, 2013 10:45 am

Med Cezir comentarii
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Med Cezir comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Med Cezir comentarii   Med Cezir comentarii EmptyMar Dec 17, 2013 10:45 am

cred ca este frumos serialul , poate il vor da si la noi cindva...
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Med Cezir comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Med Cezir comentarii   Med Cezir comentarii EmptyJoi Dec 04, 2014 9:18 am

s-a anuntat serialul , au dat promo , incepe din 12 decembrie ....
Sus In jos
Nicky
Nicky
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1112
Data de inscriere : 15/12/2011

Med Cezir comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Med Cezir comentarii   Med Cezir comentarii EmptyVin Dec 05, 2014 11:46 am

Serialul acesta este făcut după ”The O.C.” (”Rebel în California”), un serial american de succes, între 2003-2007. Mie mi-a plăcut mult, l-am urmărit acum câțiva ani, când a fost difuzat la noi.
Nu știu dacă turcii au urmat același scenariu. Am văzut că serialul este destul de popular la ei, dar și la noi,poate datorită actorului din rolul principal, Catagay Ulusoy.
Poate mă voi uita la câteva episoade, de curiozitate, dar mie nu-mi place actrița din rolul principal, Serenay Sarikaya. Eu o știu din ”Lale Devri” și mi-a lăsat o impresie neplăcută. Nu știu de ce, poate din cauza rolului ei din acel serial, pentru că în viața reală de altfel nu știu cum este și nici nu m-a interesat să caut informații despre ea.
Nu mă așteptam să-l difuzeze la noi atât de repede.
Eu aș fi vrut altceva. Sunt atâtea seriale frumoase , din anii anteriori pe care aș fi vrut să le văd.
Oricum, eu sunt foarte mulțumită cu cele 3 episoade pe săptămână din ”Trădarea”.
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Med Cezir comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Med Cezir comentarii   Med Cezir comentarii EmptyMar Dec 09, 2014 9:07 am

Nicky a scris:
Serialul acesta este făcut după ”The O.C.” (”Rebel în California”), un serial american de succes, între 2003-2007. Mie mi-a plăcut mult, l-am urmărit acum câțiva ani, când a fost difuzat la noi.
Nu știu dacă turcii au urmat același scenariu. Am văzut că serialul este destul de popular la ei, dar și la noi,poate datorită actorului din rolul principal, Catagay Ulusoy.
Poate mă voi uita la câteva episoade, de curiozitate, dar mie nu-mi place actrița din rolul principal, Serenay Sarikaya. Eu o știu din ”Lale Devri” și mi-a lăsat o impresie neplăcută. Nu știu de ce, poate din cauza rolului ei din acel serial, pentru că în viața reală de altfel nu știu cum este și nici nu m-a interesat să caut informații despre ea.
Nu mă așteptam să-l difuzeze la noi atât de repede.
Eu aș fi vrut altceva. Sunt atâtea seriale frumoase , din anii anteriori pe care aș fi vrut să le văd.
Oricum, eu sunt foarte mulțumită cu cele 3 episoade pe săptămână din ”Trădarea”.


nici mie nu imi place Serenay ... am urmarit si eu Lale ... poate are un rol pozitiv aici sa se faca placuta , vom vedea ...
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Med Cezir comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Med Cezir comentarii   Med Cezir comentarii EmptyMier Dec 10, 2014 3:07 pm

Razz Razz Razz Razz nici mie nu imi place Serenay...insa zic totusi sa ii dam o sansa.....

Very Happy Very Happy Very Happy
ma asteptam sa aleaga alt serial.....nu asa nou......
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Med Cezir comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Med Cezir comentarii   Med Cezir comentarii EmptyDum Dec 14, 2014 4:14 pm

am urmarit primul episod , mi-a placut sa vedem pe mai departe .....

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Med Cezir comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Med Cezir comentarii   Med Cezir comentarii EmptyMier Iul 29, 2015 9:43 pm

primul ep . in seara acesta din noul sezon ...
Sus In jos
Mihai Alin
Mihai Alin
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 43
Data de inscriere : 26/06/2015

Med Cezir comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Med Cezir comentarii   Med Cezir comentarii EmptyLun Aug 17, 2015 8:05 pm

Vineri e ultimul ep din sezonul 2, iar il intrerup Mad
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Med Cezir comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Med Cezir comentarii   Med Cezir comentarii EmptyVin Aug 21, 2015 8:37 am

Mihai Alin a scris:
Vineri e ultimul ep din sezonul 2, iar il intrerup Mad


imi pare rau de serialul acesta ca il tot intrerup ...
Sus In jos

Continut sponsorizat



Med Cezir comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Med Cezir comentarii   Med Cezir comentarii Empty

Sus In jos
 

Med Cezir comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Med Cezir prezentare serial
» Med Cezir - postere
» Med Cezir - gifs
» Med Cezir videoclipuri
» Med Cezir fotogalerie serial
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2013 :: Med Cezir . Yaman (2013)-