turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu Empty
MesajSubiect: Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu   Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu EmptyVin Noi 15, 2013 10:04 am

Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu


Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu 236_calikusu
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu Empty
MesajSubiect: Re: Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu   Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu EmptyVin Noi 15, 2013 10:06 am

Sus In jos
elena50
elena50
Administrator
Administrator

Mesaje : 9940
Data de inscriere : 27/11/2011

Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu Empty
MesajSubiect: Re: Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu   Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu EmptyLun Noi 18, 2013 3:11 pm

Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu OaSjbU1razk

" Pitulicea" poate deveni o victimă a ratingurilor!

Rating au început să scadă după 4 ep. Oamenii doresc dragoste, frumusețe, și nu ciuma, ticăloși și scene opresive. Cele ce ne uitam la spectacol din cauza Burak și Fahrije și doresc mai multe scene cu ei. Personajele negative au fost atat de multe incat este deja sufocant. Sunt atât de distorsionate scenele dintre Nedzhmie și altele care nu am putut bucura de frumoase scene dintre Kyamran și Feride. Și ori de câte ori există o coeziune între ele, closeup vine Neriman. Cred că scenariștii turci au pierdut măsura, în dorința lor de a trezi interesul telespectatorilor. Nu numai în această serie.


Oamenii au comentat că problema nu este la serial , ci la Kanal D toate seriile de pe acest canal sunt mai mici-evaluat și Pitulicea, probabil, are un rating mai mare decât altele. Urgent doresc să se mute la Star TV, în cazul în care nu toate programele sunt evaluat. E ceva în neregulă cu Kanal D l În orice caz, ceea ce se întâmplă este demotivant pentru intreaga echipa, pentru că Burak și Fahrije care joacă cu inima si suflet.

(tr. cu google)
Sus In jos

Continut sponsorizat



Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu Empty
MesajSubiect: Re: Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu   Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu Empty

Sus In jos
 

Reşat Nuri Güntekin – Çalıkuşu

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Çalıkuşu - OST
» Çalıkuşu wallpaper
» Çalıkuşu reviste
» Çalıkuşu videoclipuri
» Çalıkuşu postere
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale 2013 :: Çalıkuşu . Pitulicea (2013)-