turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
turkeys-fans.forumgratuit.ro
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
turkeys-fans.forumgratuit.ro

seriale si filme turcesti ,coreene si telenouvele
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyVin Sept 20, 2013 10:51 am

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyVin Sept 20, 2013 10:54 am

am vazut aseara primul episod si mi-a placut tare mult , interesant serialul si actorii joaca foarte bine , nu m-il inchipuiam pe ,, unchiul Pala '' in rol de conducator al Imperiului Otoman , Tolga si Asli au niste ochi superbi , sint multi actori cunoscuti in serial , abia astept episodul de diseara ...
Sus In jos
Gumus
Gumus
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1420
Data de inscriere : 03/11/2011

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptySam Sept 21, 2013 12:18 am

Si mie imi place serialul. Astept sa vad cand apare Goncea din Asi.
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptySam Sept 21, 2013 11:17 am

si mie imi place serialul pana acum.....
imi plac si cei doi frati....Smile Smile Smile ii sta bine lui Asli cu acele costume si machiata....

am vazut ca joaca si Ozcan Deniz...probabil va aparea mai tarziu in film.....Very Happy 
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyDum Sept 29, 2013 3:40 pm

IzaB a scris:
si mie imi place serialul pana acum.....
imi plac si cei doi frati....Smile Smile Smile ii sta bine lui Asli cu acele costume si machiata....

am vazut ca joaca si Ozcan Deniz...probabil va aparea mai tarziu in film.....Very Happy 
foarte interesant serialul , imi place mult , cei doi cred ca se vor indragosti Canseza si Murat , sint o pereche frumoasa dar sint curioasa cum vor decurge evenimentele ...037 
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyVin Oct 04, 2013 10:31 am

mai urmareste cineva serialul ?! mie imi place tare mult , imi place Canseza si Murat , Kasim e diabolic ...
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyVin Noi 01, 2013 6:56 pm

si eu urmaresc utzy, chiar daca mai pierd cate un episod sau secvente....

serialul e foarte alert.....iar Kasim reuseste sa ma enerveze la culme uneori....ha, joaca bine actorul....

imi place mult cum joaca si Asli, s-a mai maturizat....

ma amuza trio-ul Cesmidil, Muslu si Patrona Halil.....tare comici...Laughing Laughing Laughing 
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyVin Noi 01, 2013 6:56 pm

promo ep 14

Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyVin Noi 01, 2013 7:00 pm

m-am dumirit...sunt 2 sezoane, sezonul unu are ep 1-13, iar sezonul 2 ep 14-20.....
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyDum Noi 03, 2013 10:16 am

IzaB a scris:
m-am dumirit...sunt 2 sezoane, sezonul unu are ep 1-13, iar sezonul 2 ep 14-20.....
da serialul nu are multe episoade dar este destul de interesant , pina la urma am aflat si cine era in spatele ,, Sarpelui Rosu '' , Kasim vad ca nu a mai aparut , mi-a parut rau de Murat , Rahman , Canseza , Cesmidil cred ca si Salih Baba a pierit dar asta cred ca a fost istoria , acum sa vedem ce se v-a intimpla mai departe dupa vernirea lui Serhat ...
Sus In jos
Gumus
Gumus
Colaborator special
Colaborator special

Mesaje : 1420
Data de inscriere : 03/11/2011

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyDum Noi 03, 2013 8:32 pm

utzy a scris:
da serialul nu are multe episoade dar este destul de interesant , pina la urma am aflat si cine era in spatele ,, Sarpelui Rosu '' , Kasim vad ca nu a mai aparut , mi-a parut rau de Murat , Rahman , Canseza , Cesmidil cred ca si Salih Baba a pierit dar asta cred ca a fost istoria , acum sa vedem ce se v-a intimpla mai departe dupa vernirea lui Serhat ...
Mie mi-ar fi placut sa moara Kasim. Nu credeam ca o sa moara Murat, Rahman, Canseza si Cesmidil. Mie imi para rau de Cesmidil Sad
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyLun Noi 04, 2013 9:48 am

Gumus a scris:
utzy a scris:
da serialul nu are multe episoade dar este destul de interesant , pina la urma am aflat si cine era in spatele ,, Sarpelui Rosu '' , Kasim vad ca nu a mai aparut , mi-a parut rau de Murat , Rahman , Canseza , Cesmidil cred ca si Salih Baba a pierit dar asta cred ca a fost istoria , acum sa vedem ce se v-a intimpla mai departe dupa vernirea lui Serhat ...
Mie mi-ar fi placut sa moara Kasim. Nu credeam ca o sa moara Murat, Rahman, Canseza si Cesmidil. Mie imi para rau de Cesmidil Sad
si mie mi-a placut Cesmidil , era atit de haioasa si vivace iar Muslu suferea atit de tare dupa ea , o iubire neimpartasita ...Kasim e diabolic cred ca v-a aparea din nou dar nu stiu cum v-a primi vestea ca sora lui a fost omorita , din cite am inteles nu din vointa lui ... cit de schimbata e Gonka din Asi ...
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyLun Noi 04, 2013 11:22 am

si mie mi-a parut rau de ei, nu ma asteptam sa moara si Cesmidil......iar pe Asli cred ca au inlocuit-o pret de cateva secunde....nu am inteles insa ce s-a intamplat cu Muslu Bese.....

momentele cu Ozcan si familia lui au fost singurul lucru pozitiv din ep 14......Goncea e foarte matura fata de cum era in Asi....Very Happy Very Happy Very Happy 

il prind tare bine costumele pe Ozcan Deniz.....si mustata....Smile Smile Smile Smile 
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyJoi Noi 14, 2013 9:01 am

IzaB a scris:
si mie mi-a parut rau de ei, nu ma asteptam sa moara si Cesmidil......iar pe Asli cred ca au inlocuit-o pret de cateva secunde....nu am inteles insa ce s-a intamplat cu Muslu Bese.....

momentele cu Ozcan si familia lui au fost singurul lucru pozitiv din ep 14......Goncea e foarte matura fata de cum era in Asi....Very Happy Very Happy Very Happy 

il prind tare bine costumele pe Ozcan Deniz.....si mustata....Smile Smile Smile Smile 
Muslu a pierit si el de aceea i-a pus gind rau Halil Pasei Ibrahim pentru ca are trei persoane dragi pe care le-a pierdut ...Ozcan are o familie frumoasa , nu stiu ce v-a reusi el sa faca pina la urma pentru Imperiu ...serialul are o continuare cu un alt serial

,, Osmanlı'da Derin Devlet''

http://tr.wikipedia.org/wiki/Osmanl%C4%B1%27da_Derin_Devlet


https://turkeys-fans.forumgratuit.ro/t1129-osmanl-da-derin-devlet#61871



in care apare Emrah Elçiboğa( Eşref din Aşk ve Ceza )
Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyJoi Noi 21, 2013 8:44 pm

ultimele doua episoade si se sfirseste serialul ... m=am uitat in program , nu dau continuarea...Sad 
Sus In jos
IzaB
IzaB
Administrator
Administrator

Mesaje : 8965
Data de inscriere : 15/04/2012
Varsta : 39

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyLun Iun 08, 2015 5:39 pm

serialul este in reluare pe National tv, seara

Conspiratia iataganelor - Joi, Ora 21:15

Sus In jos
utzy
utzy
Administrator
Administrator

Mesaje : 52510
Data de inscriere : 10/11/2011
Varsta : 56

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii EmptyMier Iun 10, 2015 10:52 am

IzaB a scris:
serialul este in reluare pe National tv, seara

Conspiratia iataganelor - Joi, Ora 21:15


ce frumos , mie mi-a placut serialul ...
Sus In jos

Continut sponsorizat



Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty
MesajSubiect: Re: Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii   Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii Empty

Sus In jos
 

Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . comentarii

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

 Subiecte similare

-
» Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . foto
» Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" - gifuri
» Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" videoclipuri
» Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" online
» Bir Zamanlar Osmanlı "Kıyam" . istorie
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
turkeys-fans.forumgratuit.ro  :: Turcia :: Seriale :: Seriale turcesti difuzate la tv :: Bir Zamanlar Osmanlı Kıyam . Conspiratia iataganelor (2012)-